خبر
سنگ آهن  

گل‌گهر سیرجان بیشترین رشد فروش را در کشور کسب کرد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان توانست با رشد ۷۴ درصدی، بیشترین افزایش فروش را بین غول‌های معدنی و صنایع معدنی ایران کسب کند.

به گزارش می متالز، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان روز دوشنبه افزود: این شرکت با فروش بیش از یک هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان در ماه قبل، رقم رشد ۷۴ درصدی را در این شاخص به ثبت رساند که بالاتر از رشد بزرگان معدنی و صنایع معدنی ایران بوده است. 
جمشید ملارحمان افزود: بر اساس گزارش کومودیتیز، در مدت مورد بررسی مجموع فروش شرکت های زنجیره معدن در بورس تهران، به بیش از ۱۲هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید که این عدد، رشد ۲۶درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر شرکت های این حوزه اکنون سهم ۲۴ درصدی از کل فروش شرکت های بورسی را در اختیار دارند.
ملارحمن اظهار داشت: طی هشت ماه سال ۹۸ نیز ارزش کل فروش شرکت های زنجیره معدن بورس تهران، از ۹۸هزار میلیارد تومان عبور کرد که در این میان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  با فروش ۸ هزار و ۶۷۲ میلیارد تومانی، سهم نزدیک به ۹درصدی از کل فروش را در اختیار گرفت.
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بزرگترین تولید کننده کنسانتره و گندله سنگ آهن در ایران است. این شرکت در ماه گذشته نیز طی مراسمی با حضور رییس جمهوری بیش از هشت هزار ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در منطقه گل گهر را وارد مدار تولید کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک سپه در دیدار با مدیران گل‌گهر عنوان کرد:

پروژه انتقال آب خلیج فارس انقلابی در مسیر صنعت است

می متالز - مدیرعامل بانک سپه صبح امروز در جلسه با مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با تاکید بر عملکرد خوب شرکت گل‌گهر گفت: خوشبختانه مهندس ملارحمان با همراهی سایر مدیران شرکت در دستیابی به اهداف شرکت، انجام پروژه‌ها و جهش در تولید موفق عمل کرده است و این در سودآوری مدنظر سهامداران بسیار ارزشمند است.
 

«کگل» زیر ذره بین قیمت‌ها و نسبت‌ها

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر که در بازار سرمایه با نام «کگل» شناخته می‌شود از جمله نمادهای شاخص ساز بازار سهام است که در طول سالیان اخیر و فارغ از وضعیت بازار، در زمره نمادهای بنیادی بازار سرمایه قرار می‌گرفته است. دلیل چنین نام‌گذاری بیشتر مرهون آن است که حجم بالای سهام گل گهر سبب می‌شده تا نسبت به نمادهای کوچک‌تر بازار همواره مسیری منطقی داشته باشد و کمتر تحت تاثیر شایعات و معاملات کوتاه‌مدت قرار گیرد.
 گفتگو با مدیر مهندسی معکوس و ساخت داخل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر:

بومی‌سازی به دامپتراک هم رسید

می متالز - اخیراً مهندس سلیمان نژاد مدیر مهندسی معکوس و ساختِ داخل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در گفتگویی در خصوص بومی‌سازی دامپتراک اطلاعات امیدوارکننده‌ای را در اختیار رسانه‌ها و مردم گذاشت.
 

ارائه گزارش مهندس ملارحمان در دیدار تولیدکنندگان فولاد و پتروشیمی کشور با رئیس‌جمهور

می متالز - جلسه تولیدکنندگان فولاد و پتروشیمی کشور با حضور دکتر روحانی رئیس‌جمهور، روز گذشته برگزار شد.
 

افتتاح ۱۴ طرح بزرگ در سال ۹۹

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر که میزان تولید آن در سال گذشته به بیش از ۲۷ میلیون تن رسید، در سال‌جاری افتتاح ۱۴ طرح را در برنامه دارد که به گفته مدیرعامل این شرکت، «مجموع سرمایه‌گذاری‌های لازم این شرکت بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان به همراه ایجاد اشتغال برای ۴هزار و ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم است.» در حال حاضر این شرکت برای بالغ بر ۵ هزار و ۲۰۰ نفر شغل ایجاد کرده است.
 مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر خبر داد:

افتتاح ۱۴ طرح بزرگ در سال ۹۹

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر که میزان تولید آن در سال گذشته به بیش از ۲۷ میلیون تن رسید، در سال‌جاری افتتاح ۱۴ طرح را در برنامه دارد که به گفته مدیرعامل این شرکت، «مجموع سرمایه‌گذاری‌های لازم این شرکت بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان به همراه ایجاد اشتغال برای ۴هزار و ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم است.»
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما