خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام   صنعت  

دومین شرکت بزرگ بورس ایران آماده بازگشایی و قیمت گذاری شد + 3 نماد دیگر

می متالز - فولادمبارکه که اخیرا" با افزایش سرمایه ۶۱ درصدی از سود انباشته، دومین شرکت بزرگ بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی شده آماده بازگشت به تابلو شد.

به گزارش می متالز، در جریان معاملات امروز بازار سهام که شاخص با پرواز حدود 13 هزار تایی از نیمه کانال 388 هزار واحدی گذشته، ضمن عبور از خط مقاومت بسیار مهم، رکورد جدیدی را ثبت کرده، نماد شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ماشین سازی اراک، بین المللی محصولات پارس، کابل البرز رادیاتور ایران و سرمایه گذاری ملی ایران آماده بازگشایی شدند.

در این میان "فولاد" با برگزاری مجمع فوق العاده در 18 دی اقدام به تصویب افزایش سرمایه 61 درصدی از محل سود انباشته کرد تا سرمایه اسمی از 13 به 20.9 هزار میلیارد تومان برسد و این شرکت بعد از چند سال مجددا" دومین شرکت بزرگ بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی قرار گیرد.

تا پیش از این دو بانک تجارت و صادرات 22.3 و 17.5 هزار میلیارد تومان در رتبه های اول و دوم قرار بزرگترین شرکت ها از لحاظ سرمایه اسمی داشتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

افزایش سرمایه ۶۶ درصدی فولاد هرمزگان

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.
 کارشناس بازارسرمایه اعلام کرد:

پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص و اثر افزایش سرمایه جذاب بر سه گروه

می متالز - کارشناس بازارسرمایه با پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص در میان مدت گفت: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی موجب رشد سهام گروه‌هایی مانند بیمه، بانک و خودرو خواهد شد.
 رئیس بومی سازی فولاد مبارکه:

تولید پایدار، نیازمند تامین پایدار بدون وابستگی است

می متالز - رئیس بومی سازی فولاد مبارکه گفت: تولید پایدار، نیازمند تامین پایدار مواد و تجهیزات مورد نیاز است که این مورد تنها با بومی سازی و بدون وابستگی امکان پذیر است.
 

مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی فولاد کشور برگزار شد

می متالز - مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی فولاد به همراه مراسم تقدیر از برترین های بومی سازی زنجیره آهن و فولاد در سال ۹۸ و اهدا تندیس جایزه ملی فولاد ایران، در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.
 با موافقت سازمان بورس صورت می‌گیرد؛

افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی "خفنر"

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی شرکت فنرسازی خاور از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی "کویر"

می متالز - هیات مدیره شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر پیشنهاد افزایش سرمایه ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۳۵۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما