خبر
محیط زیست   سنگ آهن  

گهرزمین، بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل

می متالز - بر اساس عملکرد ممیزی HSE سال 97 شرکت های تابعه ایمیدرو، 26 بخش و 240 مولفه در این حوزه بررسی شد.

به گزارش می متالز، واحدهای دارای «سطح عملکرد خوب» شامل مجتمع فولاد سفیددشت، مجتمع فولاد میانه و مجتمع طلای موته و واحدهای دارای «بیشترین رشد عملکرد HSE نسبت به سال قبل» مشتمل بر شرکت سنگ آهن گهرزمین و مجتمع سرب و روی انگوران بود.


در این ممیزی، شاخص هایی نظیر زیرساخت های HSE، کنترل ایمنی عملیات، کمیته های HSE، مدیریت سبز، پسماند، آب و فاضلاب، فضای سبز، پیمانکاران، ریسک، آموزش، مشارکت کارکنان، معاینات طب کار، پایش آلاینده های محیط، کار و محیط زیست، سیستم واکنش در شرایط اضطراری و غیره ارزیابی شد.


ممیزی HSE براساس عملکرد امتیازی بوده که 500 امتیاز در نظر گرفته شده است. از این تعداد امتیاز، 450 امتیاز برای چک لیست و 50 امتیاز تشویقی بود و سطح امتیاز واحدها در ممیزی به 5 گروه شامل خیلی ضعیف، ضعیف، متوسط، خوب و عالی طبقه بندی شده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار سمنان:

فعالیت معادن استان سمنان به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود

می متالز - استاندار سمنان گفت: فعالیت معادن به نوعی تعرض به محیط زیست تلقی می‌شود که در این راستا باید دقت کنیم که برای استخراج معادن و ثروت آفرینی با گشاده دستی اقدام نکنیم.
 

دو برابر شدن ظرفیت دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی

می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از دو برابر شدن ظرفیت دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
 

معدن‌کاری بلای جان کوه دماوند

می متالز - ۱۳ تیر ماه روز ملی دماوند بلندترین کوه ایران و بلندترین آتشفشان آسیا و خاورمیانه است. رییس اداره کل حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند یکی از مهمترین عوامل مخرب و تهدیدکننده این کوه را فعالیت‌های معدن‌کاوی و معدن‌کاری دانست و گفت: سازمان جنگل‌ها و مراتع به عنوان متولی عرصه‌های طبیعی و ملی می‌تواند از فعالیت‌های معدن‌کاوی‌ و احداث جاده‌ها در این منطقه ممانعت کند
 

بهره‌برداری غیراصولی از معادن سبزوار مخرب محیط زیست است

می متالز - رییس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: عملیات بهره‌برداری غیراصولی از معادن کرومیت واقع در منطقه سیاه‌کوه این شهرستان، سلامت و حفاظت از محیط زیست طبیعی را تهدید می‌کند.
 

دیدار مدیران ارشد گهرزمین با رئیس قوه مقننه

می متالز - روز شنبه مورخ ۱۴ تیرماه ۹۹ شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، علی اکبر پوریانی مدیرعامل و محمد فلاح رئیس هیات مدیره گهرزمین به دیدار محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی رفتند.
 

آلودگی زیست محیطی کارخانه سیمان بوکان برطرف شد

می متالز - رییس اداره حفاظت محیط زیست بوکان گفت: آلودگی زیست محیطی کارخانه سیمان این شهرستان ناشی از خروج گردوغبار از دودکش‌های آن برطرف شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما