خبر
سنگ آهن  
هاشم زاده مدیرعامل شرکت اکتشافات معادن و صنایع غدیر:

اقدامات گهرزمین ارزشمند است

می متالز - محمد هاشم زاده مدیرعامل اکتشافات معادن و صنایع غدیر در بازدیدی که در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ به همراه گروه سرمایه گذاری غدیر از سایت شرکت سنگ آهن گهرزمین داشت عنوان کرد: خوشبختانه گهرزمین در زمینه های مختلف پیشرفت و رکوردهای بسیار خوبی را داشته است که این مهم، موجب شده این شرکت در صنعت و معدن کشور جایگاه مناسبی را داشته باشد.

به گزارش می متالز، وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در سال ۸۳ اینجا مکانی کاملا بیابانی بود افزود: در چندسال اخیر، شرکت وضعیت بسیار مطلوبی را بدست آورده است که این، نشان از آن است به خواسته های ما در راستای رشد و توسعه توجه داشته باشد و در مسیر تولید ملی نقشی موثر را ایفا کند. امیدواریم با راه اندازی پروژه ها از جمله کارخانه گندله سازی و خط ۳ کنسانتره بتواند بیش از پیش گامی موثر در صنعت و معدن کشور بردارد.
هاشم زاده با اشاره به عملکرد و موفقیت های گهرزمین گفت: گهرزمين خوش درخشيد و آن را در سطح ملی ميبينيم كه این امر ناشی از حمايت های سهامداران ومديران ارشد به خصوص اعضاء هيات مديره و مديرعامل پرتلاش شركت و كارشناسان و نيروی انسانی توانمند وارزشمند آن است.
وی افزود برنامه های بومی سازی اجرا شده، منتج به صرفه جویی ارزی سالیانه، به میزان 2.5 میلیون یورو در سطح شرکت گردیده است که در صورت استفاده از این محصولات در شرکت های هم تراز، سالیانه به میزان بالغ بر 20 میلیون یورو صرفه جویی ارزی به همراه خواهد داشت.
هاشم زاده عنوان کرد: از مهم ترین پروژه های اجرا شده بومی سازی گهرزمین می توان به پروژه ساخت غلتک های آسیاب HPGR، پروژه ساخت قطعات پر مصرف و تکنولوژیک کاربید سمانته STUD ،EDGE-BLOCK و CHEEK-PLATE ویژه آسیاب HPGR، پروژه ساخت داخل لوله های ضد سایش کامپوزیتی چند لایه پایه رابر ویژه انتقال اسلاری، پروژه ساخت شفت آسیاب HPGR (در سیر مراحل اقدام با تحویل تا پایان سال جاری)، پروژه ساخت سیستم بیرینگ آسیاب HPGR (در سیر مراحل اقدام با تحویل تا پایان سال جاری)، جایگزینی پمپ های اصلی ساخت داخل انتقال اسلاری در خطوط کنسانتره با پمپ های چینی (مبتنی بر محاسبات و بازطراحی)، انجام طراحی و تولید داخل ورق های مورد نیاز ساخت پوسته آسیاب گلوله ای (بال میل) اشاره کرد.
وی در پایان اهداف و برنامه های شرکت گهرزمین را ۱۰ میلیون تن کنسانتره و ۱۰ میلیون تن گندله اعلام کرد و افزود: امید است با همکاری و همدلی مدیران و کارکنان شاهد پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه گهرزمین باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کنسانتره سنگ آهن محصول پرفروش "کگهر" در تیرماه

می متالز - شرکت سنگ‌آهن گهر زمین با نماد "کگهر" گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 31 تیرماه 99 خود را منتشر کرد که بر اساس آن بیشترین محصول فروخته شده در تیرماه به کنسانتره سنگ آهن اختصاص یافته است.
 مدیرعامل گهرزمین:

حوزه خبر موجب ارتقای جامعه پویا می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: حوزه خبر و خبرنگاری عرصه‌ای حساس و مهم است که دقت در شفافیت و ظرافت آن موجب تعالی و ارتقای یک جامعه پویا و هدفمند می‌شود.
 

۲ واحد تولید کنسانتره گهرزمین در سیرجان کلنگ‌زنی شد

می متالز - ۲ واحد تولید کنسانتره و گندله شرکت سنگ‌آهن گهرزمین با ظرفیت تولید چهار میلیون تن در سال با حضور معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ زنی شد.
 قائم مقام و مدیر مجتمع گهرزمین:

رعایت مسائل ایمنی وظیفه تمامی کارکنان است

می متالز - جلسه تبیین الزامات HSEE حوزه معدن هم زمان با شروع به کار شرکت آرمان گهر به عنوان پیمانکار بهره بردار معدن با حضور آقایان مهندس غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، مهندس سید شجاع الدین گلسرخی مدیر HSEE، مهندس علی پناهی مدیر امور معدن گهرزمین و مدیران ارشد شرکت آرمان گهر در سالن کنفرانس مجتمع گهرزمین برگزار شد.
 

تغییر مالکیت ۳.۲ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت ۲۵۸ واحدی، به رقم ۱۹ هزار و۷۲۳ واحد رسید.
 مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین تاکیدکرد:

3طرح توسعه‌ای "کگهر" روی میز/ سرخی کوره‌های گندله خام از شهریورماه

می متالز - مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: طرح گندله سازی شماره ۲، طرح پروژه تهیه و آماده بوده و پیمانکار اجرای پروژه نیز مشخص شده و در مرحله تسطیح زمین محل اجرای پروژه بوده و طرح کنسانتره ۴ و ۵ در مرحله تهیه ثبت اسناد مناقصه جهت تعیین و انتخاب پیمانکار اجرای طرح است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما