خبر
قراضه و بازیافت  

حمایت محدودیت عرضه از بازار قراضه ترکیه

می متالز - آخرین قیمت قراضه وارداتی سنگین 20-80 در ترکیه در سطوح بالا باقی مانده که به دلیل بهبود خرید ها بود و متوسط قیمت 50 سنت رشد داشته 300.50 دلار هر تن سی اف آر است .

به گزارش می متالز، یک محموله قراضه اروپا در 297 تا 304.5 دلار هر تن سی اف آر برای ترکیب قراضه سنگین و خرد شده فروخته شده که برای حمل فوریه است. خرید دیگری برای قراضه مخلوط در 300 تا 310 دلار هر تن سی اف آر نیز شنیده شده است.

با این که بازار میلگرد ترکیه وضعیت مطلوبی ندارد و قیمت بازهم کاهش یافته ولی محدودیت عرضه قراضه این اجازه را به عرضه کننده های آن داده تا قیمت را بالا نگه دارند. از طرفی فولادسازان ترکیه نیز خریدارند و وقت کافی برای تامین نیاز های فوریه خود ندارند. از این رو دور از انتظار نیست قیمت قراضه سنگین 20-80 تا پایان ژانویه به 310 دلار هر تن سی اف آر برسد.

کد خبر: 78788
تاریخ: 1398/10/17 - 13:31
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه  بازار میلگرد ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه در انتظار

می متالز - با این که فولادسازان در ترکیه خرید قراضه وارداتی برای حمل فوریه را به پایان نرسانده اند ولی روزهای گذشته بازار دچار وقفه شد.
 

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 وارداتی در ترکیه 302 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که 1.50 دلار هر تن نسبت به دوشنبه اخیر بالا رفت.
 

بازار میلگرد ترکیه در نخستین روزهای سال نو میلادی

می متالز - قیمت میلگرد در بازار داخلی شرق چین تحت فشار عرضه تا ۳ دلار پایین آمده ۵۳۰ تا ۵۳۴ دلاردر هر تن درب کارخانه ثبت شد و در نقاط شمالی که این مشکل وجود نداشت تا ۴ دلار بالا رفته ۵۰۹ تا ۵۱۳ دلار در هر تن درب کارخانه ثبت شد.
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت مطلق

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در سکوت بوده و معامله جدیدی روزهای گذشته نهایی نشد. بازار عملا هفته گذشته هیچ فعالیتی نداشت.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - بازار قراضه در ترکیه آرام شده و قیمت ها در ثبات است. خریدار و فروشنده در حال بررسی روند آتی بازارند.
 

افزایش خرید تجار و رشد قیمت بیلت سی آی اس

می متالز - بیلت صادراتی سی آی اس با توجه به بهبود بازار قراضه ترکیه در قیمت های پیشنهادی و همچنین قیمت نهایی معاملات بهبود داشته است. با این حال تقاضای مصرف کننده های نهایی چشمگیر نیست و تجار در حال خرید بیلت هستند چون امیدوارند بازار تا پایان سال وارد دوره صعود گردد. البته در خاور میانه نیاز به تکمیل موجودی انبار بین مصرف کننده های نهایی نیز دیده می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما