خبر
اقتصاد  

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، سازمان برتر در زمینه پژوهش شد

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطابق شاخص های عمومی و اختصاصی و بررسی های صورت پذیرفته از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دربین ۳٠ سازمان در سطح کشور، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش می متالز، براین اساس، به زودی و به همین مناسبت، طی مراسمی، از محسن دارابی، رییس سازمان صمت استان، به نمایندگی از کارکنان، متخصصان و تلاش گران فعال و هوشمند امر آموزش و پژوهش این سازمان، تجلیل به عمل خواهد آمد.

این سازمان مطابق شاخص های عمومی و اختصاصی و بررسی های صورت پذیرفته از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، دربین ۳٠ سازمان در سطح کشور، حائز رتبه برتر شد و براین اساس، به زودی و به همین مناسبت، طی مراسمی، از آقای مهندس محسن دارابی، رییس سازمان صمت استان، به نمایندگی از کارکنان، متخصصان و تلاش گران فعال و هوشمند امر آموزش و پژوهش این سازمان، تجلیل به عمل خواهد آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیش از ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی اصفهان پرداخت شد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: افزون‌بر ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از محل منابع رونق تولید و ۷۲۰ میلیارد ریال از محل تبصره ۱۸ تسهیلات به ۱۱۰ واحد صنعتی با ظرفیت اشتغال هفت هزار و ۲۰۰ نفر در سال‌جاری پرداخت شده است.
 

بیش از هفت هزار کیلومتر پهنه معدنی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد

می متالز - معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت هزار و ۱۴ کیلومتر پهنه اکتشافی جدید در استان تعریف، به سازمان زمین شناسی واگذار و مطالعات تکمیلی آن در دست انجام است.
 سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

صدور 63 پروانه بهره برداری صنعتی در استان سیستان و بلوچستان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طی 9 ماهه امسال ، تعداد 63 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه یک هزار و 140میلیارد ریال صادر شده است .
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر خبر داد:

صدور 131 فقره جواز تاسیس صنعتی طی 9 ماهه امسال در استان بوشهر

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صدور 131 فقره جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری 131هزار و 369 میلیارد ریال با پیش بینی اشتغال 4 هزار و 227 نفر طی 9 ماهه امسال در استان بوشهر خبر داد.
 

راه اندازی 8 طرح صنعتی راکد در چهارمحال و بختیاری

می متالز - هشت طرح صنعتی راکد در چهارمحال و بختیاری امسال راه اندازی شد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت:

تفویض برخی از اختیارات شورای عالی معادن به شورای معادن استان‌ها

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: شورای عالی معادن کشور برخی از اختیارات خود را به شورای معادن استان‌ها تفویض کرده‌است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما