خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی  

نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در تهران برگزار می‌شود

می متالز - دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی (اکتشاف، استخراج و فن آوری) از ۲۹ دی تا اول بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران عصر یکشنبه گفت: این همایش به منظور بررسی وضعیت بازار، مشکلات تامین منابع، گردش نقدینگی، توسعه و سرمایه گذاری برپا می‌شود.

علی عبدی با بیان اینکه ثبت‌نام از متقاضیان برای شرکت در دومین نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی از یک مردادماه امسال آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۴ دیماه ادامه دارد، افزود: تاکنون ۸۰ نفر برای حضور در این نمایشگاه و ۲۰۰ مدیر و کارشناس در حوزه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی برای شرکت در کارگاه‌ها و پنل‌های آموزشی ثبت نام کرده‌اند. 

وی تصریح کرد: شرکت‌ها و نمایندگی‌های معادن مس، طلا و صنایع فلزات غیرآهنی در این نمایشگاه حضور دارند و حدود ۸۰ غرفه در حوزه معادن فلزات غیرآهنی شامل حوزه های اکتشاف، استخراج و فرآوری در نظر گرفته شده است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: حدود ۱۵ کارگاه و پنل در زمینه بررسی مشکلات پیش روی متاقاضیان، اکتشافات معادن فلزات غیرآهنی،معرفی عناصر نادر خاکی در ایران، توسعه معادن کوچک مقیاس و مروری بر

روش‌های اکتشاف طلا با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان‌های صمت استان تهران، ایمیدرو، سازمان زمین‌شناسی، سازمان نظام مهندسی معدن و شرکت تهیه تولید مواد معدنی ایران برگزار می‌شود. 

عبدی با بیان اینکه غرفه ها از دو روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه در اختیار متقاضیان گذاشته می شود، تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه که در هتل المپیک از ۸:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۷ برای عموم مردم آزاد است.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۷-۸۸۳۴۶۴۵۵-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در آستانه برگزاری دومین نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی مطرح شد

کسب آخرین اطلاعات بازار در نمایشگاه

می متالز - دومین نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی (اکتشاف، استخراج و فرآوری) امسال از ۲۹ دی تا یک بهمن در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.
 روزشمار دومین همایش صنایع غیرآهنی

رصد صنایع غیرآهنی از زاویه تولید و بازار

می متالز - ارزیابی فعالان اقتصادی نشان‌دهنده آن است که صنایع فلزات غیرآهنی (آلومینیوم، مس، سرب، روی، طلا و...) با چالش‌های عمده‌ای روبه‌رو است؛ چالش‌هایی که در برگیرنده مشکلات درونی و بیرونی این بخش می‌شود؛ سیاست‌های داخلی و خودتحریمی از جمله چالش‌های درونی است.
 

تهیه نقشه توپوگرافی بیش از 200 هکتار معادن شن و ماسه استان تهران

می متالز - نقشه توپوگرافی بیش از 200 هکتار معادن شن و ماسه استان تهران با استفاده از پهباد تهیه شده است.
 استاندارتهران:

ذرات معلق هوا بی ارتباط با معادن استان نیست

می متالز - استاندار تهران گفت: ذرات معلق هوا که باعث آلودگی هوای پایتخت می شود بی ارتباط با بهره برداری از معادن استان نیست.
 

کارخانه سیمان ری به موزه صنعت سیمان و مجموعه گردشگری تبدیل می شود

می متالز - معاون امور معادن وصنایع معدن سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان تهران از تبدیل کارخانه سیمان ری به موزه صنعت سیمان و مجموعه گردشگری خبرداد.
 

احتمال کاهش بیش از پیش تولید آلومینیوم چین

می متالز - در پی تحمیل زیان به شرکت‌های آلومینیوم‌سازی چین در ماه‌های اخیر به تبع کاهش قیمت این محصول در بازارهای جهانی، احتمال کاهش بیش از پیش تولید از سوی واحدهای بزرگ چین شدت گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما