خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

"شبریز" مجوز افزایش سرمایه ۱۵۷ درصدی جذاب گرفت و آماده مجمع شد

می متالز - پالایشگاه تبریز با دریافت مجوز افزایش سرمایه ۱۵۷ درصدی سازمان بورس از محلی جذاب ، آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش می متالز، پالایشگاه تبریز در حالی اوایل ماه جاری از برنامه افزایش سرمایه 157 درصدی از محلی جذاب خبر داده بود که امروز با دریافت مجوز سازمان بورس، آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.  به این ترتیب، "شبریز" می تواند سرمایه اسمی بیش از 388 میلیارد تومانی را از محل اندوخته طرح و توسعه به 1000 میلیارد تومان برساند.

این افزایش سرمایه صرف جبران مخارج سرمایه ای انجام شده در طرح های بهبود فرآیند و بهینه سازی پالایشگاه و اصلاح ساختار مالی ناشی از مخارج سرمایه ای انجام شده طی سال های گذشته و جلوگیری از خروج نقدینگی جهت تامین مالی پروژه های در دست تکمیل و سرمایه در گردش خواهد شد.

کد خبر: 79957
تاریخ: 1398/10/23 - 13:07
منبع: بورس پرس

شبریز  پالایشگاه تبریز  افزایش سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه بیمه سامان تصویب شد

می متالز - افزایش سرمایه بیمه سامان تصویب شد. سهامداران شرکت بیمه سامان افزایش سرمایه این شرکت به ۲۵۰ میلیارد تومان را تصویب کردند.
 مجوز افزایش سرمایه این کاشی ساز صادر شد؛

"کحافظ" مجوز گرفت

می متالز - مجوز افزایش سرمایه شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ صادر شده است.
 در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

افزایش سرمایه ۶۶ درصدی فولاد هرمزگان

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.
 کارشناس بازارسرمایه اعلام کرد:

پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص و اثر افزایش سرمایه جذاب بر سه گروه

می متالز - کارشناس بازارسرمایه با پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص در میان مدت گفت: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی موجب رشد سهام گروه‌هایی مانند بیمه، بانک و خودرو خواهد شد.
 

سهامداران "شبریز" به گوش باشند

می متالز - شرکت پالایش نفت تبریز مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ برگزار خواهد کرد.
 با موافقت سازمان بورس صورت می‌گیرد؛

افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی "خفنر"

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی شرکت فنرسازی خاور از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما