خبر
قراضه و بازیافت  

حمایت محدودیت عرضه از بازار قراضه ترکیه

می متالز - آخرین قیمت قراضه وارداتی سنگین 20-80 در ترکیه در سطوح بالا باقی مانده که به دلیل بهبود خرید ها بود و متوسط قیمت 50 سنت رشد داشته 300.50 دلار هر تن سی اف آر است .

به گزارش می متالز، یک محموله قراضه اروپا در 297 تا 304.5 دلار هر تن سی اف آر برای ترکیب قراضه سنگین و خرد شده فروخته شده که برای حمل فوریه است. خرید دیگری برای قراضه مخلوط در 300 تا 310 دلار هر تن سی اف آر نیز شنیده شده است.

با این که بازار میلگرد ترکیه وضعیت مطلوبی ندارد و قیمت بازهم کاهش یافته ولی محدودیت عرضه قراضه این اجازه را به عرضه کننده های آن داده تا قیمت را بالا نگه دارند. از طرفی فولادسازان ترکیه نیز خریدارند و وقت کافی برای تامین نیاز های فوریه خود ندارند. از این رو دور از انتظار نیست قیمت قراضه سنگین 20-80 تا پایان ژانویه به 310 دلار هر تن سی اف آر برسد.

کد خبر: 78788
تاریخ: 1398/10/17 - 13:31
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه  بازار میلگرد ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبات قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - بازار قراضه ترکیه چند روز گذشته در ثبات بود که به دلیل تعطیلات عید قربان قیمت ها تغییر نکرد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 279 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد.
 

ثبات قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - بازار قراضه ترکیه چند روز گذشته در ثبات بود که به دلیل تعطیلات عید قربان قیمت ها تغییر نکرد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 حدود 279 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد.
 

بازار قراضه ترکیه رو به بهبود

می متالز - ترکیه در خرید قراضه همچنان فعال است و دو محموله از منطقه بالتیک اخیرا با افزایش قیمت خریداری شده است. اخیرا از روسیه نیز قراضه سنگین 20-80 در 261.5 دلار هر تن سی اف آر خریداری شده است. قراضه سنگین اروپا در 260 دلار و قراضه خرد شده در 265 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است.
 

رشد جزیی قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - با رشد قیمت سنگ آهن در چین بازار قراضه ترکیه نیز صعودی شد. عرضه کنندگان میلگرد ترکیه نیز سعی دارند صادرات میلگرد به خاور دور را رونق دهند تا مانع از کاهش قیمت بیشتر شوند.
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در ثبات نسبی است و خریداران فعلا عقب نشسته اند. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 80-20 حدود 1.5 دلار افت داشته 255 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است.
 

بازار میلگرد ترکیه در انتظار کاهش قیمت

می متالز - فعالیت بازار میلگرد ترکیه کمتر شده است. خریداران بر کاهش قیمت اصرار دارند و تولید کننده ها در تلاشند قیمت را نسبتا ثابت نگه دارند. البته انتظار می رود روزهای آتی قیمت کاهش یابد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما