خبر
سنگ آهن   عکس  

برپایی موکب گل گهر در گلزار شهدا کرمان

می متالز - همزمان با مراسم تشییع و تدفین باشکوه پیکر سردار سرافراز سپاه اسلام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با راه‌اندازی موکب در گلزار شهدای کرمان میزبان شمار زیادی از شرکت‌کنندگان در این مراسم بود.

به گزارش می متالز، این موکب که در محل گلزار شهدا و در مسیر تشییع و تدفین پیکر شهید سلیمانی و شهدای مقاومت راه‌اندازی شده بود از ساعات اولیه دیروز میزبان خیل عظیم عاشقانی بود که در مراسم تشییع و تدفین سردار دلها شرکت کرده‌ بودند.
همچنین به دعوت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر جمعی از خبرنگاران،عکاسان و نمایندگان نشریات مکتوب و غیر مکتوب سیرجان برای پوشش این مراسم در محل برگزاری آیین تشییع و تدفین شهید سلیمانی حضور پیدا کردند.
از دیگر برنامه های روابط عمومی و امور بین الملل گل گهر دعوت از گروه موزیک دارالحسین سیرجان و اجرای برنامه برای بزرگداشت این شهدای والا مقام بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ۳۸ درصدی فروش گل گهر در بهار ۹۹

می متالز - فروش شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در سه ماهه نخست ۱۳۹۹ با افزایش ۳۸ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۴۰,۳۹۲,۸۷۰ میلیون ریال رسید.
 مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل گهر خبر داد

راه‌اندازی بیمارستان تخصصی گل گهر سیرجان تا پایان سال جاری

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از افتتاح بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا(س) گل گهر سیرجان تا پایان سال جاری خبر داد.
 

ایمیدرو سرمایه گل‌گهر را افزایش می‌دهد

می متالز - رئیس هیئت عامل ایمیدرو خبر داد: سرمایه شرکت گل گهر در سال جاری دو مرحله افزایش خواهد داشت.
 غریب پور در نشست کارگروه کنترل مدیریت گل گهر:

ایمیدرو تامین بلند مدت سنگ آهن گل گهر را راهبری می کند/ گل گهر جایگاه فناورترین شرکت در "کنسانتره و گندله" را کسب کند/ گل گهر امسال در دو مرحله افزایش سرمایه دارد

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه عملکرد مالی و سرمایه گذاری گل گهر در سال 98 قابل تقدیر است، گفت: این شرکت طی سال جاری دو مرحله افزایش سرمایه خواهد داشت. غریب پور تاکید کرد: این شرکت به جایگاه فناورترین شرکت در حوزه کنسانتره و گندله سنگ آهن دست یابد.
 با حضور سرپرست وزارت صمت انجام شد؛

کلنگ زنی اَبَر پروژه نورد گرم ۲ فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - اَبَر پروژه نورد گرم ۲ فولاد مبارکه اصفهان مزین به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی صبح امروز با حضور سرپرست وزارت صمت کلنگ زده شد.
 رئیس مرکز تحقیقات بین‌المللی بیابان دانشگاه تهران خبر داد:

کاشت ۲۲ هزار گونه گیاهی در کمربند سبز گل گهر به سیرجان

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات بین‌المللی بیابان دانشگاه تهران، ایجاد کمربند سبز گل گهر به سیرجان را از طرح‌های موفق این مرکز برشمرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما