خبر
آهن و فولاد  

رشد قیمت ورق در ترکیه

می متالز - یک هفته اخیر تولید کننده های ورق ترکیه قیمت ها را بالاتر بردند ولی خریداران تمایل به خرید نشان ندادند.

به گزارش می متالز، ظاهرا افزایش قیمت زیاد بوده است. متوسط قیمت ورق گرم صادراتی ترکیه از 430 تا 440 دلار هفته قبل به 450 تا 460 دلار هر تن فوب رسیده است. برخی تا 500 دلار هر تن فوب نیز پیشنهاد داده اند ولی به نظر فعالان بازار قیمت منطقی تا 460 دلار است. در هر حال در این قیمت ها نیز معامله ای نهایی نشده است چرا که خریداران افزایش قیمت را نپذیرفته اند.

همچنین در بازار داخلی ترکیه نیز ورق گرم از 455 دلار به 470 دلار هر تن درب کارخانه رسیده است.

کد خبر: 72112
تاریخ: 1398/09/19 - 16:43
منبع: ایفنا

ورق ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار ورق ترکیه در سکوت

می متالز - فعالیت بازار ورق گرم ترکیه چندان مطلوب نیست و عرضه کننده ها سعی دارند مانع افت قیمت ها شوند. ولی کمبود تقاضا بازار را راکد تر کرده است. از طرفی خرید های تناژ بالای قبلی از سی آی اس نیاز فعلی بازار را نیز تامین کرده است.
 

بازار ورق ترکیه رو به پایین

می متالز - رکود در بازار ورق ترکیه هم ادامه دارد و عدم وجود چشم اندازی روشن و مثبت و نبود تمایل به خرید بر قیمت ها فشار آورده است.
 

بازار ورق ترکیه در چه حال است

می متالز - هفته گذشته قیمت ورق گرم وارداتی در ترکیه ارزان تر شد. تقاضا نیز با توجه به موجودی پایین بازار داخلی در سطح متوسط است. ورق گرم صادراتی ترکیه 475 تا 500 دلار هر تن فوب است که تغییری نسبت به هفته قبل نداشته است.
 

بازار ورق ترکیه منتظر افت قیمت ها

می متالز - قیمت ورق وارداتی در ترکیه افزایش یافته ولی با توجه به افت قیمت قراضه خریداران انتظار دارند قیمت ها کاهش یابد. آخرین قیمت قراضه وارداتی در ترکیه به طور میانگین 274 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که حدود 6 دلار نسبت به چهارشنبه قبل ارزان تر شده است.
 

بازار ورق ترکیه در ابهام

می متالز - بازار ورق ترکیه هفته دوم ژانویه در سکوت و ابهام بوده و اغلب فعالان بازار منتظر روشن تر شدن روند قیمت ها بودند. از طرفی قیمت بالای اسلب موجب شده عرضه کننده ها سعی کنند بازار را با قیمت های بالاتر آزمایش نمایند.
 

بازار ورق ترکیه در سکوت

می متالز - در بازار ورق ترکیه هفته سوم دسامبر تقاضا ناچیز بود. کارخانه ها سفارشات تولیدات فوریه را نیز بسته اند و خریدار و فروشنده عجله ای برای معاملات مارس ندارند. ورق گرم 520 تا 530 دلار هر تن درب کارخانه بود که حداقل 20 دلار نسبت به اوایل دسامبر بالاتر است. محموله های کوچکی معامله شد و بازار در کل درسکوت بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما