خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی  

نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در تهران برگزار می‌شود

می متالز - دومین همایش و نمایشگاه تخصصی معادن و صنایع فلزات غیرآهنی (اکتشاف، استخراج و فن آوری) از ۲۹ دی تا اول بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران عصر یکشنبه گفت: این همایش به منظور بررسی وضعیت بازار، مشکلات تامین منابع، گردش نقدینگی، توسعه و سرمایه گذاری برپا می‌شود.

علی عبدی با بیان اینکه ثبت‌نام از متقاضیان برای شرکت در دومین نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی از یک مردادماه امسال آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۴ دیماه ادامه دارد، افزود: تاکنون ۸۰ نفر برای حضور در این نمایشگاه و ۲۰۰ مدیر و کارشناس در حوزه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی برای شرکت در کارگاه‌ها و پنل‌های آموزشی ثبت نام کرده‌اند. 

وی تصریح کرد: شرکت‌ها و نمایندگی‌های معادن مس، طلا و صنایع فلزات غیرآهنی در این نمایشگاه حضور دارند و حدود ۸۰ غرفه در حوزه معادن فلزات غیرآهنی شامل حوزه های اکتشاف، استخراج و فرآوری در نظر گرفته شده است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: حدود ۱۵ کارگاه و پنل در زمینه بررسی مشکلات پیش روی متاقاضیان، اکتشافات معادن فلزات غیرآهنی،معرفی عناصر نادر خاکی در ایران، توسعه معادن کوچک مقیاس و مروری بر

روش‌های اکتشاف طلا با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان‌های صمت استان تهران، ایمیدرو، سازمان زمین‌شناسی، سازمان نظام مهندسی معدن و شرکت تهیه تولید مواد معدنی ایران برگزار می‌شود. 

عبدی با بیان اینکه غرفه ها از دو روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه در اختیار متقاضیان گذاشته می شود، تصریح کرد: بازدید از این نمایشگاه که در هتل المپیک از ۸:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۷ برای عموم مردم آزاد است.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۷-۸۸۳۴۶۴۵۵-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هدف گذاری سازمان صمت تهران برای "جهش تولید" در بخش معدن

می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برای بخش معدن خود و برای تحقق شعار رونق تولید در سال جاری برنامه هایی از جمله احیا و توسعه معادن کوچک مقایس، واگذاری معادن بدون بهره بردار و...، با الزام حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، افزایش تولید را در دستور کار قرار داده است.
 

الزام ثبت آمار تولید در سامانه کاداستر برای تمامی بهره برداران معدنی

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام اینکه در شرایط کرونایی، طبق ابلاغیه وزارت صمت تا پایان خردادماه تمامی قرادادها و مهلت های بهره برداران و فعالان معدنی کشور تمدید شده است، تاکید کرد که امکان ثبت آمار تولید بهره برداران از روز گذشته در سامانه کاداستر معدنی فراهم شده و تمامی بهره برداران موظف به ثبت آمار خود هستند.
 

الزام ثبت آمار تولید در سامانه کاداستر برای تمامی بهره برداران معدنی

می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام اینکه در شرایط کرونایی، طبق ابلاغیه وزارت صمت تا پایان خرداد ماه تمامی قرادادها و مهلت های بهره برداران و فعالان معدنی کشور تمدید شده است، تاکید کرد که امکان ثبت آمار تولید بهره برداران از روز گذشته در سامانه کاداستر معدنی فراهم شده و تمامی بهره برداران موظف به ثبت آمار خود هستند.
 

در آخرین روزهای سال فاز اول آسفالت جاده معادن شهرقدس افتتاح شد

می متالز - علی عبدی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: طول کل این پروژه ۶.۵ کیلومتر و با برآورد مالی ۲.۵ میلیارد تومان بوده که در فاز اول حدود ۱ کیلومتر آن به بهره‌برداری خواهد رسید.
 

چین با اصلاح و ابلاغ استانداردهای چدید، واردات قراضه آلومینیوم و مس را تسهیل می کند

می متالز - به تازگی کمیته فنی استاندارد فلزات غیر آهنی چین بررسی های خود را برای استاندارد قراضه های آلومینیومی و مسی تکمیل و اعلام کرد.
 پنل تخصصی اهمیت مطالعات فرآوری موادمعدنی در پروژه‌های معدنی

همزمان با نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در تهران

می‌متالز - پنل تخصصی اهمیت مطالعات فرآوری موادمعدنی در پروژه‌های معدنی همزمان با نمایشگاه معادن و صنایع فلزات غیرآهنی در تهران برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما