خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری  

نتیجه مجمع شرکت سرمایه گذاری/ پرداخت سود و افزایش سرمایه جذاب

می متالز - مجمع سالانه زیرمجموعه مهم سایپا برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به ازای هر سهم ۱۲ ریال سود توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع سالانه سرمایه گذاری رنا بعدازظهر دیروز با حضور اکثریت سهامداران در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه نفت برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به دوره مالی منتهی به شهریور سال جاری و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 113 ریال سود محقق شده هر سهم، 12 ریال معادل 10 درصد سود برای هر سهم توزیع شود.

به این ترتیب، سهامداران حقیقی از یک بهمن و سهامداران حقوقی بر اساس نقدینگی شرکت ظرف مهلت قانونی با اعلام شماره شبای حساب بانکی به شرکت می توانند منتظر واریز پرداخت سود باشند.

همچنین علی اکبر چهارمحالی مدیرعامل "ورنا" گفت: بعد از مجمع ، افزایش سرمایه از محل سود انباشته و احتمالا تجدید ارزیابی دارایی ها در دست اقدام است. شرکت های سایپا و پارس خودرو هم افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی درایی ها در دستور کار دارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

افزایش سرمایه ۶۶ درصدی فولاد هرمزگان

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.
 کارشناس بازارسرمایه اعلام کرد:

پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص و اثر افزایش سرمایه جذاب بر سه گروه

می متالز - کارشناس بازارسرمایه با پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص در میان مدت گفت: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی موجب رشد سهام گروه‌هایی مانند بیمه، بانک و خودرو خواهد شد.
 با موافقت سازمان بورس صورت می‌گیرد؛

افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی "خفنر"

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی شرکت فنرسازی خاور از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی "کویر"

می متالز - هیات مدیره شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر پیشنهاد افزایش سرمایه ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۳۵۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "حریل" افزایش می‌یابد

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۷۰ درصدی شرکت ریل پرداز سیر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
 مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس در قیاس با 97 اعلام کرد:

رشد ۴۸ درصدی رقم افزایش سرمایه ها

می متالز - رقم مجوزهای افزایش سرمایه در دوره نه ماهه منتهی به آذرماه امسال، رشد ۴۸ درصدی را به ثبت رساند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما