خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

مجوز افزایش سرمایه ۱۹۱ درصدی شرکت سیمانی منجر به صف خرید شد

می متالز - شرکت سیمانی مجوز افزایش سرمایه ۱۹۱ درصدی را از سازمان بورس گرفت و ضمن آمادگی برای برگزاری مجمع فوق العاده با رشد قیمت و صف خرید روبرو شد.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان ایلام مجوز افزایش سرمایه 191 درصدی را از سازمان بورس گرفت و ضمن آمادگی برای برگزاری مجمع فوق العاده با رشد 4.9 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شد.

بر این اساس، "سیلام" می تواند با تصویب سهامداران، سرمایه فعلی را از 41.2 به 120 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت سیمانی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و جهت خروج از ماده 141 قانون تجارت اعمال می شود.

بنابراین گزارش، سیمان تهران و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با 49.5 و 35.9 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت بورسی حضور دارند.

کد خبر: 79651
تاریخ: 1398/10/22 - 11:58
منبع: بورس پرس

افزایش سرمایه  سیمان ایلام  سیلام  سیمان تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت:

وصعیت نامشخص شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

می متالز - سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: هنوز پرتفوی سهام متقاضیان روش غیرمستقیم در شرکت‌های استانی سهام عدالت قرار نگرفته، برخی افراد می‌خواهند با درج آگهی ثبت نام از اشخاص برای کاندیداتوری در سامانه‌های بورس به نام «ستان» از افراد متقاضی ثبت نام کنند.
 

صدرنشینی بیمه پاسارگاد، در سرمایه و سود

می متالز - این شرکت بیمه‌ای در سودسازی هم حرف اول را می‌زند. "بپاس" با تحقق سود خالص بیش از ۵۹۳ میلیارد تومانی در سال ۹۸، در بین شرکت‌های بیمه بورسی بالاترین سود را محقق کرده است.
 

5 افزایش سرمایه جدید

می متالز - مجوز افزایش سرمایه سه تجدید ارزیابی صادر شد.
 

۸۸ درصد افزایش سرمایه «وبوعلی»

می متالز - مجمع فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در روز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ با حضور ۷۱ درصد سهامداران در محل خیابان گاندی جنوبی برگزار شد.
 معاون استاندار ایلام:

ساماندهی و رفع مشکلات کارخانه سیمان ایلام در اولویت کار مسوولان است

می متالز - سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: ساماندهی و رفع مشکلات کارخانه سیمان به عنوان یکی از واحدهای تولیدی موفق کشور اولویت اول مسوولان استان است.
 

«سهگمت» افزایش سرمایه ‌می‌دهد

می متالز - مجمع فوق‌العاده شرکت سیمان هگمتان در روز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ با حضور ۶۹ درصد سهامداران در محل میدان فردوسی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما