خبر
اقتصاد   برق  
هفته آینده؛

مشکلات نیروگاه‌های تولید برق در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بررسی می شود

می متالز - کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی هفته آینده به بررسی مشکلات نیروگاه‌های تولید برق می پردازد.

به گزارش می متالز، نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی دوشنبه (23 دی ماه) با دستور کار بررسی مشکلات واردات تجهیزات نیروگاهی با رعایت قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های نیرو، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، گمرک، سازمان امور مالیاتی، بخش خصوصی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

همچنین کارگروه اصل 44 قانون اساسی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی یکشنبه (22 دی ماه) مشکلات نیروگاه‌های تولید برق و تجدیدپذیر را با حضور وزارت نیرو، بخش خصوصی و مرکز پژوهش‎های مجلس شورای اسلامی بررسی می‌کند.

براساس این گزارش کارگروه محیط کسب و کار کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی سه‌شنبه (24 دی ماه) به ادامه بررسی نماگرهای شروع کسب و کار، ثبت مالکیت، اخذ مجوزهای ساخت، پرداخت مالیات، تجارت فرامرزی، اجرای قراردادها و حمایت از سهامداران خرد در اجرای  بند الف ماده 22 قانون برنامه ششم توسعه می‌پردازد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اسدی‌کرم:

افزایش ۱۵ درصدی حقوق دردی را دوا نمی کند

می متالز - نماینده مردم شهربابک ضمن انتقاد از افزایش یکپارچه و ۱۵درصدی حقوق کارکنان، گفت: افزایش حقوق کارکنان باید متناسب با نرخ تورم سالانه باشد و برای تحقق آن باید منابع مالی جدید در نظر گرفته شود.
 اسدی کرم:

درآمد فرزندان وارد سبد خانوار نمی شود/ انتقاد از قطع یارانه سرپرست خانوار

می متالز - نماینده مردم شهر بابک در مجلس، گفت: درآمد فرزندان نباید به عنوان درآمد سرپرست خانوار محاسبه شود زیرا این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد از لیست خارج شوند.
 نادری:

حساب‌های اجاره‌ای؛ ترفند جدید ثروتمندان برای فرار مالیاتی/ حساب‌های بانکی مشکوک پرتراکنش شناسایی شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قطعا برای وصول مالیات از پردرآمدها نیازمند یک اقتصاد شفاف و شیشه ای هستیم، حال برای رفع معضل حساب های اجاره ای، بانک ها باید با همکاری دستگاه قضایی، نسبت به شفاف سازی وضعیت حساب های بانکی اقدام کنند.
 

فروش اقساطی واحدهای مسکونی مهر تا پایان خرداد ۹۹

می متالز - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اعلام اینکه واحدهای مسکونی مهر نیمه‌تمام تا خرداد ۹۹ باید فروش اقساطی شود از راه‌اندازی سامانه تا پایان امسال خبر داد.
 مدیر طرح، برنامه و بودجه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

بخش خصوصی و حقوق دولتی یاری‌گر بودجه زمین‌شناسی

می‌متالز - بودجه یک کشور، نشان‌دهنده جایگاه دولت در اقتصاد و تعیین‌کننده حدود دخالت دولت در این حوزه است.بودجه ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومانی سال ۱۳۹۹ در حالی به مجلس شورای اسلامی ارائه شده که بررسی‌ها نشان می‌دهد سهم نفت در بودجه تدوین شده بسیار کم است.
 سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت صمت:

سیل اخیر خسارتی به زیرساخت های صنعت و معدن در مناطق سیل زده نزد/ سازمان های صمت استانی بر اساس مسوولیت های اجتماعی برای کمک به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده اند

می متالز - سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور استانهای وزارت صمت گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده در سیل اخیر در حوزه زیرساختهای صنعت و معدن خساراتی نداشتیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما