خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام   صنعت  

دومین شرکت بزرگ بورس ایران آماده بازگشایی و قیمت گذاری شد + 3 نماد دیگر

می متالز - فولادمبارکه که اخیرا" با افزایش سرمایه ۶۱ درصدی از سود انباشته، دومین شرکت بزرگ بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی شده آماده بازگشت به تابلو شد.

به گزارش می متالز، در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص با پرواز حدود 13 هزار تایی از نیمه کانال 388 هزار واحدی گذشته، ضمن عبور از خط مقاومت بسیار مهم، رکورد جدیدی را ثبت کرده، نماد شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ماشین سازی اراک، بین المللی محصولات پارس، کابل البرز رادیاتور ایران و سرمایه گذاری ملی ایران آماده بازگشایی شدند.

در این میان "فولاد" با برگزاری مجمع فوق العاده در 18 دی اقدام به تصویب افزایش سرمایه 61 درصدی از محل سود انباشته کرد تا سرمایه اسمی از 13 به 20.9 هزار میلیارد تومان برسد و این شرکت بعد از چند سال مجددا" دومین شرکت بزرگ بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی قرار گیرد.

تا پیش از این دو بانک تجارت و صادرات 22.3 و 17.5 هزار میلیارد تومان در رتبه های اول و دوم قرار بزرگترین شرکت ها از لحاظ سرمایه اسمی داشتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت:

وصعیت نامشخص شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

می متالز - سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: هنوز پرتفوی سهام متقاضیان روش غیرمستقیم در شرکت‌های استانی سهام عدالت قرار نگرفته، برخی افراد می‌خواهند با درج آگهی ثبت نام از اشخاص برای کاندیداتوری در سامانه‌های بورس به نام «ستان» از افراد متقاضی ثبت نام کنند.
 

صدرنشینی بیمه پاسارگاد، در سرمایه و سود

می متالز - این شرکت بیمه‌ای در سودسازی هم حرف اول را می‌زند. "بپاس" با تحقق سود خالص بیش از ۵۹۳ میلیارد تومانی در سال ۹۸، در بین شرکت‌های بیمه بورسی بالاترین سود را محقق کرده است.
 

5 افزایش سرمایه جدید

می متالز - مجوز افزایش سرمایه سه تجدید ارزیابی صادر شد.
 

۸۸ درصد افزایش سرمایه «وبوعلی»

می متالز - مجمع فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی در روز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ با حضور ۷۱ درصد سهامداران در محل خیابان گاندی جنوبی برگزار شد.
 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان:

گردشگری صنعتی در مبارکه رونق می‌گیرد

می متالز - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان در دیدار با فرماندار و شهردار مبارکه از رونق گرفتن گردشگری صنعتی در این شهرستان خبر داد.
 

«سهگمت» افزایش سرمایه ‌می‌دهد

می متالز - مجمع فوق‌العاده شرکت سیمان هگمتان در روز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ با حضور ۶۹ درصد سهامداران در محل میدان فردوسی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما