خبر
آب  
خالدی در تذکر شفاهی؛

روند اجرای پروژه های آبرسانی چهارمحال و بختیاری تسریع شود

می متالز - نماینده مردم لردگان در مجلس از وزارت نیرو و دستگاه قضایی خواست تا روند اجرای پروژه های آبرسانی استان کهکیلویه و بویراحمد را تسریع بخشند.

به گزارش می متالز، محمد خالدی سردشتی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: توضیحاتی که سردار سلامی در جلسه غیرعلنی پیرامون حوادث اخیر ارائه دادند بسیار مفید وکارآمد بود که جای دارد از آن قدردانی کنیم ضمن اینکه اگر در جلسه علنی مطرح می شد و مردم می شنیدند بهتر بود.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خانواده های داغدار جانباختگان سانحه سقوط هواپیمایی بوئینگ 737 تسلیت گفت.

وی در تذکر به وزارت نیرو و دستگاه قضایی تصریح کرد: مسائل مرتبط با آب در استان چهارمحال و بختیاری باید به طور جدی پیگیری شده و در دستورکار وزارت نیرو و دستگاه قضایی قرار گیرد تا باعث اختلاف بین دو استان همسایه نشود.

خالدی یادآور شد: اجرای پروژه های مهم آبرسانی، آب شرب و کشاورزی که در دست اقدام بوده فرآیند کندی را طی می کند که می طلبد وزارت نیرو به صورت جدی و موثر تسریع آن را در دستورکار قرار دهد. همچنین از وزیر نیرو انتظار می رود در پی سفری که به لردگان داشته است در این خصوص به مدیران استانی تاکید جدی داشته باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان تاکید کرد: از سرپرست وزارت جهاد کشاورزی انتظار داریم اجرای پروژه مهم آبرسانی را در اولویت برنامه های این وزارتخانه قرار داده و عملکرد مدیریت ضعیف استانی در این حوزه را متذکر شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از سوی شرکت راه آهن شهری تهران صورت گرفت

فراخوان برای ساخت مترو توسط صنعتگران ایرانی

می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه همه صنعتگران ایرانی را به همکاری در زمینه ساخت متروی داخلی فراخواند.
 حسینی شاهرودی در تذکر شفاهی

بانک ها اقدام مناسبی در جهت حذف سود مرکب ندارند

می متالز - نماینده مردم شاهرود در مجلس گفت: علی رغم ابلاغ طرح حذف سود مرکب، بانک ها اقدامی در جهت اجرای آن نکرده اند.
 

فرصت بی‌نظیر شش‌ ماهه برای معرفی کالاها و خدمات ایرانی به دنیا

می متالز - قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت اکسپوی 2020 دوبی را فرصتی بی‌نظیر برای معرفی کالاها و خدمات ایرانی به دنیا دانست و گفت: رونق صادرات کالا و خدمات و نیز جذب سرمایه‌گذار خارجی برای حضور در اقتصاد ایران، باید دو آورده مهم اکسپو باشد.
 معاون وزیر کشور مطرح کرد:

وجود ۵۰۰۰ خودرو بلاتکلیف در گمرک

می متالز - معاون وزیر کشور عنوان کرد: در راستای برنامه توسعه ۲ ساله استان ها، عملیاتی کردن راه آهن بوشهر - شیراز و منطقه آزاد تجاری صنعتی بوشهر و همچنین طرح منطقه ویژه اقتصادی شمال استان، ۳ طرح اولویت دار استان بوشهر اعلام شده است.
 جانشین فرمانده ناجا:

افزایش ۷۰۰ درصدی کشفیات پلیس گمرک در ۹ ماهه سال جاری

می متالز - سردار سلیمانی با بیان اینکه کشفیات و برخورد با جرائم اقتصادی در سطح کشور در ۹ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته ۷۰۰ درصد افزایش داشته است، گفت: تا پایان سال جاری در ۲۹ گمرک دیگر حضور پیدا خواهیم کرد.
 در جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قم مطرح شد:

آغاز عملیات بهسازی جاده محمدیه/ تسریع در آسفالت ورودی روستای تاج خاتون

می متالز - رییس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان قم گفت: عملیات بهسازی و تعریض جاده ایستگاه راه آهن محمدیه قم توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شروع و برای تخصیص اعتبارات لازم هماهنگی و مکاتبات انجام شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما