خبر
مس   سنگ آهن  
رییس سازمان صمت استان کرمان عنوان کرد:

مسیرهای جایگزین برای فروش محصولات شرکت گل‌گهر و مس سرچشمه تعریف کرده‌ایم

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: محصولات تولیدی مس سرچشمه از قبل در لیست تحریم‌ها بود، به‌ طوری که کاتد مس این شرکت در لیست تحریم‌های آمریکا بود اما مسیرهای جایگزینی برای آنها تعریف کرده‌ایم و کار فروش در حال انجام است لذا این تحریم‌ها تاثیر چندانی بر فروش محصولات این شرکت ها نخواهد گذاشت.

به گزارش می متالز، "مهدی حسینی‌نژاد" در خصوص وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران و قرار گرفتن نام شرکت های صنعتی و معدنی گل گهر و شرکت ملی صنایع مس ایران در این لیست گفت: شرکت مس سرچشمه و شرکت صنعتی معدنی گل‌گهر از شرکت های حوزه معدنی استان کرمان در لیست جدید تحریم‌های آمریکا قرار گرفته‌اند.

وی در زمینه اینکه آیا این تحریم‌ها مشکلی برای شرکت‌های کرمانی ایجاد خواهد کرد؟ اظهار کرد: تقریبا خیر، زیرا این شرکت ها پیش از این تجهیزات مورد نیاز خود را قبل از تحریم‌ها تهیه و به داخل کشور آورده‌ بودند و مشکلی در این زمینه نداریم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بیان کرد: آمریکا در گذشته به هر میزانی که می توانست در خصوص فروش و واردات تجهیزات این شرکت ها تحریم اعمال کرده بود و خوشبختانه با وجود همه آن تحریم ها زیرساخت‌های مربوط به این دو شرکت به شکل‌های مختلف تامین شده و قطعا این روند نیز ادامه خواهد داشت و زیرساخت های مربوط به این شرکت را به هر شکل ممکن تامین خواهیم کرد و مشکلی در این زمینه نداریم.

حسینی نژاد در رابطه با فروش محصولات تولیدی این شرکت ها نیز گفت: محصولات تولیدی مس سرچشمه از قبل در لیست تحریم‌ها بود، به‌ طوری که کاتد مس این شرکت در لیست تحریم‌های آمریکا بود اما مسیرهای جایگزینی برای آنها تعریف کرده‌ایم و کار فروش در حال انجام است لذا این تحریم‌ها تاثیر چندانی بر فروش محصولات این شرکت ها نخواهد گذاشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مطرح شد؛

تقسیم سود ۹۰۰ ریالی برای هر سهم/ نقش ۳۰ درصدی گل‌گهر در تامین مواد اولیه فولاد در سال ۹۸

می متالز - جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر (سهامی عام) با عنوان «بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸» روز گذشته در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
 [گزارش تصویری]

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر «کگل» برگزار شد + گزارش تصویری

می متالز - امروز مورخ ۱۶ تیرماه ۱۳۹۹ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر «کگل» منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ در تهران، تالار همایش‌های وزارت کشور با حضور ۸۰.۴۲ درصد سهامداران این شرکت برگزار شد. در مجمع «کگل» ۹۰۰ ریال سود به ازای هر سهم تقسیم شد.
 طی دوره ۱۲ ماهه؛

"کگل" به هر سهم ۱۳۶۱ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۶۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۹۶ اعلام شده بود، از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار است.
 مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مطرح کرد

نمایش توانمندی گل‌گهر از سنگ‌ آهن تا فولاد

می متالز - تداوم رشد سهام، سرمایه‌گذاری‌ها و تکمیل زنجیره ارزش گل‌گهر، نشان داده که شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سهامی بنیادی با توان سودسازی بالا دارد.
 

حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نخستین نمایشگاه مدیریت بحران استان کرمان

می متالز - مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات استان کرمان، عصر امروز با حضور مسوولین استانی، مدیران شرکت‌های معدنی و صنعتی استان، معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر و مدیران HSE شرکت‌های منطقه گل‌گهر در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان برگزار شد.
 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان مطرح کرد:

راه اندازی کارخانه تولید فولاد ضد زنگ در منطقه ویژه اقتصادی/ ۵ کارخانه در آستانه تعطیلی

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: کارخانه فولاد ضد زنگ تکمیل زنجیره فروکروم در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و اشتغال زایی ۲۰۰ نفر درصورت تامین آب مورد نیاز در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی و یک ساله به بهره برداری می رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما