خبر
مس  

مس سرچشمه، رکورد تولید آند را شکست/ تولید بیش از 22 هزار تن آند در آذرماه

می متالز - کارخانه ذوب مجتمع مس سرچشمه طی آذرماه امسال، با ثبت رشد 15درصدی نسبت به برنامه، موفق به تولید 22 هزار و 5 تن آند مس شد.

به گزارش می متالز، این میزان تولید آند در تاریخ شرکت مس بی‌سابقه بوده است.

رکورد قبلی تولید آند در شرکت مس مربوط به فروردین‌ماه امسال با 21هزار تن بود. با این میزان تولید، مجموع آند تولیدی شرکت مس در 9 ‌ماهه نخست امسال به 225هزار و 807 تن رسید. این میزان تولید نسبت به برنامه، رشد 7درصدی داشته است.

معدن مس سرچشمه در ۵۰ کیلومتری جنوب رفسنجان استان کرمان قرار گرفته‌ است.

کد خبر: 79471
تاریخ: 1398/10/21 - 13:23
منبع: ایمیدرو

مجتمع مس سرچشمه  شرکت مس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبت رکورد تولید 22 هزار تن آند در مجتمع مس سرچشمه در آذرماه

می متالز - امور ذوب مجتمع مس سرچشمه با تولید بیش از 22 هزار تن آند در آذرماه رکوردی دیگر بجا گذاشت. همکاران امور ذوب مجتمع مس سرچشمه اعم از مدیران، سرپرستان و کارگران این امور با تلاش شبانه روزی، بار دیگر با ثبت رکورد تولید، افتخاری دیگر را به نام خود ثبت کرده و قدمی دیگر در راه اعتلای اقتصاد کشور برداشتند. در این زمینه با حامد مددی مدیر امور ذوب مجتمع مس سرچشمه به گفتگو نشسته ایم که می خوانید.
 سیدعلی سجادی، رئیس کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه در گفت‌وگو با «می متالز»:

کارخانه اسید در خدمت صیانت از محیط زیست است

می متالز - شرکت ملی مس ایران، با ارتقای واحد ذوب مجتمع مس سرچشمه، احداث کارخانه اسید شماره 2 را در دستور کار خود قرار داد. با راه‌اندازی این کارخانه جدید، میزان تولید اسید افزایش یافت که از ابتدا هدف ساخت و راه‌اندازی این واحد، کمک به حفظ محیط زیست در منطقه سرچشمه و مناطق اطراف بوده است. در خصوص اهمیت احداث این واحد، پای صحبت سیدعلی سجادی، رئیس کارخانه اسید نشستیم که در ادامه مشروح این گفت‌و‌گو را می‌خوانید:
 در سال رونق تولید؛

رکورد تولید آند، در آذر ماه شکسته شد

می متالز - «اردشیر سعدمحمدی» مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: کارخانه ذوب مجتمع مس سرچشمه در آذرماه 98 با رشد 15 درصدی نسبت به برنامه، موفق به تولید 22 هزار و 5 تن آند مس شد که در تاریخ شرکت مس بی‌ سابقه بوده است.
 

موکب شرکت مس پذیرای عزاداران سپهبد حاج قاسم سلیمانی

می متالز - همزمان با مراسم تشییع سردار پر افتخار جهان اسلام و بزرگ مرد محور مقاومت در تهران موکب پذیرایی شرکت مس از عزاداران مجاهد کبیر «سپهبد حاج قاسم سلیمانی» برپا شد.
 مدیر امور برق و نیروگاه‌های مجتمع مس سرچشمه:

مجتمع مس سرچشمه به شرکت برق منطقه‌ای کرمان بدهی ندارد

می متالز - مدیر امور برق و نیروگاه‌های مجتمع مس سرچشمه با اشاره به انتشار برخی خبرها مبنی بر بدهی مجتمع مس سرچشمه به شرکت برق منطقه‌ای استان کرمان، آن را رد کرد و گفت: مجتمع مس سرچشمه به شرکت برق منطقه‌ای کرمان بدهی ندارد.
 با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران؛

مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان احداث می شود

می متالز - تفاهم نامه همکاری سه جانبه راه اندازی مرکز نوآوری و شتاب‌دهی شهید ستاری رفسنجان صبح امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، اسماعیل قادری فر رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه به نمایندگی از سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و حسن رنجبر عسکری رییس دانشگاه ولی عصر رفسنجان امضا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما