خبر
آب  
خالدی در تذکر شفاهی؛

روند اجرای پروژه های آبرسانی چهارمحال و بختیاری تسریع شود

می متالز - نماینده مردم لردگان در مجلس از وزارت نیرو و دستگاه قضایی خواست تا روند اجرای پروژه های آبرسانی استان کهکیلویه و بویراحمد را تسریع بخشند.

به گزارش می متالز، محمد خالدی سردشتی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: توضیحاتی که سردار سلامی در جلسه غیرعلنی پیرامون حوادث اخیر ارائه دادند بسیار مفید وکارآمد بود که جای دارد از آن قدردانی کنیم ضمن اینکه اگر در جلسه علنی مطرح می شد و مردم می شنیدند بهتر بود.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خانواده های داغدار جانباختگان سانحه سقوط هواپیمایی بوئینگ 737 تسلیت گفت.

وی در تذکر به وزارت نیرو و دستگاه قضایی تصریح کرد: مسائل مرتبط با آب در استان چهارمحال و بختیاری باید به طور جدی پیگیری شده و در دستورکار وزارت نیرو و دستگاه قضایی قرار گیرد تا باعث اختلاف بین دو استان همسایه نشود.

خالدی یادآور شد: اجرای پروژه های مهم آبرسانی، آب شرب و کشاورزی که در دست اقدام بوده فرآیند کندی را طی می کند که می طلبد وزارت نیرو به صورت جدی و موثر تسریع آن را در دستورکار قرار دهد. همچنین از وزیر نیرو انتظار می رود در پی سفری که به لردگان داشته است در این خصوص به مدیران استانی تاکید جدی داشته باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان تاکید کرد: از سرپرست وزارت جهاد کشاورزی انتظار داریم اجرای پروژه مهم آبرسانی را در اولویت برنامه های این وزارتخانه قرار داده و عملکرد مدیریت ضعیف استانی در این حوزه را متذکر شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجلس به مدرس ‌خیابانی رای اعتماد نداد

می متالز - صبح امروز مجلس شورای اسلامی برنامه و صلاحیت حسین مدرس‌خیابانی را برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی کرد؛ درنهایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به برنامه او رای اعتماد ندادند؛ 140نماینده با برنامه مدرس‌خیابانی مخالف بودند و 104 نماینده موافق آن.
 «اختصاص ۲۰ لیتر بنزین به هر ایرانی» در مجلس یازدهم مورد بررسی قرار گرفت

بازگشایی پرونده «کوپن سوخت»

می متالز - پرونده «کوپن سوخت» به‌عنوان طرح جایگزین «سهمیه‌بندی سوخت» این بار توسط مجلس یازدهم باز شده است.
 بیگی‌نژاد در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

توسعه استفاده از برق نیروگاه های هسته ای در دنیا/دولت برق را به قیمت منطقی از سازمان انرژی اتمی خریداری کند

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: اگر دولت برق را به قیمت منطقی از سازمان انرژی اتمی خریداری کند این سازمان دیگر نیازمند بودجه دولت نخواهد بود و علاوه‌بر آن می‌تواند نیروگاه‌های جدیدی بسازد.
 نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی؛

مدرس‌خیابانی به درستي‌می‌تواند وزارت‌ صمت را متحول‌ کند

می متالز - سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت؛ مدرس خیابانی با وجود جوان بودن ولی پیشینه پربار و مثبتی در کارنامه خود دارد و همین کارامدی و مدیر بودنش وی را می‌توان بهترین گزینه برای هدایت کشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست.
 در هفته جاری:

رئیس سازمان انرژی اتمی به کمیسیون انرژی می‌آید

می متالز - علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی درخصوص آخرین وضعیت فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای کشور گزارش می‌دهد.
 

۲۲ مرداد؛ بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی این هفته روزهای یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارند و بر اساس دستورکار جلسات علنی این هفته، قرار است چهارشنبه ۲۲ مرداد، صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما