خبر
سنگ آهن   بورس و سهام  

بررسی گزارش ۹ ماهه «کچاد»

می متالز - محصولات اصلی شرکت شامل فولاد، آهن اسفنجی، گندله و کنسانتره بوده که بیش از ۹۵ درصد سود ناخالص کسب شده شرکت مربوط به این محصولات است.

به گزارش می متالز، چادرملو در دوره ۹ ماهه ی سال مالی جاری با سرمایه جدید ۷۸ تومان سود به ازای هر سهم ساخت که از این مقدار ۹ تومان غیرعملیاتی (سود سرمایه گذاری) بوده است. سود خالص شرکت ۵۵ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

 سود بهار ۳۴۴ ریال، تابستان ۲۶۲ ریال و سود پاییز ۱۷۰ ریال بوده است. لازم به ذکر است ۷۷ ریال از سود بهار شرکت سود سرمایه‌گذاری بود.

 فروش شرکت در پاییز ۲۹ درصد کمتر از تابستان گزارش شده است. حاشیه سود ناخالص حدود ۴۸ درصد و ۲ درصد بالاتر از تابستان بوده اما هنوز کمتر از سود ناخالص ۵۴ درصدی بهار است.

 قیمت هر سهم کچاد حدود ۶۵۰ تومان است و در سه ماه گذشته ۱۹ درصد بازدهی داشته است.

کد خبر: 79980
تاریخ: 1398/10/22 - 23:00
منبع: بورس نیوز

معدنی و صنعتی چادرملو  چادرملو  کچاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو مطرح کرد:

تبدیل ذخایر بلوکه شده سنگ آهن به معادن قابل استخراج به منظور پایداری صنعت فولاد کشور

می متالز - معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خردسندی از تلاش و عملکرد پیمانکار و سرمایه گذاران در واحد آنومالی شمالی از همکاران شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خواستار تدبیر و برنامه جهت رفع عقب افتادگی فعالیت معدنکاری در معدن سنگ آهن چاه گز شد.
 

تولید ۳۶۸ هزار تن فولاد در چادرملو

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق شد از ابتدای امسال تا روز گذشته (دوشنبه ۲۰ مرداد) ۳۶۸ هزار و ۵۱۱ تن فولاد تولید کند.
 استخراج آمار از دل این شرکت معدنی:

رشد معنادار نرخ‌ فروش کنستانتره و فولاد "کچاد"

می متالز - این شرکت در تیر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۱۰.۹۹۸ میلیارد ریالی شده است.
 

چادرملو از ابتدای مرداد چقدر سنگ آهن تولید کرده است؟

می متالز - بررسی آمار تولیدات مجتمع معدنی چادرملو کارخانه فرآوری و تولید کنسانتره سنگ آهن حاکی از تولید ۶۰۹ هزار و ۵۲۴ تن کنسانتره سنگ آهن تر در این مجتمع از ابتدای مردادماه تا پایان روز کاری گذشته (شنبه، ۱۸ مرداد ماه) است.
 مشکل آب بخشی از صنایع معدنی ایران حل می شود

بهره‌برداری از ۳ فاز طرح انتقال آب خلیج‌فارس تا پایان سال

می متالز - با گسترش و توسعه صنعت معدن و فولاد در کشور نیاز این صنایع به آب روزبه‌روز نسبت گذشته بیشتر شد. همزمان با بحران کمبود آب در کشور و کم‌بارشی، کارخانه‌های زنجیره فولاد رو‌به توسعه گذاشتند و مصرف آب در این صنایع برای تولید محصولات رو‌به‌فزونی گذاشت. در این میان بنگاه‌های آب بر صنعتی برای جبران کمبود آب اقدام به سرمایه‌گذاری در زمینه انتقال آب خلیج‌فارس کردند.
 مدیرعامل چادرملو به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد:

نقش انکارناپذیر رسانه‌های جمعی در رویدادهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی

می متالز - ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار از انکارناپذیری نقش رسانه های جمعی در رویدادهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نوشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما