خبر
آهن و فولاد   دانشگاه ها  

بومی سازی ١٢هزار قطعه در فولاد هرمزگان

می متالز - مشکل تامین مواد اولیه داریم و انتظار می رود مسوولان در این حوزه اقدام موثری انجام دهند و نیازهای مواداولیه صنایع استان حل شود.

به گزارش می متالز، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به بومی سازی در فولاد هرمزگان گفت: ما حرفمان را از شعار به عمل تبدیل و حدود ١٢هزار قطعه را بومی سازی کردیم. نرم افزاری در کشور در خصوص بومی سازی طراحی شده است که  نیازهای صنایع در حوزه قطعات و مواد اولیه  در آن ثبت می شود و پژوهشگران می توانند متناسب با نیازهای اعلام شده طرح های پژوهشی خود را ارائه نمایند. آماده همکاری هستیم تا با استفاده از توان علمی کشور و مراکز علمی و فناوری و مراکز دانشگاهی بتوانیم مواد اولیه و قطعات موردنیاز را بومی سازی کنیم.

ارزانی ارتباط صنعت با دانشگاه را ضروری خواند و گفت: در حوزه ارتباط با دانشگاه و مراکز علمی ٤٩پروژه پژوهشی با مراکز علمی هرمزگان و کشور در دست اقدام داریم. پژوهشگران می توانند از طریق مراکز علمی و پژوهشی با فولاد هرمزگان همکاری کنند  و امادگی لازم برای همکاری با این مراکز وجود دارد. ارزانی با اشاره به تامین مواد اولیه مورد نیاز فولاد سازان  گفت: تلاش مسولین استانی در خصوص رفع مشکلات صنایع قابل تقدیر است، ولی این موضوع باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

او تاکید کرد: ما مشکل تامین مواد اولیه داریم و انتظار می رود مسوولین در این حوزه اقدام موثری انجام دهند و نیازهای مواداولیه صنایع استان حل شود.
مدیر عامل فولاد هرمزگان با اشاره به فعالیت های علمی این شرکت در عرصه های مختلف گفت: با توجه به رسالت و مسئولیت اجتماعی در حوزه پژوهش و صنعت فولاد یک نیاز سنجی در فولاد هرمزگان  انجام شد و فرآیند ریخته گری که در صنعت فولاد یک ضرورت است و بسیار حائز اهمیت، به عنوان یک موضوع شناسایی شد و به همین دلیل اولین کنفرانس ملی ریخته گری کشور را با همکاری مراکز دانشگاهی برنامه ریزی کردیم که  این کنفرانس در اواخر آذرماه در بندرعباس برگزار خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرفروش فولاد هرمزگان:

حضور فعال فولاد هرمزگان در بازارهای صادراتی

می متالز - یکی ازرویکردهای مهم شرکت فولاد هرمزگان، حضور فعال در بازارهای صادراتی می باشد.
 مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان اعلام کرد:

دولت با مشوق های صادراتی شرکت ها را در صادرات یاری کند

می متالز - مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان گفت: با مطالعات صورت گرفته در راستای حفظ و توسعه بازارها، در قالب سناریوهایی سعی کرده ایم تا آثار تحریم ها را به حداقل برسانیم.
 مدیرفروش فولاد هرمزگان:

یکی از رویکردهای مهم ما، حضور فعال در بازارهای صادراتی است

می متالز - مدیرفروش شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به کسب عنوان صادرکننده نمونه استان هرمزگان برای پنجمین سال متوالی، گفت:موقعیت منطقه ای شرکت فولاد هرمزگان ایجاب می کند تا این شرکت به عنوان پایگاه صادراتی کشور به عنوان چشم انداز آتی سیاست گذاران مطرح باشد.
 در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

افزایش سرمایه ۶۶ درصدی فولاد هرمزگان

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.
 

تحریم فولاد هرمزگان تاثیری بر فعالیت داخلی و خارجی آن ندارد

می متالز - خبر اعلام‌شده از سوی آمریکا مبنی بر قرار گرفتن فولاد هرمزگان در فهرست شرکت‌های تحریمی، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و تاثیری بر فعالیت‌های اقتصادی این شرکت در داخل و خارج ندارد.
 

تحریم جدید آمریکا علیه شرکت فولاد هرمزگان جنبه تبلیغاتی دارد

می متالز - ‎ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پی اعمال تحریم های جدید آمریکا و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در لیست شرکت های مشمول تحریم در گفتگویی با ماهنامه فولاد هرمزگان اعلام کرد: اعلام تحریم‌های جدید موضوع جدیدی نیست و تحریم‌های اخیر چیزی اضافه بر آنچه تاکنون بوده است، ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما