خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   بورس و سهام   صنعت  
توسط استاندار مرکزی اعلام شد:

نتیجه جلسه جهانگیری با وزیران و چند رئیس و مدیر درباره هپکو، آذرآب و واگن پارس

می متالز - استاندار مرکزی، مصوبات جلسه معاون اول رئیس جمهور، وزیران صنعت، راه و تعاون، روسای سازمان های بورس و خصوصی‌سازی و... درباره شرکت های هپکو، آذرآب و واگن پارس را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، علی آقازاده در ارتباط زنده با بخش خبری ۲۰ شبکه آفتاب استان مرکزی، جزئیات جلسه بررسی سه شرکت هپکو، آذرآب و واگن پارس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران صنعت، راه و تعاون، روسای سازمان های بورس و خصوصی‌سازی، مدیران عامل بانک های ملی و تجارت و مپنا و را اعلام کرد و گفت: مقرر شد ۳۵ میلیارد تومان وام برای سرمایه در گردش شرکت هپکو و ۴۰ میلیارد تومان هم از خزانه دولت برای مطالبات بازنشستگان هپکو اختصاص یابد.

وی ادامه داد: طی دو هفته آینده، سازمان خصوصی‌سازی هپکو را به وزارت صنعت تحویل می‌دهد تا با بررسی های کارشناسی، مالک این شرکت تعیین  شود. همچنین وزیر راه قول خریداری ۳۰۰ دستگاه تجهیزات برای سازمان راهداری داد و دهیاری‌ها هم خرید ۳۰ تا ۴۰ بیل مکانیکی را متعهد شدند.

اسحاق جهانگیری هم شرکت های هپکو، آذرآب و واگن پارس را سه کارخانه مهم معرفی و بر ضرورت حل مسائل در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد و از وزارت صنعت خواست برای شناسایی موانع و رفع مشکلات این سه شرکت اقدام کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه سهام بلوکی ۳ شرکت دولتی از طریق بازار سرمایه

می متالز - سهام دولتی ۳ شرکت پالایش نفت تبریز، بیمه البرز و بیمه اتکایی امین به صورت عرضه بلوکی و عمده از طریق بورس و فرابورس ایران عرضه می‌شود.
 

شاخص بورس یک ساعته ۱۰ هزار واحد رشد کرد

می متالز - شاخص بازار سهام در یک ساعت نخست فعالیت کاری خود در روز شنبه با بیش از ۱۰ هزار و ۴۸۰ واحد به ۴۰۹ هزار و ۹۲۵ واحد رسید. در این دقایق رشد ۲٫۶۲ درصدی شاخص بورس سه نماد فارس، اخابر و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را داشتند.
 

بازدهی حدود ۳ درصدی سهامداران در شنبه / ارزش بازار در یک قدمی ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومانی

می متالز - شاخص بازار سهام در اولین روز هفته با بیش از ۱۰ هزار و ۵۱۶ واحد رشد معادل ۲٫۶۳ درصد به ۴۰۹ هزار و ۹۶۲ واحد رسید. ارزش بازار نیز در امروز به آستانه ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
 

آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها از زبان بورسی‌ها

می متالز - مدیرعامل فرابورس به تشریح آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و عرضه سهام این دو باشگاه در فرابورس پرداخت و گفت: تلاش می‌شود سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال در فرابورس عرضه شود.
 آخرین تحولات و اخبار بازارهای فرابورسی

آرایش جدید ناشران بازار پایه/ «سپرده» به زودی در بازار دوم

می متالز - در جدیدترین رویداد در بازارهای مختلف فرابورس ایران، هشت شرکت بازار پایه‌ای بین تابلوهای مختلف این بازار جابجا شدند.
 

جابجایی ۸ شرکت در تابلو بازار پایه/ مهمان جدید بازار دوم چهارشنبه به فرابورس می‌آید

می متالز - طبق اعلام فرابورس، ۸ شرکت بازار پایه‌ای بین تابلوهای مختلف این بازار جابجا شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما