خبر
ریخته گری  
دادستان اراک:

دستور پلمب ۳ کارگاه ریخته‌گری غیرمجاز صادر شد

می متالز - دادستان اراک گفت: با هدف صیانت از حقوق عامه دستور پلمب ۳ کارگاه ریخته گری غیرمجاز که فعالیت آن‌ها موجب انتشار دود و گاز‌های سمی و ایجاد آلودگی هوا می‌شد، صادر گردید.

به گزارش می متالز، قاسمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی اظهار کرد: در راستای صیانت از حقوق عامه و حفظ حقوق شهروندی از فعالیت ۳ کارگاه ریخته‌گری غیرمجاز جلوگیری به عمل آمد.

وی ادامه داد: این کارگاه‌ها با استفاده از کوره های زمینی غیرمجاز اقدام به ذوب ضایعات آلومینیوم می نمودند که فعالیت آنها موجب انتشار دود و گازهای سمی و ایجاد آلودگی هوا می شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی در پایان تصریح کرد: با هدف صیانت از حقوق عامه دستور پلمب این کارگاه های ریخته گری صادر شد.

کد خبر: 79406
تاریخ: 1398/10/18 - 21:25
منبع: خبرگزاری میزان

کارگاه ریخته‌گری  دادستان اراک  پلمب 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کارگاه ریخته‌گری و ساخت قطعات صنعتی در بافق افتتاح شد

می متالز - کارگاه ریخته‌گری و ساخت قطعات صنعتی در راستای تحقق شعار رونق تولید با سرمایه‌گذاری بیش از ۷۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی روز چهارشنبه در شهرک صنعتی مبارکه بافق راه اندازی شد.
 با حضور معاون رییس جمهوری

وضعیت شرکت‌های دانش بنیان در گمرک شهید رجایی بررسی شد

می متالز - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری درجریان دومین بازدید خود از مراکز علمی و پژوهشی هرمزگان، در نشست با مسوولان بندر و گمرک شهید رجایی آخرین وضعیت شرکت‌های دانش بنیان مرتبط با گمرک را مورد بررسی قرار داد.
 سورنا ستاری در گمرک شهید رجایی:

گمرک با نوآوری دانش‌بنیان‌ها متحول می‌شود

می متالز - معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با اشاره به اهمیت نقش گمرک جمهوری اسلامی ایران در فعالیت زیست بوم نوآوری و کارآفرینی گفت: فرآیندهای گمرکی با استفاده از نوآوری شرکت‌های دانش بنیان متحول می‌شود.
 

رئیس گمرک: شرکت تعاونی گمرک در پروژه پلمب هوشمند نقشی ندارد

می متالز - رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه پستهایی که بیشترین ماندگاری مدیر را داشته‌اند در صدر فهرست تغییر قرار دارند،گفت: شرکت تعاونی گمرک در پروژه پلمب هوشمند (RFID) نقشی ندارد.
 

پلمب مراکز پزشکی فاقد کارتخوان از امروز کلید خورد

می متالز - با دستور دادستان عمومی و انقلاب استان ایلام فرآیند پلمب مراکز پزشکی و درمانی فاقد دستگاه کارتخوان از امروز کلید خورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما