خبر
صنعت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
مدیرعامل ماشین سازی اراک:

برای استمرار سفارشات داخلی توجهی ویژه به کیفیت تولیدات داریم

می متالز - مدیرعامل ماشین سازی اراک در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: ماشین سازی اراک با سابقه ۵۱ ساله بزرگترین‌مجوعه ساخت ماشین در حوزه های صنعتی است، در ۱۹ فاز عسلویه نقش اساسی داشته است.

به گزارش می متالز، صفری افزود: کیفیت بسیار عالی و مهارت درون ماشین سازی اراک قابل توجه است و پروژه epc ماشین سازی اراک در ماهشهر، از پروژه های موفقیت آمیز ما بوده است.

وی ادامه داد: در ساخت و تجهیز پتروشیمی پارس، گچساران، کنگان، کاویان و شازند مشارکت و رزومه خوبی داشتیم.

صفری اعلام کرد: در چارچوب دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی قرارداد تجهیزات سیراف انرژی را می خواهیم بسازیم، در این زمینه ظرفیتهای قابل توجه داریم.

مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک اضافه کرد: بیش از ۵ هزار تن تجهیزات که ۲ هزار تن آن راکتور است را در چارچوب این قرارداد برای سیراف انرژی میسازیم و البته حدود ۲ سال روی این قرارداد کار و پیگیری کردیم، از پتانسیل های علمی در اجرای این قرارداد استفاده می کنیم و در زمان مورد نظر با کیفیت به پایان می بریم که این مهم با هدف استمرار سفارشات داخلی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر نفت اعلام کرد:

جلوگیری صنعت پتروشیمی از خروج بیش از ۵ میلیارد دلار ارز از کشور

می متالز - وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی سالانه از خروج بیش از ۵ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری می‌کند و این صنعت نخستین تامین‌کننده ارز کشور در سامانه نیما است.
 با بهره‌برداری از ۳ طرح پتروشیمی

افزایش ۴ میلیون تنی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران محقق می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به افتتاح سه طرح بزرگ پتروشیمی در روز پنجشنبه هفته جاری (۱۶ مردادماه) از سوی رئیس‌جمهوری گفت: این طرح‌ها شامل پتروشیمی کاوه، ‌پتروشیمی کمیا پارس خاورمیانه و کاتالیست پتروشیمی لرستان است که در مجموع با سرمایه‌گذاری ۱.۵۷ میلیارد دلار بیش از ۴ میلیون تن به ظرفیت پتروشیمی ایران می‌افزاید
 افت ۳۹ درصدی سودآوری این پتروشیمی در فصل بهار:

گاز رانتی ۶ سنتی نیز به کمک "زاگرس" نیامد

می متالز - مقادیر فروش متانول این شرکت در سه ماهه نخست امسال ۸۲۰ هزار تن بوده و متوسط نرخ فروش هر تن متانول این شرکت ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تن بوده است.
 قیمت ها به سطوح پیش از کرونا برمی گردد؛

رونق بازار محصولات پتروشیمی در جهان

می متالز - طی یک ماه گذشته، بازارهای جهانی شاهد بهبود نسبی قیمت محصولات پتروشیمی در بازارهای جهانی و نزدیک شدن به سطوح قبل از شیوع ویروس کرونا بود.
 آقاجری:

سیاست‌های پیرامون صنعت پتروشیمی اصلاح شود /ضعف مدیریتی؛ دلیل عدم رونق صنایع پایین‌دستی

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه رونق صنایع دستی فواید منطقه‌ای و ملی به‌دنبال دارد، گفت: سیاست‌های پیرامون صنعت پتروشیمی نیازمند اصلاح و تغییر است و نباید صرفا به‌دنبال احداث صنایع مادر و خام فروشی بود بلکه باید به سمت تولید آن دسته از صنایع رفت که ارزش افزوده بالایی دارند.
 عضو کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد؛

صنعت پتروشیمی شاهراه توسعه کشور

می متالز - عضو کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران توسعه صنعت پتروشیمی را از اولویت های اساسی سیاست های راهبردی کشور خواند و گفت: حذف تدریجی وابستگی به درآمد حاصل از خام فروشی نفت، با توسعه صنعت پتروشیمی صورت می‌پذیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما