خبر
صنعت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  
مدیرعامل ماشین سازی اراک:

برای استمرار سفارشات داخلی توجهی ویژه به کیفیت تولیدات داریم

می متالز - مدیرعامل ماشین سازی اراک در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: ماشین سازی اراک با سابقه ۵۱ ساله بزرگترین‌مجوعه ساخت ماشین در حوزه های صنعتی است، در ۱۹ فاز عسلویه نقش اساسی داشته است.

به گزارش می متالز، صفری افزود: کیفیت بسیار عالی و مهارت درون ماشین سازی اراک قابل توجه است و پروژه epc ماشین سازی اراک در ماهشهر، از پروژه های موفقیت آمیز ما بوده است.

وی ادامه داد: در ساخت و تجهیز پتروشیمی پارس، گچساران، کنگان، کاویان و شازند مشارکت و رزومه خوبی داشتیم.

صفری اعلام کرد: در چارچوب دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی قرارداد تجهیزات سیراف انرژی را می خواهیم بسازیم، در این زمینه ظرفیتهای قابل توجه داریم.

مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک اضافه کرد: بیش از ۵ هزار تن تجهیزات که ۲ هزار تن آن راکتور است را در چارچوب این قرارداد برای سیراف انرژی میسازیم و البته حدود ۲ سال روی این قرارداد کار و پیگیری کردیم، از پتانسیل های علمی در اجرای این قرارداد استفاده می کنیم و در زمان مورد نظر با کیفیت به پایان می بریم که این مهم با هدف استمرار سفارشات داخلی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر صنعت در همایش بومی‌سازی کاتالیست:

نوبت بومی‌سازی نفت و گاز است

می متالز - مهدی صادقی انارکی: صنعت کاتالیست به همت شرکت‌های داخلی بومی‌سازی شده است.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

معرفی گروه‌های مناسب سرمایه‌گذاری

می متالز - مادامی که نقدینگی به همین صورت در بازار جریان داشته باشد بازار سرمایه پتانسیل رشد و لمس قیمت های بالاتر را دارد.
 مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی عنوان کرد:

"جهش سوم"، تحول عظیم صنعت پتروشیمی

می متالز - راه اندازی ۲۳ طرح در فاز ۱ و ۲ عسلویه را می‌توان از عوامل تاثیرگذار بر افزایش ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران دانست که تنوع جالب توجهی در سبد تولید محصولات ایجاد خواهد کرد.
 وزیر صنعت خبر داد:

رشد ۱۸ درصدی صادرات ایران در ۹ ماهه امسال

می متالز - وزیر صنعت با بیان اینکه بخش صنعت در یک سال اخیر بیشترین رشد را به خود اختصاص داده از افزایش بیش از ۱۸ درصدی صادرات در ۹ ماهه نخست امسال خبر داد.
 وزیر صمت در دومین میز ساخت داخل صنعت پتروشیمی تاکید کرد:

پرچمدار اصلی نهضت ساخت داخل مقام معظم رهبری هستند/ ضرورت انجام به موقع تعهدات شرکت ها برای تداوم همکاری ها/ افزایش تولیدات و تراز تجاری کشور طی 9 ماهه امسال

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و یاران وفادارش را تبریک و تسلیت عرض می کنم، یقیناً روح این سردار رشید اسلام و کشورمان از اقدامات و کارهایی که در حوزه نهضت ساخت داخل انجام می دهیم و توجهی که به توان جوانان این مرز بوم داریم،یاریگر است.
 وزیر صمت در گفتگو با خبرنگاران:

نهضت ساخت داخل مختص شرایط امروز و تحریم نیست/ توجه به ساخت داخل تداوم راه شهیدان است/ داخلی سازی 2 میلیارد دلار از واردات نفت، گاز و پتروشیمی در دست اجرا است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نهضت ساخت داخل یک برنامه اساسی و راهبردی کشور است که مختص شرایط امروز و تحریم نیست و به نحوی روی این برنامه کار می‌شود تا در هر شرایطی به عنوان راهبرد نجات اقتصاد و حل مسایل اساسی کشور عمل کند
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما