خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

نوسانات بازار موبایل در دی ماه + لیست قیمت‌‌های جدید تلفن همراه

می متالز - در روزهای آغازین زمستان بازار گوشی‌های همراه به نسبت آرام بوده است و تنها در گوشی سامسونگ مدل galaxy s9 افزایش قیمت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی اتفاق افتاده است.

به گزارش می متالز، با توجه به نوسان قیمتی مرتبط با اقلام گوناگون، اطلاع داشتن از آخرین قیمت کالاها همواره از دغدغه مخاطبان بوده است.

در سلسله پست‌های «کف بازار»، با توجه به درخواست مخاطبان، قیمت یک قلم کالا را به صورت میدانی تهیه و منتشر می‌کند. در این میان، کالاهای مربوط به برندهای مختلف با قیمت‌های متنوع و قابلیت مقایسه در اختیار شما قرار می‌گیرد. اطلاعات موجود در این پست برگرفته از سایت «جی‌اس‌ام» است.

آنچه در زیر می‌بینید، جدول قیمت تلفن‌های همراه در بازار ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ است:

کد خبر: 78587
تاریخ: 1398/10/15 - 23:59
منبع: تجارت نیوز

کف بازار  سامسونگ  اپل  موبایل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

یک راه‌حل ساده برای مدیریت شخصی و فروش سهام عدالت در اپلیکیشن ۷۲۴

می متالز - تمامی دارندگان سهام عدالت با استفاده از اپلیکیشن ۷۲۴ می‌توانند بدون نیاز به داشتن کد بورسی و یا مراجعه به بانک‌ها یا دفاتر پیشخوان دولت، به‌راحتی و با بررسی جزییات و ارزش مجموعه نماد‌های خود نسبت به فروش ۳۰ درصد ارزش سبد سهامشان را برای تمامی حساب‌های بانکی و به انتخاب خود اقدام کنند.
 

تعیین ۴۵ هزار متقاضی خودرو؛ راناپلاس نخستین بار در سبد فروش

می متالز - مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش ۴۵ هزار دستگاه از محصولات ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن اجتماعات ساپکو برگزار شد.
 

فروش سهام عدالت با اپلیکیشن «سکه»

می متالز - دارندگان سهام عدالت که روش مستقیم آزادسازی سهام خود را به قصد فروش آن انتخاب کرده‌اند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن سکه اقدام به ثبت غیرحضوری درخواست فروش سهام خود کنند.
 

علت قطعی تلگرام چیست؟

می متالز - اگر شما هم با قطعی تلگرام مواجه هستید، لطفا با ذکر نام شهر و نام سرویس دهنده اینترنت خود، در قسمت نظرات در انتهای همین خبر ما و سایر کاربران را از این موضوع مطلع سازید.
 

گزارش یک داده‌کاوی ترافیکی

می متالز - داده‌کاوی داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط اپلیکیشن‌های مسیریاب می‌تواند اطلاعات جالب‌توجهی را در زمینه ترافیک ارائه بدهد، داده‌هایی که می‌توانند برای متولیان ترافیک کشور، بسیار حائزاهمیت باشند.
 

فروش سهام عدالت در اپلیکیشن ۷۲۴

می متالز - دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن ۷۲۴ جزییات سهام خود را مشاهده و به سادگی بفروشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما