خبر
هوشمندسازی  

درخواست گزارش از شهرداری درباره «تهران هوشمند»

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از شهرداری تهران درخواست کرد در مورد میزان تحقق برنامه‌های هوشمندسازی شهر به شورای شهر گزارش دهد.

به گزارش می متالز، محمود میرلوحی در تذکر پیش از دستور جلسه دیروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در برنامه سوم شهر تهران در هفت بند به موضوع هوشمندسازی و پایدارسازی شهر تاکید شده است، گفت: از شهرداری می‌خواهیم که گزارشی در مورد تحقق مصوبات در این حوزه به شورا ارائه دهد. وی با بیان اینکه در تبصره ۳۶ بودجه سال ۱۳۹۸، شهرداری موظف شده با هدف تحقق تهران هوشمند، حداقل به میزان ۴۰درصد از تعداد دکل‌های رادیویی سطح شهر بکاهد، اظهار کرد: شهرداری از این محل باید به درآمد حداقل ۵۰ میلیارد تومانی در سال‌جاری دست پیدا می‌کرد اما باید در گزارشی مشخص شود که این هدف تا چه اندازه محقق شده است. عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین برقراری و پشتیبانی از گسترش کارآمد ارتباطات و مبادله داده در شهر تهران باید تسهیل می‌شد و از شهرداری می‌خواهیم اقداماتی که در این زمینه انجام داده را به شورای شهر گزارش کند. میرلوحی همچنین از پرداخت ۲۵ درصد از بدهی‌های گذشته شهرداری تهران خبر داد و گفت: در غیر این صورت میزان بدهی شهرداری از ۶۹ هزار میلیارد تومان به ۷۷ هزار میلیارد می‌رسید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مردم شیراز در مجلس:

برگ برندۀ ما در مقابل تحریم ها بخش معدن و صنایع فولادی است

می متالز - نماینده مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت: برگ برندۀ ما در مقابل تحریم ها، بخش معدن است که اگر بتوانیم از ظرفیت های معدنی در بخش فولاد درست استفاده کنیم بسیاری از مسائل و مشکلات ما در داخل کشور حل می شود.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد؛

شفافیت مبادلات فولاد کشور به کمک عرضه در بورس کالا

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است شفافیت مبادلات فولاد کشور به واسطه عرضه در بورس کالا برقرار شده و تجربه سال های گذشته کشور نشان داده است هر زمان عرضه محصول یا کالایی در بورس تضعیف شده، شاهد بروز رانت و فساد و حضور دلالان و واسطه ها بوده ایم.
 مصری تشریح کرد:

جزییات طرح حمایت معیشتی مجلس

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن بیان میزان دریافتی خانوارها برای تأمین کالاهای اساسی گفت: منابع مالی برای اجرای این طرح مشخص شده و همزمان طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز اجرا می‌شود.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

بازار سرمایه یاری‌رسان بخش تولید است

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به‌منظور جلوگیری از رشد یکباره نرخ ارز و همچنین حفظ ارزش پول ملی،‌ باید کانال‌هایی برای هدایت نقدینگی به سمت تولید ایجاد کنیم.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد؛

آرامش بازار فولاد با رشد عرضه ها در بورس کالا

می متالز - جعفر قادری در واکنش به برخی صحبت های مطرح شده درباره رشد قیمت محصولات فولادی به عنوان مواد اولیه تولید مسکن گفت: در برخی اظهار نظرها مشاهده می شود که بورس کالا به عنوان عامل رشد قیمت فولاد مطرح شده که این دست اظهارنظرها غیرکارشناسی است چراکه براساس نظام بازار، عرضه کم یا تقاضای بالای یک محصول عامل رشد قیمت هاست که بورس کالا ارتباطی با این دو مولفه ندارد بلکه این بورس، بستر معاملات را فراهم می کند.
 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

ضرورت ادامه روند مدیریتی سایپا در عرصه‌های مختلف تولید

می متالز - عضو شاخص کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه افزایش تحویل خودرو به مشتریان سایپا چندین مزیت دارد، گفت: این اقدام سایپا موجب آرامش در جامعه و جو روانی آرام و مطمئن در بین مردم خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما