خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  

نتیجه مجمع شرکت سرمایه گذاری/ پرداخت سود و افزایش سرمایه جذاب

می متالز - مجمع سالانه زیرمجموعه مهم سایپا برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به ازای هر سهم ۱۲ ریال سود توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع سالانه سرمایه گذاری رنا بعدازظهر دیروز با حضور اکثریت سهامداران در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه نفت برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به شهریور سال جاری و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 113 ریال سود محقق شده هر سهم، 12 ریال معادل 10 درصد سود برای هر سهم توزیع شود.

به این ترتیب، سهامداران حقیقی از یک بهمن و سهامداران حقوقی بر اساس نقدینگی شرکت ظرف مهلت قانونی با اعلام شماره شبای حساب بانکی به شرکت می توانند منتظر واریز پرداخت سود باشند.

همچنین علی اکبر چهارمحالی مدیرعامل "ورنا" گفت: بعد از مجمع ، افزایش سرمایه از محل سود انباشته و احتمالا تجدید ارزیابی دارایی ها در دست اقدام است. شرکت های سایپا و پارس خودرو هم افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی درایی ها در دستور کار دارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه ۵۰ درصدی «فخاس» تصویب شد

می متالز - بر اساس اطلاعات منتشر شده در کدال، در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد خراسان، هیات مدیره با افزایش سرمایه ۵۰ درصدی فخاس موافقت کرد.
 

مجوز افزایش سرمایه ۴۰ درصدی سهم سیمانی از محلی جذاب صادر شد

می متالز - شرکت سیمانی مجوز افزایش سرمایه ۴۰ درصدی را از محل جذاب سود انباشته گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
 

افزایش سرمایه "کفپارس" از محل تجدید ارزیابی

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز پارس در نظر دارد افزایش سرمایه دهد.
 معتمد خبر داد؛

آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت‌های استانی در بورس

می متالز - عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، از آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت‌های استانی در بورس و کشف قیمت دارایی آنها در آینده نزدیک خبر داد.
 غریب پور: شرکت مس امسال افزایش سرمایه 10هزار میلیارد تومانی را پیش رو دارد؛

افزایش سرمایه مس، امسال مسیر راه اندازی 10 طرح جدید را هموار می کند

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: شرکت ملی صنایع مس امسال افزایش سرمایه 10هزار میلیارد تومانی در مجمع سالانه را پیش رو دارد. خداداد غریب پور افزود: این شرکت به دنبال افزایش سرمایه، 10طرح جدید را تا پایان سال جاری راه اندازی می کند.
 در مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده سال مالی ۹۸ رقم خورد؛

تقسیم ۱۵۰ ریال سود به ازای هر سهم فرابورس/ افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی تصویب شد

می متالز - فرابورس ایران روز گذشته یکی از پرکارترین مجامع خود را در چند سال گذشته پشت سر گذاشت؛ چرا که علاوه بر تقسیم ۱۵۰ ریالی سود به ازای هر سهم و انتخاب اعضای جدید هیات‌مدیره فرابورس که در مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ رقم خورد، در مجمع فوق‌العاده نیز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت تصویب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما