خبر
آهن و فولاد  

سرمقاله ویژه نامه دومین جشنواره فولاد به قلم وزیر صنعت

می متالز - سرمقاله ویژه نامه رسمی دومین جشنواره ملی فولاد به قلم دکتر رضا رحمانی نوشته شده است که در ادامه مختصری از آن آورده می شود.

به گزارش می متالز، بخشی از «سرمقاله» ویژه نامه رسمی دومین جشنواره ملی فولاد به قلم رضا رحمانی (وزیر صنعت، معدن و تجارت):

در سال رونق تولید، ۷ محور کاری که یکی از آن‌ها حوزه معدن بود، تقدیم دولت کردیم و در این حوزه ۵ برنامه داریم که تکمیل زنجیره فلزات اساسی از جمله فولاد، مهمترین این برنامه‌ها است که البته خوشبختانه تاکنون دستاورد‌های خوبی به همراه داشته است.

در ۲ سال اخیر سعی کرده ایم تا زنجیره فلزات اساسی تا رسیدن به محصول نهایی به صورت نسبی متوازن شود.

این مسیر با نگاه ویژه ای که به نهضت ساخت داخل داریم، لزوم استفاده از توانمندی های داخلی برای بومی‌سازی ضروری خواهد بود و باید اهدافی همچون رصد زنجیره تامین صنعت فولاد اطلاع‌رسانی شود تا مخاطبان طرح با آن آشنایی کامل داشته باشند که برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران دراین راستا موثر است.

متن کامل «مطلب اختصاصی وزیر صمت» را در ویژه نامه رسمی دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بخوانید...

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رونمایی از گزینه جدید برای وزارتخانه بی‌وزیر/۱۰ روز مهلت برای "وزیر دار" شدن وزارت صمت

می متالز - رئیس‌جمهور تنها ۱۰ روز دیگر فرصت دارد تا گزینه نهایی وزارت صنعت معدن و تجارت را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.
 آرمان خالقی:

رشد بخش صنعت منوط به وضعیت تحریم ها و قدرت خرید مردم است

می متالز - عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: به طور کلی نمی توان در شرایط کنونی اقتصاد کشور، پیش بینی بلندمدتی داشت؛ اما می توان گفت رشد بخش صنعت ایران وابسته به وضعیت تحریم ها و قدرت خرید مردم است.
 

معرفی مدرس خیابانی برای سکانداری وزارت صمت قوت گرفت/ تفکیک وزارتخانه منتفی شد

می متالز - رئیس جمهور طی هفته جاری حسین مدرس خیابانی را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفی می‌کند.
 یادداشت شفاهی؛

جهش تولید نیازمند برنامه است، مبارزه با فساد لازمه توسعۀ کیفی

می متالز - سخن در مورد جهش تولید نه تنها به عنوان شعار سال بلکه به عنوان یک استراتژی برای توسعۀ کشور و برون‌رفت از بحران اقتصادی فعلی حائز اهمیت است. علی اکبر کلانتر، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد در یادداشتی برای بازار، دیدگاه‌ها و اعتقادات خود در مورد چگونگی تحقق جهش تولید رادر قالب شش راهکار کیفی بیان کرده است.
 

تحقق ۱۵۹ درصدی تعهد اشتغال تسهیلات رونق تولید در استان سمنان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۵۹ درصد از تعهد اشتغال واحدهای صنعتی و کشاورزی دریافت‌کننده تسهیلات رونق تولید در این استان محقق شد.
 رئیس سازمان صمت قم خبر داد:

پرداخت 1100 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در سال ۹۸

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان قم پرداخت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما