خبر
اقتصاد   برق  
هفته آینده؛

مشکلات نیروگاه‌های تولید برق در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بررسی می شود

می متالز - کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی هفته آینده به بررسی مشکلات نیروگاه‌های تولید برق می پردازد.

به گزارش می متالز، نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی دوشنبه (23 دی ماه) با دستور کار بررسی مشکلات واردات تجهیزات نیروگاهی با رعایت قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های نیرو، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، گمرک، سازمان امور مالیاتی، بخش خصوصی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

همچنین کارگروه اصل 44 قانون اساسی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی یکشنبه (22 دی ماه) مشکلات نیروگاه‌های تولید برق و تجدیدپذیر را با حضور وزارت نیرو، بخش خصوصی و مرکز پژوهش‎های مجلس شورای اسلامی بررسی می‌کند.

براساس این گزارش کارگروه محیط کسب و کار کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی سه‌شنبه (24 دی ماه) به ادامه بررسی نماگرهای شروع کسب و کار، ثبت مالکیت، اخذ مجوزهای ساخت، پرداخت مالیات، تجارت فرامرزی، اجرای قراردادها و حمایت از سهامداران خرد در اجرای  بند الف ماده 22 قانون برنامه ششم توسعه می‌پردازد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

معرفی مستاجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن به بانک از ۲۰ مرداد/ خروج فولاد و سیمان از بورس به منظور حمایت از مسکن حمایتی

می متالز - محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این مطلب که فولاد و سیمان از بورس به منظور حمایت از مسکن حمایتی و دولتی و ثبات در قیمت تمام شده واحدهای مسکونی خارج شدند، از معرفی مستاجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها از ۲۰ مرداد خبر داد.
 مالیات مقطوع بابت عملکرد سال ۱۳۹۸ برخی از صاحبان مشاغل ابلاغ شد

ارفاق مالیاتی به مشاغل خرد

می متالز - سازمان امور مالیاتی، مالیات مقطوع بابت عملکرد سال گذشته را ابلاغ کرد. بر این اساس، صاحبان مشاغل خرد می‌توانند بدون ارائه اظهارنامه و با پر کردن فرم مربوطه، نسبت به پرداخت مالیات مقطوع اقدام کنند.
 معاون سازمان امور مالیاتی اعلام کرد:

جزئیاتی جدید دریافت مالیات از مشاغل خرد و خریداران سکه + درصد افزایش

می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی، جزئیاتی جدید از دریافت مالیات سال گذشته مشاغل خرد و خریداران سکه و درصد افزایش پلکانی را اعلام کرد.
 قاضی زاده هاشمی:

معافیت های تحریمی کره، عراق و هند برای کانالیزه کردن تجارت ایران بود

می متالز - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: معافیت های تحریمی کشورهایی نظیر کره، عراق و هند در تجارت با ایران، برای کانالیزه کردن تجارت ایران و سپس اعمال فشار بر آن در زمان مقتضی بود.
 

کدام مشاغل از افزایش مالیات معاف شدند؟

می متالز - سازمان امور مالیاتی کشور با انتشار بخشنامه‌ای نحوه وصول مالیات مقطوع عملکرد سال ۹۸ بخشی از صاحبان مشاغل را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما