خبر
صنعت   نفت  

امضای تفاهم‌نامه بین نفت‌خیز جنوب و سازمان صنایع کوچک

می متالز - شرکت ملی مناطق‌ نفت‌خیز جنوب و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش می متالز، امروز (شنبه،۲۳ آذرماه) در حاشیه برپایی یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران (ISPX) بین شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران امضا شد.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی خوزستان برگزار می‌شود.

ساعت کار نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۷ خواهد بود و تمهیدات لازم برای ارائه توضیحات و آشنایی مراجعه‌کنندگان با این صنعت از سوی کارشناسان مجرب پیش‌بینی شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه خاتم و سازمان اقتصادی کوثر

می متالز - تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک سازمان اقتصادی کوثر و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با هدف اجرای پروژه‌های زیرساختی، سرمایه‌گذاری و تبادل دانش و تجربیات در پنج حوزه کسب‌وکار عمرانی، خدمات فنی و مهندسی، سرمایه‌گذاری، کشاورزی و معادن امضا شد.
 

فولاد مبارکه میزبان گردهمایی مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور

می متالز - مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی سراسر کشور طی دو روز در محل برگزاری همایش‌های فولاد مبارکه گرد هم آمدند و درخصوص رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و تولیدکنندگان و همچنین تحقق هرچه بیشتر اهداف سال رونق تولید در حوزۀ شهرک‌های صنعتی کشور تبادل‌نظر کردند.
 بین «ایمیدرو» و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد

امضای تفاهم‌نامه همکاری برای ارتقای ایمنی کار

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری بین ایمیدر و وزارت کار با عنوان «ارتقای ایمنی کار در معادن و صنایع معدنی کشور» به امضا رسید.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مشهد تاکید کرد:

افزایش رقابت پذیری و صادراتی شدن تولیدات صنعتی کشور در بازارهای بین‌المللی

می متالز - محسن صالحی‌نیا در مشهد گفت: سیاست‌ها و حمایت‌های دولت‌ باعث افزایش رقابت پذیری و صادراتی شدن بیشتر تولیدات صنعتی کشور در بازارهای بین‌المللی شده است.
 محسن صالحی نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی:

800 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور فعال است

می متالز - احیای یک‌هزار و ۴٠٠ واحد صنعتی کوچک و متوسط از برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی طی سال جاری بود که تاکنون ٩٠٠ واحد از این تعداد به عرصه تولید بازگشته‌ است.
 در راستای برنامه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی انجام شد:

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران

می متالز - در ادامه برنامه‌های حمایتی این سازمان از توسعه کسب و کار سازندگان تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور در قالب نظام مبادلات پیمانکاری فرعی، روز شنبه تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران به امضاء رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما