خبر
خودرو  

اعلام قیمت خودرو سایپا

می متالز - سایپا قیمت خودروها را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، شرکت سایپا قیمت روز خودروهای این شرکت را اعلام کرد.

کد خبر: 72105
تاریخ: 1398/09/19 - 16:21
منبع: بورس نیوز

سایپا  قیمت خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو:

قیمت خودرو در دو ماه پایانی سال به چند دلیل کاهش می یابد

می متالز - رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو پیش بینی کرد با توجه به افزایش سه برابری تولید خودرو و در صورت نبود نوسانی خاص، قیمت خودروها در دو ماه پایانی سال کاهش یابد.
 

کامیونت فوتون سایپادیزل ۳ ستاره کیفی کسب کرد

می متالز - مدیر کیفیت شرکت سایپادیزل گفت: برنامه‌های گسترده سایپادیزل برای افزایش کیفیت در محصولات غیر اروپایی به بار نشست و بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کامیونت فوتون توانست با بهبودهای ایجاد شده در فرآیند تولید، موفق به کسب ۳ ستاره کیفیت شود.
 

دنا پلاس و پژو پارس گران شدند / قیمت انواع خودرو در روز جمعه ۹۸/۱۰/۲۷

می متالز - گرانی دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی دنا پلاس توربو (تیپ ۲)، دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی پژو پارس اتوماتیک (با رینگ) و یک میلیون و ۲۰۰هزار تومانی وانت آریسان از مهمترین تغییرات بازار خودرو در امروز نسبت به جمعه گذشته است.
 

راهکار وزارت صمت برای کاهش قیمت خودرو

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ساخت قطعات در داخل که رشد تولید و کاهش قیمت خودرو را به دنبال خواهد داشت در دستور کار قرار دارد و در یکی، دو ماه گذشته تولید خودرو افزایش یافته و تلاش می‌شود این روند ادامه یابد و در نتیجه بر بازار خودرو تاثیر بگذارد.
 قیمت خودرو در امروز 98/10/26

قیمت خودرو روز پنجشنبه / خودرو در مرز ثبات و گرانی + جدول قیمت

می متالز - بررسی و مقایسه قیمت خودروهای امروز پنجشنبه با آخرین لیست قیمت منتشر شده در گزارشات روزانه نشان می‌دهد؛ ۴۶ درصد از خودروهای مورد بررسی ثبات قیمت داشته‌اند و در مقابل۲۰ خودرو برابر با ۴۳ درصد افزایش قیمت داشته‌اند.
 قیمت خودرو در امروز ۹۸/10/24

قیمت انواع خودرو ارزان شد + جدول قیمت

می متالز - طبق بررسی‌های قیمت خودرو در امروز مشخص شد ۲۷ خودروی مورد بررسی در گزارش‌های روزانه کاهش قیمت داشتند. پژو پارس اتوماتیک (بارینگ) بیشترین کاهش قیمت را داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما