خبر
بورس و سهام   بازار مسکن  

رشد 13،4درصدی در گردش مالی کمپانی مین متالز

می متالز - کمپانی معدنی- تجاری مین متالز (Minmetals) واقع در چین اعلام کرد که درآمد فروش این کمپانی در سال 2019، 13،4 درصد افزایش‌یافته و برای اولین بار به بیش از600 میلیارد یوان، معادل 85،6 میلیارد دلار و 77،6 میلیارد یورو رسیده است.

به گزارش می متالز، این کمپانی دولتی همچنین اعلام کرده است که سود خالص آن در سال گذشته 28،6 درصدی داشته و حجم کل معاملات کامودیتی ها نیز با افزایش 10،2 درصدی به 80  میلیون تن رسیده است.
کمپانی چینی مین متالز همچنین اعلام کرد که ذخایر آهن در حال حاضر 4،1 میلیارد تن است که کاهش 4،7 درصدی نسبت به سال قبل داشته است. ذخایر مس بدون تغییر در سطح 30،4 میلیون تن قرار دارد، روی با کاهش 1،7 درصدی به 12،48 میلیون تن و نیکل با افت 9،1 درصدی به 1،2 میلیون تن رسیده است.
این کمپانی اعلام کرده است که دارای 541،54 میلیون تن ذخایر تنگستن، 140 هزار تن ذخایر آنتیموان، 250 هزار تن ذخایر بیسموت و 230 هزار تن فلزات نادر زمین است.
علاوه بر این، کمپانی مین‌ متالز دارای سرمایه‌هایی در بخش کارخانه، تجهیزات، املاک و سهام مربوط به تولید فلزات است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

بازار نیازمند "سهامدار" نه "سفته‌بازان"

می متالز - دیگر بازارها و فضای سرمایه‌گذاری در اقتصاد مانند بازارهای موازی همچون ارز و سکه و البته سپرده‌گذاری بانکی از جذابیت افتاده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که بورس در حالت عادی، شاخص ۴۰۰هزار واحد را در هفته پیشرو از مقابل خود بردارد.
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان به پروژه های زیربنایی معادن خراسان جنوبی

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های زیربنایی در بخش معادن خراسان جنوبی خبر داد.
 پای تابلوی معاملات؛

"ذوب" مقاومت در سایه "خبهمن"

می متالز - شاخص کل حال و روز‌های خوشی را سپری می‌کند و با صعود‌های پی در پی خط بطلانی بر تحلیل‌ها کشیده است.
 یک گام تا ۴۰۰ تایی شدن؛

ماشه شاخص چکانده می‌شود!

می متالز - بار دیگر نتیجه نظرسنجی در تابلوی معاملات به نمایش درآمد و سهامدارانی که با اندک قرمزی بازار، به صورت هیجانی دست به ماشه شدند و دکمه فروش را زدند، متضرر شدند. آیا تا پایان دی ماه نظر اکثریت سهامداران رنگ واقعیت می‌گیرد؟!
 شاخص ۴۰۰ هزارتایی شد؛

شکست پرقدرت مقاومت‌ها

می متالز - شاخص کل بورس تهران بالاخره ۴۰۰ هزار واحدی شد.
 کارشناس بازار سرمایه و پیش‌بینی درخصوص شاخص‌کل؛

فتح قله ۴۲۰ هزار واحدی

می متالز - مدیرعامل کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام گفت: وضعیت رو به بهبود هست و ترس بازار از بین رفته و سهامداران حقیقی منطقی‌تر رفتار می‌کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما