خبر
ریخته گری  
دادستان اراک:

دستور پلمب ۳ کارگاه ریخته‌گری غیرمجاز صادر شد

می متالز - دادستان اراک گفت: با هدف صیانت از حقوق عامه دستور پلمب ۳ کارگاه ریخته گری غیرمجاز که فعالیت آن‌ها موجب انتشار دود و گاز‌های سمی و ایجاد آلودگی هوا می‌شد، صادر گردید.

به گزارش می متالز، قاسمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی اظهار کرد: در راستای صیانت از حقوق عامه و حفظ حقوق شهروندی از فعالیت ۳ کارگاه ریخته‌گری غیرمجاز جلوگیری به عمل آمد.

وی ادامه داد: این کارگاه‌ها با استفاده از کوره های زمینی غیرمجاز اقدام به ذوب ضایعات آلومینیوم می نمودند که فعالیت آنها موجب انتشار دود و گازهای سمی و ایجاد آلودگی هوا می شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی در پایان تصریح کرد: با هدف صیانت از حقوق عامه دستور پلمب این کارگاه های ریخته گری صادر شد.

کد خبر: 79406
تاریخ: 1398/10/18 - 21:25
منبع: خبرگزاری میزان

کارگاه ریخته‌گری  دادستان اراک  پلمب 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تشدید نظارت و بازرسی بر بازار ایلام درقالب گشت مشترک/ پلمپ 5 واحد صنفی بدلیل تکرارتخلفات در ایلام

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان صمت استان گفت : مصالح ساختمانی،آهن فروشان و لوازم خانگی موضوع گشت مشترک امروز بازرسی بر بازار ایلام.
 رئیس اداره صمت نیشابور خبر داد:

پلمب ٢٢ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نیشابور

می متالز - رئیس اداره صنعت معدن و تجارت نیشابور از پلمب ٢٢ واحد صنفی در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
 سرپرست اداره صمت نهاوند خبر داد:

پلمب ۱۵ واحد صنفی متخلف در نهاوند

می متالز - سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند گفت: ۳۵۰ اخطار کتبی به اصناف نهاوند به علت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داده‌ و ۱۵ واحد صنفی نیز پلمب شده است.
 

پلمب ۲۱ واحد از ۲۳ واحد جدید تولید بتن آماده در استان مرکزی

می متالز - مدیرکل استاندارد استان مرکزی گفت: بر اساس نظر کارگروه استانداردسازی استان از 23 واحد تولیدی جدید بتن آماده شناسایی شده در سطح استان،21 واحد به دلیل نقض مقررات و تولید بدون داشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب شدند.
 

۱۲ واحد صنفی در چابهار پلمب شد

می متالز - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲ واحد صنفی غیر ضرور که بی توجه به سلامت مردم و پروتکل‌های بهداشتی بودند در اقدامی قاطع از سوی مسوولان ذیربط پلمب شدند.
 

۱۲ واحد صنفی در چابهار پلمب شد

می متالز - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲ واحد صنفی غیر ضرور که بی توجه به سلامت مردم و پروتکل‌های بهداشتی بودند در اقدامی قاطع از سوی مسوولان ذیربط پلمب شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما