خبر
سنگ آهن  
هاشم زاده مدیرعامل شرکت اکتشافات معادن و صنایع غدیر:

اقدامات گهرزمین ارزشمند است

می متالز - محمد هاشم زاده مدیرعامل اکتشافات معادن و صنایع غدیر در بازدیدی که در تاریخ ۱۹ آبان ۹۸ به همراه گروه سرمایه گذاری غدیر از سایت شرکت سنگ آهن گهرزمین داشت عنوان کرد: خوشبختانه گهرزمین در زمینه های مختلف پیشرفت و رکوردهای بسیار خوبی را داشته است که این مهم، موجب شده این شرکت در صنعت و معدن کشور جایگاه مناسبی را داشته باشد.

به گزارش می متالز، وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در سال ۸۳ اینجا مکانی کاملا بیابانی بود افزود: در چندسال اخیر، شرکت وضعیت بسیار مطلوبی را بدست آورده است که این، نشان از آن است به خواسته های ما در راستای رشد و توسعه توجه داشته باشد و در مسیر تولید ملی نقشی موثر را ایفا کند. امیدواریم با راه اندازی پروژه ها از جمله کارخانه گندله سازی و خط ۳ کنسانتره بتواند بیش از پیش گامی موثر در صنعت و معدن کشور بردارد.
هاشم زاده با اشاره به عملکرد و موفقیت های گهرزمین گفت: گهرزمين خوش درخشيد و آن را در سطح ملی ميبينيم كه این امر ناشی از حمايت های سهامداران ومديران ارشد به خصوص اعضاء هيات مديره و مديرعامل پرتلاش شركت و كارشناسان و نيروی انسانی توانمند وارزشمند آن است.
وی افزود برنامه های بومی سازی اجرا شده، منتج به صرفه جویی ارزی سالیانه، به میزان 2.5 میلیون یورو در سطح شرکت گردیده است که در صورت استفاده از این محصولات در شرکت های هم تراز، سالیانه به میزان بالغ بر 20 میلیون یورو صرفه جویی ارزی به همراه خواهد داشت.
هاشم زاده عنوان کرد: از مهم ترین پروژه های اجرا شده بومی سازی گهرزمین می توان به پروژه ساخت غلتک های آسیاب HPGR، پروژه ساخت قطعات پر مصرف و تکنولوژیک کاربید سمانته STUD ،EDGE-BLOCK و CHEEK-PLATE ویژه آسیاب HPGR، پروژه ساخت داخل لوله های ضد سایش کامپوزیتی چند لایه پایه رابر ویژه انتقال اسلاری، پروژه ساخت شفت آسیاب HPGR (در سیر مراحل اقدام با تحویل تا پایان سال جاری)، پروژه ساخت سیستم بیرینگ آسیاب HPGR (در سیر مراحل اقدام با تحویل تا پایان سال جاری)، جایگزینی پمپ های اصلی ساخت داخل انتقال اسلاری در خطوط کنسانتره با پمپ های چینی (مبتنی بر محاسبات و بازطراحی)، انجام طراحی و تولید داخل ورق های مورد نیاز ساخت پوسته آسیاب گلوله ای (بال میل) اشاره کرد.
وی در پایان اهداف و برنامه های شرکت گهرزمین را ۱۰ میلیون تن کنسانتره و ۱۰ میلیون تن گندله اعلام کرد و افزود: امید است با همکاری و همدلی مدیران و کارکنان شاهد پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه گهرزمین باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت گهرزمین

می متالز - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان امروز با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل، سعید صادقی و آرش حبیبی از اعضای هیات مدیره، غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مدیران و کارکنان گهرزمین در ساختمان اداری این شرکت برگزار شد. این مراسم با سخنرانی علی اکبر پوریانی، سعید صادقی و حسین دلاوریان و همچنین مداحی وحید یوسفی همراه بود.
 

گهرزمین، بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل

می متالز - بر اساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.
 در سومین همایش HSEE انجام شد؛

تقدیر از واحدهای برتر ممیزی عملکرد HSEE 97

می متالز - در سومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSEE)، از واحدهای برتر ممیزی عملکرد این حوزه تقدیر شد.
 

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین در پی شهادت جانسوز سردار سرافراز، حاج قاسم سلیمانی

می متالز - "علی اکبر پوریانی" مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین، شهادت "حاج قاسم سلیمانی" را در پیامی تسلیت گفت که مشروح کامل آن را در ذیل می خوانید.
 

سود نقدی هر سهم شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه ۵۰ ریال اعلام شد

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸، ‌روز سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ برگزار شد.
 

چرا طرح انتقال آب از خلیج فارس اَبَر پروژه است؟/ جزئیات ۱۰۳.۶هزار میلیارد ریال پروژه گل گهر

می متالز - اَبَر پروژه انتقال آب از خلیج فارس در سه فاز به طول 900 کیلومتر است که عملیات شیرین سازی و انتقال را انجام می دهد و جزو یکی از بزرگ ترین طرح های خط انتقال آب در دنیا محسوب می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما