خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 وارداتی در ترکیه 302 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که 1.50 دلار هر تن نسبت به دوشنبه اخیر بالا رفت.

به گزارش می متالز، محدودیت عرضه و تمایل به خرید ترکیه موجب شده قیمت رایج بازار قراضه 300 تا 305 دلار هر تن سی اف آر باشد. بعید است معامله ای در کمتر از 300 دلار مشاهده شود.

کد خبر: 79033
تاریخ: 1398/10/18 - 14:22
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار قراضه ترکیه در انتظار

می متالز - با این که فولادسازان در ترکیه خرید قراضه وارداتی برای حمل فوریه را به پایان نرسانده اند ولی روزهای گذشته بازار دچار وقفه شد.
 

حمایت محدودیت عرضه از بازار قراضه ترکیه

می متالز - آخرین قیمت قراضه وارداتی سنگین 20-80 در ترکیه در سطوح بالا باقی مانده که به دلیل بهبود خرید ها بود و متوسط قیمت 50 سنت رشد داشته 300.50 دلار هر تن سی اف آر است .
 

بازار قراضه ترکیه در سکوت مطلق

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه در سکوت بوده و معامله جدیدی روزهای گذشته نهایی نشد. بازار عملا هفته گذشته هیچ فعالیتی نداشت.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - بازار قراضه در ترکیه آرام شده و قیمت ها در ثبات است. خریدار و فروشنده در حال بررسی روند آتی بازارند.
 

افزایش خرید تجار و رشد قیمت بیلت سی آی اس

می متالز - بیلت صادراتی سی آی اس با توجه به بهبود بازار قراضه ترکیه در قیمت های پیشنهادی و همچنین قیمت نهایی معاملات بهبود داشته است. با این حال تقاضای مصرف کننده های نهایی چشمگیر نیست و تجار در حال خرید بیلت هستند چون امیدوارند بازار تا پایان سال وارد دوره صعود گردد. البته در خاور میانه نیاز به تکمیل موجودی انبار بین مصرف کننده های نهایی نیز دیده می شود.
 

بازار قراضه ترکیه پر رونق

می متالز - قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و2 وارداتی در ترکیه این هفته 3 دلار دیگر بالا رفته حدود 293 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما