خبر
بورس و سهام   سنگ های تزئینی  

زنگ مجمع "کمرجان" به صدا در آمد

می متالز - مجمع عمومی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش می متالز، شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار مجمع عمومی سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ برگزار می‌شود.

بر این اساس، از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ درمحل باشگاه بانک سپه به نشانی: تهران، خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان دکتر شریعتی حضور بهم رسانند.

لازم به ذکر است، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۹/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره تصمیم گیری می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انجام اولین معامله رسمی بانک مرکزی در چارچوب عملیات بازار باز

می متالز - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران روز شنبه مورخ ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸، برای اولین بار، معامله اوراق بدهی دولتی را در چارچوب عملیات بازار باز و در قالب خرید قطعی اوراق مزبور انجام داد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و نهمین مجمع عمومی بانک مرکزی که روز پنج‌شنبه ۲۶ دی ماه برگزار شد، از آغاز عملیات بازار باز در بانک مرکزی رونمایی کرد.
 در ۹ ماهه منتهی به آذرماه رخ داد؛

کسب بیش از ۶ هزار ریال سود خالص در"خراسان"

می متالز - شرکت پتروشیمی خراسان در دوره یاد شده، مبلغ ۶ هزار و ۴۷۰ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد.
 در دوره ۹ ماهه منتهی به اسفندماه رخ داد؛

بیش از ۴۰ میلیارد ریال سود خالص در "فپنتا"

می متالز - شرکت صنعتی سپنتا در دوره یاد شده، مبلغ ۴۰ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال سود خالص کسب و بر این اساس مبلغ ۷۴۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد
 در پی برگزاری مجمع عمومی این فنرساز؛

سهامداران "خفنر" در جریان باشند

می متالز - شرکت فنرسازی خاور مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ برگزار خواهد کرد.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"فرآور" از سودسازی خود عقب ماند

می متالز - شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۵۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۶۹۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۹۱ برخوردار است.
 رئیس کل بانک مرکزی در مجمع عمومی بانک مرکزی اشاره کرد

چتر نجات بحران ارزی ۹۷

می متالز - همتی در مجمع عمومی سالانه بانک مرکزی با اشاره به پیش‌بینی برخی مبنی بر افزایش نرخ دلار تا ۴۰ هزار تومان، چهار گام بانک مرکزی را مانع بروز این اتفاق دانست. تغییر نقش بانک مرکزی از تزریق‌کننده ارز به بازارساز، کنترل مبادلات ریالی، مقابله با شایعات در فضای مجازی و افزایش انگیزه بازگشت ارز به کشور مجموعه اقدامات بانک مرکزی بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما