خبر
بانک ها   گاز  
سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد:

نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس شرکت پرسی ایران گاز بر نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه و خودروهای عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان، افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید کرد.

به گزارش می متالز، محمودرضا رحمتیان در این جلسه، اعلام کرد: تعداد 25 مرکزغیرمجاز شارژ " ال پی جی" در زاهدان تعطیل شده است.

وی ادامه داد: خواسته ما به جهت اینکه سیلندرگاز به مشترکین و مصرف کنندگان خانگی به موقع برسد و تمامی شرکت های موزع گازمایع باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

رحمتیان افزود: با توجه به شرایط پیش آمده به تمامی شرکت های توزیع کننده ی گاز مایع در استان ابلاغ گردیده ودرصورتیکه نتوانند نسبت به جذب سهمیه گاز آذرماه اقدام کنند پرونده تخلف ، عدم اجرای تعهد تشکیل و جهت صدورحکم به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از عمده مشکلات بوجودآمده تغییرمصرف و استفاده گاز در سایرمصارف از جمله گرمایشی و خودروهایی که مجهز به سیستم گاز مخزنی "ال پی جی" به صورت غیرقانونی شده اند می باشند که می تواند خطرات جانی راهم جهت دارندگان این خودروها داشته باشد.

رحمتیان افزود: بازدیدهای گسترده ای توسط بازرسان این سازمان از سطح بازار و مراکز شارژ "ال پی جی" صورت پذیرفت و بالغ بر25 مرکز شارژ غیرمجاز "ال پی جی" دراین زمینه تعطیل و به انها ابلاغ گردیده به هیچ عنوان حق شارژ مخازن نص شده برروی خودروها را نداشته و درصورت مشاهده خریدوفروش برخلاف ضوابط با آنهابرخورد خواهد شد.

محمد قاسمی «معاون اموربازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان» نیز دراین جلسه، ابراز داشت: طی گشت های مشترک برگزار شده با حضور نمایندگان فرمانداری، دادستانی، تعزیرات، نیروی انتظامی و استاندار تعداد 4 دکه فروش غیرمجاز سیلندرگاز با تخلف گرانفروشی به میزان 12 میلیون و 300 هزار ریال شناسایی شدند و 85 سیلندر 11 کیلویی نیز توقیف و دراختیار شرکت پرسی ایرانگاز قرار گرفته است.

حدادی «مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ایران» نیز در این جلسه متعهد شد که با قیدفوریت در زمینه مطالبات خواسته شده از سوی مردم و مسوولین اقدام نماید و بیان داشت: توزیع اشتراکی سیلندرگاز مایع بهترین روش برای رسیدن گاز مایع به دست خانوارها و مصرف کنندگان واقعی می باشد.

وی افزود: شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در استان درادکه از این ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمود.

حدادی تصریح کرد: بزرگترین مخزن ذخیره سازی ریلی کشور را در زاهدان طی سالهای گذشته راه اندازی نموده ایم و 150 دستگاه نیسان برای توزیع شهری گاز در استان داریم و در کل کشور نیز 5 هزار عامل توزیع و 3هزار نماینده ی توزیع در روستاها و بخشهای عشایری، صنعتی و صنفی کارخدمات رسانی را انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور افزود: درقبال تمامی مردم سیستان و بلوچستان مسئولیت داریم و با تمام توان آن را اجرایی خواهیم کرد و از تعداد کل 60 واگن دراختیار این شرکت در سراسرکشور تعداد 15 واگن اختصاص به حمل گازمایع از اصفهان به زاهدان را اختصاص خواهیم داد.

وی درپایان، خاطرنشان کرد: پس از افزایش قیمت بنزین درکشور مصرف گازمایع 2 و نیم برابرافزایش پیداکرده و برای اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه خودروهای زیادی مخازن گازمایع "ال پی جی" نصب کرده اند بتوانیم مدیرت کنیم باید جایگاه های سوخت "ال پی جی" ایجادگردد تا صف خودروها از توزیع خانوارها جداشود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سر پرست سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

صدور 471 جواز تاسیس صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال در 9 ماهه امسال

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، گفت: در 9 ماهه امسال 471 جواز صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 23 هزار میلیارد ریال صادر شده است.
 مسوول آزمایشگاه متالورژی شرکت مهندسی مشاور آزمونه فولاد در گفت و گو با «می متالز»:

آزمایش های صنعتی داخل، یک چهارم مشابه خارجی هزینه می برد

می متالز - مسوول آزمایشگاه متالورژی شرکت مهندسی مشاور آزمونه فولاد گفت: آزمایش های صنعتی داخل نظیر خوردگی، تنش پسماند و غیره، تنها یک چهارم مشابه خارجی هزینه می برد.
 

پرونده ثبت حقوق و مزایا با شوی شفافیت بسته شد؟

می متالز - اگرچه سه ماه از مهلت قانونی ثبت اطلاعات حقوق و مزایا در سامانه می‌گذرد اما هنوز بسیاری از ارگان‌ها از جمله شرکت‌های دولتی که ۷۵ درصد بودجه را می گیرند، اقدام به شفاف‌سازی نکرده‌اند.
 لاریجانی:

برخی کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی به دست مردم نمی‌رسد

می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه برخی کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین می‌شود اما به دست مردم نمی‌رسد لذا مرکز پژوهش‌ها باید به راه‌هایی فکر کند که این امکانات به دست مردم برسد.
 قاسمی در مراسم معارفه خود به عنوان سرپرست مرکز پژوهش های مجلس:

امکان اثرگذاری بیشتر مرکز پژوهش ها در سیاستگذاری های کلان کشور وجود دارد

می متالز - سرپرست مرکز پژوهش های مجلس، گفت: امکان اثرگذاری بیشتر مرکز پژوهش ها در نظام تصمیم گیری پارلمانی و سیاستگذاری های کلان کشور وجود دارد.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع رسانی قیمت از طریق سایت، اپلیکیشن آپ و سامانه تلفنی 124

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: به منظور سهولت و دسترسی آسان مردم با قابلیت رصد قیمت کالاها و خدمات به طور همزمان، ثبت شکایات مردمی در و ب سایت و سامانه اطلاع رسانی قیمت به آدرس 124.ir از طریق سایت و اپلیکیشن آپ امکان پذیر می باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما