خبر
مواد معدنی   زمین شناسی   زیرساخت ها  

زلزله خسارتی به زیرساخت‌های معدنی خواف وارد نکرده است

می متالز - مدیرعامل معادن سنگ آهن سنگان گفت: خوشبختانه زلزله خسارتی به زیرساخت‌های معدنی خواف وارد نکرده است.

به گزارش می متالز، علی همتی اظهار داشت: تجهیزات لجستیکی معدن سنگان آماده خدمت برای کمک به خسارت‌های احتمالی زلزله صبح امروز هستند.

مدیرعامل معادن سنگ آهن سنگان افزود: خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی و مالی در معادن نداشته و زیرساخت‌های معدنی نیز سالم هستند.

زمین لرزه‌ای به قدرت 5.8 دهم ریشتر بامداد امروز سنگان خواف و چند شهر خراسان رضوی و جنوبی را لرزاند‌ که تاکنون خوشبختانه گزارشی از خسارات احتمالی زمین‌ لرزه منتشر نشده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیام تسلیت مدیرمجتمع سنگ آهن سنگان به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

می متالز - علی همتی، مدیرمجتمع سنگ آهن سنگان به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام شهادتی را نوشت.
 مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان:

ورود شرکت های معدنی به حوزه تولید فولاد باعث کمبود مواد اولیه زنجیره فولاد شده است

می متالز - مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان گفت: در ابتدا قرار بود مواد اولیه واحدهای فولادی از محل معادن بزرگ تامین شود، ولی ورود شرکت‌های مختلف به حوزه تولید فولاد، باعث شد طرح‌های فولاد و زنجیره تولید فولاد شرکت‌های بزرگی مانند فولاد مبارکه اصفهان در منطقه سنگان خواف با محدودیت‌هایی مواجه شود.
 

زمین لرزه به معادن سنگان خواف خسارت وارد نکرد

می متالز - مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق کشور گفت: زمین لرزه ۵.۸ ریشتری امروز ۱۲ دی ماه در شهرستان خواف خسارتی به تاسیسات و تجهیزات معدنی مجتمع سنگ‌آهن سنگان در این منطقه وارد نکرده است.
 مدیرعامل معادن سنگ‌آهن سنگان مطرح کرد؛

آماده‌باش تجهیزات لجستیکی معدن سنگان

می متالز - مدیرعامل معادن سنگ‌آهن سنگان گفت: تمام تجهیزات لجستیکی معدن سنگان آماده خدمت برای کمک به خسارت‌های احتمالی زلزله صبح امروز در سنگان خواف هستند.
 

«پسران آتشبار»

می متالز - «پسران آتشبار» تاریخ شفاهی «علی اکبر رحمانی» پسر مردی است که شغلش آتشباری معدن بوده است؛ او که از کودکی با پدرش همراه بود، ترسی از دشمن نداشت.
 فتاح:

توسعه کارآفرینی مناطق محروم رویکرد بنیاد مستضعفان است

می متالز - رییس بنیاد مستضعفان گفت: توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال و کارآفرینی و محرومیت زدایی رویکرد مهم این بنیاد در اجرای طرح های اقتصادی و از جمله طرح های فولادی در منطقه سنگان خواف است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما