خبر
سنگ آهن  

گل‌گهر سیرجان بیشترین رشد فروش را در کشور کسب کرد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان توانست با رشد ۷۴ درصدی، بیشترین افزایش فروش را بین غول‌های معدنی و صنایع معدنی ایران کسب کند.

به گزارش می متالز، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان روز دوشنبه افزود: این شرکت با فروش بیش از یک هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان در ماه قبل، رقم رشد ۷۴ درصدی را در این شاخص به ثبت رساند که بالاتر از رشد بزرگان معدنی و صنایع معدنی ایران بوده است. 
جمشید ملارحمان افزود: بر اساس گزارش کومودیتیز، در مدت مورد بررسی مجموع فروش شرکت های زنجیره معدن در بورس تهران، به بیش از ۱۲هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید که این عدد، رشد ۲۶درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر شرکت های این حوزه اکنون سهم ۲۴ درصدی از کل فروش شرکت های بورسی را در اختیار دارند.
ملارحمن اظهار داشت: طی هشت ماه سال ۹۸ نیز ارزش کل فروش شرکت های زنجیره معدن بورس تهران، از ۹۸هزار میلیارد تومان عبور کرد که در این میان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر  با فروش ۸ هزار و ۶۷۲ میلیارد تومانی، سهم نزدیک به ۹درصدی از کل فروش را در اختیار گرفت.
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بزرگترین تولید کننده کنسانتره و گندله سنگ آهن در ایران است. این شرکت در ماه گذشته نیز طی مراسمی با حضور رییس جمهوری بیش از هشت هزار ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در منطقه گل گهر را وارد مدار تولید کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مطلب «اختصاصی» مهندس ملارحمان برای ویژه نامه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد:

جزئیات خط تولید کاملا بومی ۵۵۰ میلیارد ریالی گل گهر/ گل‌گهر در حال تبدیل شدن به یک منطقه فولادی است / تولید گل گهر در افق چشم انداز به بیش از ۳۰ میلیون تن می رسد/ دو هدف واحد مهندسی معکوس و ساخت داخل گل گهر

می متالز - جمشید ملارحمان، مدیرعامل جدید شرکت گل‌گهر در یادداشتی از اهمیت فولادی منطقه گل گهر سخن گفت و در همین راستا اهمیت بومی سازی در این منطقه را تبیین کرد.
 

گل‌گهر در حال تبدیل شدن به یک منطقه فولادی است

می متالز - جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت گل‌گهر در یادداشتی از اهمیت فولادی منطقه گل گهر سخن گفت و در همین راستا اهمیت بومی سازی در این منطقه را تبیین کرد.
 مدیرعامل شرکت گل گهر:

فرآوری باطله ها در گل گهر صددرصد بومی سازی شده است/ تحریم ها باعث انرژی و توانمندی مضاعف می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت گل گهر گفت: هم‌اکنون فرآوری باطله‌ها و تولید کنسانتره از باطله‌های معدنی گل‌گهر را با دانش، تکنولوژی، مشاوره و طراحی ایرانی و با استفاده از پیمانکاران کشور به صورت صد در صد داخلی تولید می‌کنیم.
 

اعزام ماشین آلات معدنی گل گهر به مناطق سیل زده جنوب کرمان

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی، صنعتی گل گهر از اعزام چهار بلدوزر این شرکت به جنوب کرمان و مناطق سیل زده بحرانی خبرداد.
 

تسلیت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پی شهادت سردار سلیمانی

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
 با ثبت رکورد فروش گل‌گهر رقم خورد؛

حال و هوای بهاری گل‌گهر در سه ماهه پاییز

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سه ماهه پاییز توانست با ثبت رکورد جدید فروش محصولات خود به رقم جدیدی در این زمینه دست پیدا کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما