خبر
دانشگاه ها   نفت  

پژوهشگاه نفت و دانشگاه قوچان تفاهم‌نامه امضا کردند

می متالز - پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه صنعتی قوچان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش می متالز، این تفاهم‌نامه با هدف انجام پروژه‌های تحقیقاتی، ساخت و ارزیابی عملکرد کاتالیست‌های نوین صنعت پتروشیمی، همکاری در تعریف و اجرای مشترک پروژه‌های پژوهشی مورد نیاز صنایع نفت و گاز و همکاری در انتقال دانش و فناوری‌های مورد نیاز طرفین و تجاری‌سازی آنها میان جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و علی‌اصغر بهشتی، رئیس دانشگاه صنعتی قوچان امضا شد.

شناسایی، تعریف و هدایت پروژه‌های دانشجویی تحصیلات تکمیلی مورد نیاز صنعت نفت، همکاری در ارائه خدمات آزمایشگاهی تخصصی در زمینه‌های مورد نیاز و همکاری پژوهشگاه در تخصیص سهمیه کارآموزی سالانه به دانشگاه برای دانشجویان کارشناسی دانشگاه از دیگر موضوع‌هایی است که در این تفاهم دنبال می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عملکرد سال ۹۸ واحد آموزش اعلام شد:

۳۰۰ دانشجو در دوره‌های آموزشی پژوهشگاه نفت شرکت کردند

می متالز - برگزاری ۸۰ دوره آموزشی برای کارکنان صنعت نفت، برگزاری کارگاه‌های تخصصی بین‌المللی، میزبانی از ۳۰۰ دانشجوی کارآموز و برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین از جمله فعالیت‌های واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه صنعت نفت در سال ۹۸ است.
 

پژوهشگاه نفت و شتاب‌دهنده آی‌تک تفاهم‌نامه امضا کردند

می متالز - پژوهشگاه صنعت نفت و شتاب‌دهنده آی‌تک با هدف توسعه اکوسیستم استارت‌آپ در هوشمندسازی صنعت نفت، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
 

دستورعمل میزبانی پژوهشگاه نفت از دانشجویان در حال تدوین است

می متالز - معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهشگاه از ۵۰۰ دانشجوی ارشد و دکترا میزبانی می‌کند که هم‌اکنون در حال تدوین دستورعمل اجرایی آن هستیم.
 

زمینه‌های همکاری پژوهشگاه نفت و شهرک علمی اصفهان بررسی شد

می متالز - زمینه‎های گسترش همکاری‌های دوجانبه پژوهشگاه صنعت نفت و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در نشست مشترک مدیران این دو مجموعه بررسی شد.
 مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران:

زمینه‌های همکاری شرکت نفت فلات قاره و پژوهشگاه نفت افزایش می‌یابد

می متالز - مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران بر لزوم گسترش همکاری دوجانبه و تامین اهداف مشترک با پژوهشگاه صنعت نفت تاکید کرد و گفت: اعتماد به توانمندی‌ داخلی دستاوردهای مؤثری را به همراه دارد.
 

توسعه فناوری و رفع مشکلات صنعت در دستور کار پژوهشگاه نفت

می متالز - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت گفت: قراردادهایی که سبب توسعه فناوری شود و به رفع مشکلات صنعت بینجامد، در دستور کار پژوهشگاه قرار می‎گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما