خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   بورس و سهام   صنعت  
توسط استاندار مرکزی اعلام شد:

نتیجه جلسه جهانگیری با وزیران و چند رئیس و مدیر درباره هپکو، آذرآب و واگن پارس

می متالز - استاندار مرکزی، مصوبات جلسه معاون اول رئیس جمهور، وزیران صنعت، راه و تعاون، روسای سازمان های بورس و خصوصی‌سازی و... درباره شرکت های هپکو، آذرآب و واگن پارس را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، علی آقازاده در ارتباط زنده با بخش خبری ۲۰ شبکه آفتاب استان مرکزی، جزئیات جلسه بررسی سه شرکت هپکو، آذرآب و واگن پارس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران صنعت، راه و تعاون، روسای سازمان های بورس و خصوصی‌سازی، مدیران عامل بانک های ملی و تجارت و مپنا و را اعلام کرد و گفت: مقرر شد ۳۵ میلیارد تومان وام برای سرمایه در گردش شرکت هپکو و ۴۰ میلیارد تومان هم از خزانه دولت برای مطالبات بازنشستگان هپکو اختصاص یابد.

وی ادامه داد: طی دو هفته آینده، سازمان خصوصی‌سازی هپکو را به وزارت صنعت تحویل می‌دهد تا با بررسی های کارشناسی، مالک این شرکت تعیین  شود. همچنین وزیر راه قول خریداری ۳۰۰ دستگاه تجهیزات برای سازمان راهداری داد و دهیاری‌ها هم خرید ۳۰ تا ۴۰ بیل مکانیکی را متعهد شدند.

اسحاق جهانگیری هم شرکت های هپکو، آذرآب و واگن پارس را سه کارخانه مهم معرفی و بر ضرورت حل مسائل در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و از وزارت صنعت خواست برای شناسایی موانع و رفع مشکلات این سه شرکت اقدام کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ادامه اعتراضات کارگران هپکو/ خواسته معترضان؛ دریافت حقوق از طریق رونق کار!

می متالز - یکی از کارگران هپکو با اشاره به ادامه اعتراضات کارگران گفت: کارگران این شرکت به دنبال دریافت حقوق خود از طریق رونق کار و تولید در کارخانه هستند.
 

احیای شرکت هپکو با همکاری فولاد مبارکه و صنایع معدنی

می متالز - رئیس هیأت عامل ایمیدرو گفت: با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و شرکت فولاد مبارکه، هپکو دوباره احیا خواهد شد.
 

اما و اگر‌های واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی/ مدیریت هپکو به شستا واگذار می‌شود؟

می متالز - شرکت هپکو یکی از شرکت واگذار شده از سوی دولت به تأمین اجتماعی است که از همان ابتدا با حرف‌های مختلفی همراه بود.
 

ماجرای برگرداندن آچار امانی بعد از ۱۷ سال به شرکت هپکو

می متالز - آچار امانی بعد از ۱۷ سال درحالی به شرکت هپکو برگردانده می‌شود که این آچار به نمادی از امانت‌داری و نان حلال‌خوری در هپکو و بین کارگران شهره شده است.
 جهانگیری اعلام کرد؛

حضور مردم در بورس، فرصت بزرگ اقتصاد ایران

می متالز - معاون اول رییس جمهوری از بازار سرمایه و مشارکت فعال مردم در این بازار به عنوان فرصتی بزرگ برای اقتصاد کشور یاد کرد و گفت: باید از اعتماد مردم به بازار سرمایه حراست و حفاظت شود البته مردم باید بدانند که بازار سرمایه ریسک پذیر است و باید برای فعالیت در این بازار با کارشناسان مشورت کنند.
 

انتقادات کارگران به تفاهم نامه‌های سه شرکت معدنی با هپکو/ بدون انعقاد قرارداد تفاهم نامه‌ها الزام آور نیستند

می متالز - یک کارگر هپکو گفت: تفاهم نامه‌های همکاری سه شرکت بزرگ معدنی با هپکو به گونه‌ای تنظیم شده که بدون انعقاد قرارداد الزام آور نیستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما