خبر
اقتصاد  

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، سازمان برتر در زمینه پژوهش شد

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطابق شاخص های عمومی و اختصاصی و بررسی های صورت پذیرفته از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دربین ۳٠ سازمان در سطح کشور، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش می متالز، براین اساس، به زودی و به همین مناسبت، طی مراسمی، از محسن دارابی، رییس سازمان صمت استان، به نمایندگی از کارکنان، متخصصان و تلاش گران فعال و هوشمند امر آموزش و پژوهش این سازمان، تجلیل به عمل خواهد آمد.

این سازمان مطابق شاخص های عمومی و اختصاصی و بررسی های صورت پذیرفته از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دربین ۳٠ سازمان در سطح کشور، حائز رتبه برتر شد و براین اساس، به زودی و به همین مناسبت، طی مراسمی، از آقای مهندس محسن دارابی، رییس سازمان صمت استان، به نمایندگی از کارکنان، متخصصان و تلاش گران فعال و هوشمند امر آموزش و پژوهش این سازمان، تجلیل به عمل خواهد آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت تهران:

۴٠ درصد ثبت سفارش کالاهای کشور در تهران ثبت شده است

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: طی چهار ماهه اول امسال بیش از ٣٢ هزار و ٧٠٠ پرونده ثبت سفارش کالا به این سازمان ارسال شد که نشان‌دهنده ثبت ٤٠ درصدی ثبت سفارش‌های کشور در تهران است.
 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت سمنان اعلام کرد:

ثبت 900 فقره سفارش واردات کالا با اولویت تامین مواد اولیه در استان سمنان

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت 900 سفارش واردات کالا با اولویت تامین مواد اولیه به استان سمنان در سه ماه ابتدایی امسال خبر داد.
 

سه هزار و ۵۰۰ نفر در معادن زنجان اشتغال دارند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سه هزارو ۵۰۰ نفر در معادن این استان اشتغال دارند که فقط پای معادن، کار می‌کنند.
 رئیس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد:

اشتغالزایی پایدار با توسعه فرآوری مواد معدنی استان سمنان

می متالز - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سمنان با بیان اینکه فرآوری واحدهای معدنی رویکرد اشتغالزایی استان است، گفت: توسعه بخش صنعت در کنار فرآوری معدنی با خلق‌ منابع آبی جدید حاصل می‌شود.
 

معرفی 435 واحد صنفی آسیب دیده از کرونا در استان بوشهر جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طبق آخرین وضعیت موجود تا پایان تیرماه سالجاری99 تعداد 435 واحد صنفی آسیب دیده از کرونا در استان بوشهر با اشتغال 2422 نفر با مجموع مبلغ 345میلیارد ریال جهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل استان معرفی شده است.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:

تشدید نظارت بر بازار خراسان جنوبی

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد جدی با متخلفان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما