خبر
بورس کالا   پتروشیمی  

پتروشیمی مارون با یک عرضه صادراتی به بورس کالا می آید

می متالز - پتروشیمی مارون طی روز جاری ۸۸ تن پلی پروپیلن نساجی C۳۰S را در رینگ صادراتی بورس کالای ایران عرضه می کند.

به گزارش می متالز، پتروشیمی مارون امروز ۸۸ تن پلی پروپیلن شیمیایی نساجی C۳۰S را برای تحویل در تاریخ ۲۳ بهمن ماه امسال با قیمت پایه ۳۳۰۳ درهم و به صورت عمده و اعتباری در رینگ صادراتی بورس کالا عرضه خواهد کرد.
براساس اطلاعیه صادره از سوی بورس کالا، واریز معادل ریالی ۵ درصد ارزش سفارش برمبنای قیمت پایه اعلامی به عنوان پیش پرداخت در هنگام ثبت سفارش از سوی متقاضیان خرید ضروری است و مبنای تسعیر ارز، متوسط نرخ خرید و فروش درهم امارات، حواله مندرج در سامانه نظارت بر ارز بانک مرکزی (سنا)، در روز قبل عرضه است و تایید پرداخت جهت تایید تسویه اعتباری ۱۰ روزکاری پس از ارایه مستندات واریز صورت خواهد گرفت.
این گزارش می افزاید، کارگزاری خبرگان سهام کارگزار عرضه کننده این محصول صادراتی بوده و کالا صرفا مختص صادرات و با مقصد آزاد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تغییر مالکیت ۲.۳ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۶۲ واحدی، به رقم ۲۱ هزار و ۷۷ واحد رسید.
 مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون:

"مارون" شرکتی برای عرضه در بورس ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون گفت: شرکت پتروشیمی مارون در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عرضه شرکت‌های زیرمجموعه ندارد.
 

تراز مثبت ارزی «مارون»

می متالز - مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون به پرسش‌های مطرح شده درباره فعالیت‌های این شرکت در سامانه کدال پاسخ گفت. نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را در اینجا بخوانید.
 

آخرین درصد سهام شناور آزاد ۱۲۵شرکت فرابورسی/ دو پتروپالایشی در رده آخر

می متالز - آخرین درصد سهام شناور آزاد ۱۲۵ شرکت پذیرفته شده در فرابورس اعلام و مشخص شد که شرکت هایی مانند پتروشیمی مارون و پالایشگاه شیراز دارای کمترین سهم شناور هستند.
 در گزارش حسابرسی شده؛

سود هر سهم "مارون" افزایشی شد

می متالز - شرکت پتروشیمی مارون در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶ هزار و ۳۹۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴ هزار و ۶۳۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۸ درصدی برخوردار است. در گزارش حسابرسی نشده شرکت پتروشیمی مارون، سود هر سهم ۶ هزار و ۳۰۴ ریال اعلام شده بود.
 افزایش بیش از ۲.۳۰۰ تنی فروش پلی اتیلن سنگین:

رشد چشمگیر ۱۱ درصدی نرخ فروش "مارون"

می متالز - در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۷۰۶ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۲.۹۱۸ تنی مشتریان و حجم معاملات ۲.۵۵۲ تنی مواجه شد
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما