خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

"شبریز" مجوز افزایش سرمایه ۱۵۷ درصدی جذاب گرفت و آماده مجمع شد

می متالز - پالایشگاه تبریز با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۱۵۷ درصدی سازمان بورس از محلی جذاب ، آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش می متالز، پالایشگاه تبریز در حالی اوایل ماه جاری از برنامه افزایش سرمایه 157 درصدی از محلی جذاب خبر داده بود که امروز با دریافت مجوز سازمان بورس، آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.  به این ترتیب، "شبریز" می تواند سرمایه اسمی بیش از 388 میلیارد تومانی را از محل اندوخته طرح و توسعه به 1000 میلیارد تومان برساند.

این افزایش سرمایه صرف جبران مخارج سرمایه ای انجام شده در طرح های بهبود فرآیند و بهینه سازی پالایشگاه و اصلاح ساختار مالی ناشی از مخارج سرمایه ای انجام شده طی سال های گذشته و جلوگیری از خروج نقدینگی جهت تامین مالی پروژه های در دست تکمیل و سرمایه در گردش خواهد شد.

کد خبر: 79957
تاریخ: 1398/10/23 - 13:07
منبع: بورس پرس

شبریز  پالایشگاه تبریز  افزایش سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه ۵۰ درصدی «فخاس» تصویب شد

می متالز - بر اساس اطلاعات منتشر شده در کدال، در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد خراسان، هیات مدیره با افزایش سرمایه ۵۰ درصدی فخاس موافقت کرد.
 

مجوز افزایش سرمایه ۴۰ درصدی سهم سیمانی از محلی جذاب صادر شد

می متالز - شرکت سیمانی مجوز افزایش سرمایه ۴۰ درصدی را از محل جذاب سود انباشته گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.
 

افزایش سرمایه "کفپارس" از محل تجدید ارزیابی

می متالز - شرکت فرآورده های نسوز پارس در نظر دارد افزایش سرمایه دهد.
 معتمد خبر داد؛

آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت‌های استانی در بورس

می متالز - عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، از آغاز عملیات اجرایی برای پذیرش شرکت‌های استانی در بورس و کشف قیمت دارایی آنها در آینده نزدیک خبر داد.
 غریب پور: شرکت مس امسال افزایش سرمایه 10هزار میلیارد تومانی را پیش رو دارد؛

افزایش سرمایه مس، امسال مسیر راه اندازی 10 طرح جدید را هموار می کند

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: شرکت ملی صنایع مس امسال افزایش سرمایه 10هزار میلیارد تومانی در مجمع سالانه را پیش رو دارد. خداداد غریب پور افزود: این شرکت به دنبال افزایش سرمایه، 10طرح جدید را تا پایان سال جاری راه اندازی می کند.
 در مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده سال مالی ۹۸ رقم خورد؛

تقسیم ۱۵۰ ریال سود به ازای هر سهم فرابورس/ افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی تصویب شد

می متالز - فرابورس ایران روز گذشته یکی از پرکارترین مجامع خود را در چند سال گذشته پشت سر گذاشت؛ چرا که علاوه بر تقسیم ۱۵۰ ریالی سود به ازای هر سهم و انتخاب اعضای جدید هیات‌مدیره فرابورس که در مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ رقم خورد، در مجمع فوق‌العاده نیز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت تصویب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما