خبر
اقتصاد   فلزات گرانبها  
آخرین وضعیت بازارها در امروز 98/10/21

تنزل قیمت دلار و صعود شاخص بورس / طلا مجددا گران شد / آینده بازارها چه خواهد شد؟

می متالز - قیمت دلار در امروز نزولی و قیمت طلا صعودی شد. در همین حال شاخص بازار سهام هم یک روند رو به رشد را در پیش گرفته است.

به گزارش می متالز، قیمت دلار در بازار امروز ۲۱ دی ماه تا ساعت ۱۶ با ۰٫۸ درصد کاهش، ۱۳ هزار و ۱۰۵ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه بهار آزادی نیز در بازار آزاد امروز شنبه ۲۱ دی ماه تا ساعت ۱۶ با ۳۰ هزار تومان افزایش به چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

این درحالیست که قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز با ۱۷ هزار تومان کاهش به چهار میلیون و ۷۲۳ هزار تومان رسیده اما قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد امروز شنبه ۲۱ دی ماه تا ساعت ۱۶ با هزار و ۳۰۰ تومان افزایش به ۴۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

اما در این شرایط بازار سهام چه وضعیتی داشت؟

شاخص کل بورس در اولین روز هفته، با رشدی شش هزار واحدی، در کانال ۳۵۹ هزار ایستاد و شاخص کل هم وزن نیز در این روز افزایشی ۱۸۰۰ واحدی را پشت سر گذاشت.

شاخص بازار سهام روندی صعودی در روز شنبه داشت.

اما پیش‌بینی بازارها چگونه است؟

درباره بازار طلا، نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می‌گوید: با توجه به بسته بودن بازارهای جهانی پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا در بازار داخل تا دو روز آینده بدون تغییر و روند ثابتی داشته باشد.

وضعیت بازارها در هفته جاری نیز اشاره شده است: در هفته پیش‌رو به نظر می‌رسد سهامداران امیدوار به جبران ضرر هشت درصدی هفته گذشته هستند و در بازار ارز و طلا انتظار نمی‌رود میزان بازدهی مثبت به مانند هفته گذشته باشد.

کد خبر: 79508
تاریخ: 1398/10/21 - 18:10
منبع: تجارت نیوز

قیمت دلار  قیمت سکه  قیمت طلا  بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گفتگوی با مدیران شرکت‌های فلزی:

بررسی تاثیر تحریم‌های جدید آمریکا بر بورس / کدام نمادهای بورسی ممکن است متاثر شوند؟

می متالز - با افزایش سطح تنش‌ها میان تهران و واشنگتن، آمریکا صنعت فلزات ایران را مجددا تحریم و به باور آنها محدودیت‌های جدیدی را برای این گروه اقتصادی کشور وضع کرده است. اما آیا گروه‌های بورسی از این اتفاق ممکن است متاثر شوند؟ «ما بزرگترین تولیدکننده‌های فلزات ایران را در فهرست سیاه قرار داده‌ایم و تحریم‌های جدیدی را علیه بخش‌های جدیدی از اقتصاد ایران اعم از عمران، ساخت و تولید و معدن اعمال کرده‌ایم. این تحریم‌ها تا زمان توقف تأمین مالی تروریسم در جهان از سوی رژیم و تعهد به نداشتن سلاح هسته‌ای ادامه خواهد یافت.»
 

آنالیز بازارها در هفته چهارم دی ماه / بورس زیان هفته سوم را جبران کرد / رشد طلا و افت ارز

می متالز - در هفته چهارم دی ماه، رشد شاخص کل بازار سرمایه تا حدی بود که نه‌تنها ریزش‌های هفته قبل را جبران کرد، بلکه رشد ۱۳ درصدی را ثبت کرد؛ بازار طلا و ارز نیز بازدهی مثبتی داشتند اما دلار تنها بازار منفی هفته اخیر بود.
 

نگرانی بورسی پس از اظهارات رئیس جمهور / خاطره تلخ سهامداران تکرار می‌شود؟

می متالز - رئیس جمهور در حالی روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه از شرایط خوب بازار سرمایه سخن گفته که پیش از این، سهامداران خاطره تلخی از عملکرد بورس پس از اظهارنظر بورسی رئیس جمهور دارند.
 رضوانی‌فر:

در یکسال 7 شرکت و یک هلدینگ شستا به بورس پیوستند

می متالز - مدیرعامل شستا در نشست بررسی عملکرد شش ماه شرکت‌های تابعه صبا تامین، گفت: حضور در بورس؛ راه رسیدن شستا به ارتقای عملکرد، کارائی و شفافیت است.
 

بازار ارز در هفته پایانی دی چگونه بود؟ / قیمت دلار، یورو و لیر پیش از روز جمعه

می متالز - آخرین قیمت انواع ارزهای پرکاربرد بازار ارز داخلی در چهارمین هفته دی ماه را می‌توانید ملاحظه کنید.
 

آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها از زبان بورسی‌ها

می متالز - مدیرعامل فرابورس به تشریح آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و عرضه سهام این دو باشگاه در فرابورس پرداخت و گفت: تلاش می‌شود سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال در فرابورس عرضه شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما