خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

تشکیل ستاد زنجیره فولاد برای انسجام دو صنعت بزرگ بورسی/ برنامه های "فولاد"

می متالز - رئیس ایمیدرو از تشکیل ستاد زنجیره فولاد با هدف انسجام بین شرکت‌های سنگ‌آهنی و فولادی خبر داد و مدیرعامل فولاد مبارکه نیز برنامه های کوتاه و بلند مدت را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، خداداد غریب‌پور در جریان بازدید از فولاد هرمزگان در مورد تولید ١٠ میلیون تولید فولاد در منطقه ویژه اقتصادی و صنایع معدنی خلیج فارس گفت: کنسرسیوم تولید ١٠ میلیون تن فولاد تشکیل شده و با حضور شرکت‌هایی، هیات اجرایی تشکیل و درحال تبدیل به شرکت است تا باتوجه به زیرساخت‌های منطقه ویژه و آمادگی شرکت‌های بزرگ این حرکت به سرانجام برسد.

وی افزود: با تشکیل ستاد زنجیره فولاد، زنجیره تولید متوازن خواهد شد و بین شرکت‌های سنگ‌آهنی و شرکت‌های فولادی انسجام ایجاد می‌شود. در  این میان تشکیل کمیته سنگ، مقدمه این امر بوده و تشکیل ستاد زنجیره فولاد هم این موضوع را تکمیل می‌کند.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه نیز، برنامه کوتاه مدت توسعه فولاد هرمزگان را افزایش تولید تختال از 1.5 به دو میلیون تن و احداث خط نورد برای تولید پلیت میل اعلام کرد.

وی ادامه داد: برنامه بلند مدت هم تولید ١٠ میلیون تن فولاد توسط فولادمبارکه و باتوجه به ظرفیت های فولاد هرمزگان، فعالیت‌های تکنولوژیک، ایجاد بخش متالورژی و ریخته‌گری برای تولید محصولات جدید یا با کیفیت، احداث خط نورد دو فولاد مبارکه تا قبل از پایان سال است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرفروش فولاد هرمزگان:

حضور فعال فولاد هرمزگان در بازارهای صادراتی

می متالز - یکی ازرویکردهای مهم شرکت فولاد هرمزگان، حضور فعال در بازارهای صادراتی می باشد.
 مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی خبر داد:

۵ شرکت بورسی برترین ایران شدند/ سهم ۱۰۰ شرکت از صادرات ۹۴ درصدی

می متالز - مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با اعلام اینکه ۹۴.۶ درصد صادرات و ۳۷ درصد تولید ناخالص داخلی مربوط به ۱۰۰ شرکت است، ۵ شرکت برتر ایران را معرفی کرد که در بورس حضور دارند.
 مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان اعلام کرد:

دولت با مشوق های صادراتی شرکت ها را در صادرات یاری کند

می متالز - مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان گفت: با مطالعات صورت گرفته در راستای حفظ و توسعه بازارها، در قالب سناریوهایی سعی کرده ایم تا آثار تحریم ها را به حداقل برسانیم.
 معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو:

1200 معدن در کشور شناسایی شده است

می متالز - معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در مراسم افتتاحیه دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع غیرآهنی از شناسایی 1200 معدن در کشور خبر داد.
 رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی:

بخشنامه‌های دولتی همانند زنجیری به پای تولیدکنندگان است

می متالز - رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی گفت: بخشنامه های دولتی بلای جان رونق تولید در کشور شده و همانند زنجیری به پای تولید کنندگان است.
 مدیرعامل فولاد مبارکه:

صنعت ایران در شرایط تحریم‌ به رشد و بالندگی رسید

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی به خیال خام خود، با ایجاد شرایط سخت و تحریم‌ها، راه پیشرفت و ترقی را بر کشور ما سد می‌کنند، اما صنعت کشور ما امروز به رشد و بالندگی قابل‌ملاحظه‌ای رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما