خبر
زغال سنگ  

هویت کارگر حادثه معدن زغال سنگ «گلشانه» طبس مشخص شد

می متالز - هویت کارگری که در جریان حادثه ریزش تونل معدن زغال سنگ «گلشانه» بخش دستگران طبس کشته شده است، مشخص شد.

به گزارش می متالز، «حسن غلامی» حدود ۲۷ ساله از اهالی روستای «هودر» و کارگر معدن «گلشانه» در منطقه معدنی بخش «دستگران» بود که حوالی ساعت یک و۳۰ بامداد امروز یکشنبه (22 دی ماه) در حادثه ریزش تونل، جان باخت.

به گفته همکاران او، غلامی کارگر شیف شب معدن گلشانه بود که حین انجام کار در  معدن، در اثر ریزش بخش ورودی تونل دچار حادثه شد.

همکاران وی تصریح کردند: به نظر می‌رسد ریزش بخش ورودی تونل این واحد معدنی، به دنبال بارش متوالی باران در منطقه رخ داده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا:

کرونا هراسی همانند عادی سازی و عادی انگاری بیماری کرونا، خطرناک است/ کسب و کارها، فعالیت های اقتصادی و گشایش ها باید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تداوم یابد؛ راه دومی وجود ندارد/ اجتماعات باید ممنوع و در موارد خاص به حد ضرورت محدود شود/ دانشمندان ما در حال تلاش برای تولید داروهای مورد نیاز کرونا و واکسن آن هستند/ بیماری کرونا را نباید مخفی کرد؛ مخفی کاری در این عرصه ظلم به حقوق دیگران است

می متالز - رئیس جمهور، کرونا هراسی را همانند عادی سازی و عادی انگاری بیماری کرونا، خطرناک دانست و تاکید کرد که مساله اصلی در روند مبارزه با بیماری کرونا، تقویت همکاری مردم و دولت است و بی تردید با تداوم روند تقویت این همکاری ها، می توانیم سریعتر از مشکلات عبور کنیم.
 

هویت کارگر حادثه معدن زغال سنگ »گلشانه» طبس مشخص شد

می متالز - هویت کارگری که در جریان حادثه ریزش تونل معدن زغال سنگ «گلشانه» بخش دستگران طبس کشته شده است، مشخص شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما