خبر
آهن و فولاد  

رشد قیمت ورق در ترکیه

می متالز - یک هفته اخیر تولید کننده های ورق ترکیه قیمت ها را بالاتر بردند ولی خریداران تمایل به خرید نشان ندادند.

به گزارش می متالز، ظاهرا افزایش قیمت زیاد بوده است. متوسط قیمت ورق گرم صادراتی ترکیه از 430 تا 440 دلار هفته قبل به 450 تا 460 دلار هر تن فوب رسیده است. برخی تا 500 دلار هر تن فوب نیز پیشنهاد داده اند ولی به نظر فعالان بازار قیمت منطقی تا 460 دلار است. در هر حال در این قیمت ها نیز معامله ای نهایی نشده است چرا که خریداران افزایش قیمت را نپذیرفته اند.

همچنین در بازار داخلی ترکیه نیز ورق گرم از 455 دلار به 470 دلار هر تن درب کارخانه رسیده است.

کد خبر: 72112
تاریخ: 1398/09/19 - 16:43
منبع: ایفنا

ورق ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار ورق ترکیه در ابهام

می متالز - بازار ورق ترکیه هفته دوم ژانویه در سکوت و ابهام بوده و اغلب فعالان بازار منتظر روشن تر شدن روند قیمت ها بودند. از طرفی قیمت بالای اسلب موجب شده عرضه کننده ها سعی کنند بازار را با قیمت های بالاتر آزمایش نمایند.
 

بازار ورق ترکیه در سکوت

می متالز - در بازار ورق ترکیه هفته سوم دسامبر تقاضا ناچیز بود. کارخانه ها سفارشات تولیدات فوریه را نیز بسته اند و خریدار و فروشنده عجله ای برای معاملات مارس ندارند. ورق گرم 520 تا 530 دلار هر تن درب کارخانه بود که حداقل 20 دلار نسبت به اوایل دسامبر بالاتر است. محموله های کوچکی معامله شد و بازار در کل درسکوت بود.
 

رشد بازار قراضه، ورق ترکیه را بالاتر برد

می متالز - تولید کننده های ورق ترکیه قیمت های پیشنهادی را با توجه به افزایش هزینه مواد اولیه بالا برده اند و قراضه وارداتی سنگین در ترکیه از 248 دلار به 254 دلار هر تن سی اف آر رسیده و انگیزه اصلی عرضه کننده های ورق برای رشد قیمت بوده است.
 

افزایش صادرات ورق ترکیه

می متالز - در ماه آگوست ترکیه حدود 382 هزار تن محصولات ورق فولادی صادر کرد که 7.11 درصد رشد سالانه داشت. با این که ماه جولای جو بازارهای اروپا به عنوان خریدار ورق ترکیه منفی بود خرید ها برای آگوست بهبود داشت و صادرات بالا رفت.
 

بازار ورق ترکیه در سرازیری

می متالز - قیمت انواع ورق در بازار ترکیه نزولی است چرا که تقاضا کم است و انتظار می رود روند نزولی قیمت ها تداوم داشته باشد.
 

بازار ورق ترکیه در سرازیری

می متالز - یک هفته اخیر قیمت ورق گرم و سرد در بازار ترکیه به روند نزولی ادامه داده چرا که تقاضا ناچیز است و قیمت قراضه نیز نزولی بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما