خبر
هوشمندسازی  

درخواست گزارش از شهرداری درباره «تهران هوشمند»

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از شهرداری تهران درخواست کرد در مورد میزان تحقق برنامه‌های هوشمندسازی شهر به شورای شهر گزارش دهد.

به گزارش می متالز، محمود میرلوحی در تذکر پیش از دستور جلسه دیروز شورای شهر تهران با بیان اینکه در برنامه سوم شهر تهران در هفت بند به موضوع هوشمندسازی و پایدارسازی شهر تاکید شده است، گفت: از شهرداری می‌خواهیم که گزارشی در مورد تحقق مصوبات در این حوزه به شورا ارائه دهد. وی با بیان اینکه در تبصره ۳۶ بودجه سال ۱۳۹۸، شهرداری موظف شده با هدف تحقق تهران هوشمند، حداقل به میزان ۴۰درصد از تعداد دکل‌های رادیویی سطح شهر بکاهد، اظهار کرد: شهرداری از این محل باید به درآمد حداقل ۵۰ میلیارد تومانی در سال‌جاری دست پیدا می‌کرد اما باید در گزارشی مشخص شود که این هدف تا چه اندازه محقق شده است. عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین برقراری و پشتیبانی از گسترش کارآمد ارتباطات و مبادله داده در شهر تهران باید تسهیل می‌شد و از شهرداری می‌خواهیم اقداماتی که در این زمینه انجام داده را به شورای شهر گزارش کند. میرلوحی همچنین از پرداخت ۲۵ درصد از بدهی‌های گذشته شهرداری تهران خبر داد و گفت: در غیر این صورت میزان بدهی شهرداری از ۶۹ هزار میلیارد تومان به ۷۷ هزار میلیارد می‌رسید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 لاهوتی پیشنهاد داد:

برداشت از صندوق توسعه ملی با هدف کمک به اقتصاد کشور

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است اگرچه برداشت از صندوق توسعه ملی اقدام قابل دفاعی نیست اما در شرایط فعلی برداشت از صندوق با اذن رهبری می‌تواند کمکی به مردم در این روزهای کرونایی باشد.
 

اعلام افزایش کرایه مترو و اتوبوس در سال ۹۹

می متالز - عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از افزایش ۲۳ درصدی نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال جاری خبر داد و گفت: نظر فرمانداری با شورای شهر در این زمینه مشترک است.
 جعفرزاده:

پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا/ باید در سال ۹۹ با مردم مهربان تر بود

می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است سال ۹۹ سال سختی به لحاظ اقتصادی خواهد بود لذا بانک‌ها، شرکت‌های آب و برق و بقیه شرکت ها و سازمان ها که با مردم سروکار دارند باید با مردم مدارای بیشتری داشته باشند چرا که کسب و کارهای بسیاری با چالش های مالی و اقتصادی مواجه خواهند شد.
 

مجلس عملکرد ۴ وزارتخانه در دوران اپیدمی کرونا را بررسی می کند

می متالز - عضو کمیسیون برنامه مجلس گفت: بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی شامل وزارت اقتصادی، وزارت بهداشت، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوران اپیدمی کرونا از اولویت های مجلس است.
 

فعالیت کمیته‌های نما به مدت دو ماه تعطیل شد

می متالز - طرح دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین پروژه های ساختمانی برای ارائه تاییدیه نمای ساختمان به منظور کاهش ترددهای غیر ضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا با پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصویب اعضای شورا رسید.
 

تصمیم جدید برای صدور پروانه‌های ساختمانی پایتخت

می متالز - رئیس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران، از صدور پروانه ساختمانی برای پرونده‌های در انتظار تاییدیه کمیته نما، خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما