خبر
بانک ها   گاز  
سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد:

نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس شرکت پرسی ایران گاز بر نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه و خودروهای عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید کرد.

به گزارش می متالز، محمودرضا رحمتیان در این جلسه، اعلام کرد: تعداد 25 مرکزغیرمجاز شارژ " ال پی جی" در زاهدان تعطیل شده است.

وی ادامه داد: خواسته ما به جهت اینکه سیلندرگاز به مشترکین و مصرف کنندگان خانگی به موقع برسد و تمامی شرکت های موزع گازمایع باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

رحمتیان افزود: با توجه به شرایط پیش آمده به تمامی شرکت های توزیع کننده ی گاز مایع در استان ابلاغ گردیده ودرصورتیکه نتوانند نسبت به جذب سهمیه گاز آذرماه اقدام کنند پرونده تخلف ، عدم اجرای تعهد تشکیل و جهت صدورحکم به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از عمده مشکلات بوجودآمده تغییرمصرف و استفاده گاز در سایرمصارف از جمله گرمایشی و خودروهایی که مجهز به سیستم گاز مخزنی "ال پی جی" به صورت غیرقانونی شده اند می باشند که می تواند خطرات جانی راهم جهت دارندگان این خودروها داشته باشد.

رحمتیان افزود: بازدیدهای گسترده ای توسط بازرسان این سازمان از سطح بازار و مراکز شارژ "ال پی جی" صورت پذیرفت و بالغ بر25 مرکز شارژ غیرمجاز "ال پی جی" دراین زمینه تعطیل و به انها ابلاغ گردیده به هیچ عنوان حق شارژ مخازن نص شده برروی خودروها را نداشته و درصورت مشاهده خریدوفروش برخلاف ضوابط با آنهابرخورد خواهد شد.

محمد قاسمی «معاون اموربازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان» نیز دراین جلسه، ابراز داشت: طی گشت های مشترک برگزار شده با حضور نمایندگان فرمانداری، دادستانی، تعزیرات، نیروی انتظامی و استاندار تعداد 4 دکه فروش غیرمجاز سیلندرگاز با تخلف گرانفروشی به میزان 12 میلیون و 300 هزار ریال شناسایی شدند و 85 سیلندر 11 کیلویی نیز توقیف و دراختیار شرکت پرسی ایرانگاز قرار گرفته است.

حدادی «مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ایران» نیز در این جلسه متعهد شد که با قیدفوریت در زمینه مطالبات خواسته شده از سوی مردم و مسوولین اقدام نماید و بیان داشت: توزیع اشتراکی سیلندرگاز مایع بهترین روش برای رسیدن گاز مایع به دست خانوارها و مصرف کنندگان واقعی می باشد.

وی افزود: شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در استان درادکه از این ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمود.

حدادی تصریح کرد: بزرگترین مخزن ذخیره سازی ریلی کشور را در زاهدان طی سالهای گذشته راه اندازی نموده ایم و 150 دستگاه نیسان برای توزیع شهری گاز در استان داریم و در کل کشور نیز 5 هزار عامل توزیع و 3هزار نماینده ی توزیع در روستاها و بخشهای عشایری، صنعتی و صنفی کارخدمات رسانی را انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور افزود: درقبال تمامی مردم سیستان و بلوچستان مسئولیت داریم و با تمام توان آن را اجرایی خواهیم کرد و از تعداد کل 60 واگن دراختیار این شرکت در سراسرکشور تعداد 15 واگن اختصاص به حمل گازمایع از اصفهان به زاهدان را اختصاص خواهیم داد.

وی درپایان، خاطرنشان کرد: پس از افزایش قیمت بنزین درکشور مصرف گازمایع 2 و نیم برابرافزایش پیداکرده و برای اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه خودروهای زیادی مخازن گازمایع "ال پی جی" نصب کرده اند بتوانیم مدیرت کنیم باید جایگاه های سوخت "ال پی جی" ایجادگردد تا صف خودروها از توزیع خانوارها جداشود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"تاپکیش" ۷۰ هزار دستگاه کارتخوان می‌فروشد

می متالز - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در مناقصه برنده شد.
 

"تاپکیش" دستگاه کارتخوان تعمیر می‌کند

می متالز - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان قرارداد منعقد کردند.
 یک مناقصه از پُزها بیرون آمد:

رول کاغذهای "تاپکیش" در "رکیش"

می متالز - شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در مناقصه شرکت می‌کند.
 سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

صادرات بیش از 49 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان سیستان و بلوچستان به پاکستان در 2 ماهه سال 99

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، اعلام کرد که مجموع صادرات صورت گرفته از گمرگات و بازارچه های مرزی استان به کشور پاکستان در مدت زمان 2 ماهه امسال به میزان 49 میلیون و 270 هزار و 997 دلار بوده است.
 

بسیاری از پرونده‌های بخش صنعت، نیازی به طرح در مراجع قضایی ندارند

می متالز - محمد قاسمی روز شنبه در آیین افتتاح شعبه شورای حل اختلاف ویژه خانه صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، افزود: دستگاه قضایی نسبت به مسائلی که به عنوان آسیب در سطح جامعه مطرح می‌شود، حساسیت ویژه دارد و بر این باور است که اصل پیشگیری باید توسط تمامی دستگاه‌ها و نهادها تحقق یابد.قاسمی گفت: بر این […]
 

شهرک صنعتی لیا و چالش پساب‌های واحدهای تولیدی

می متالز - شهرک صنعتی لیا و پارک الحاقی به آن در ۱۸ کیلومتری جاده قزوین - بویین زهرا واقع شده و واحدهای مستقر در آن در زمینه تولید صنایع برق و الکترونیک، نساجی، مواد غذایی، معدنی، صنایع شیمیایی، شوینده و بهداشتی، فلزی، صنایع بسته بندی، لوله و پلاستیک فعالیت می‌کنند. این شهرک صنعتی برای ۱۱ هزار نفر اشتغالزایی […]
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما