خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  
از محل اندوخته طرح‌های توسعه‌ای انجام می‌شود:

افزایش سرمایه‌ای قابل توجه در "شبریز"

می متالز - جبران هزینه‌های مربوط به ۱۰ طرح توسعه‌ای و داخلی پالایشگاه تبریز از اصلی‌ترین دلایل افزایش سرمایه این شرکت است.

به گزارش می متالز، بر اساس گزارش منتشره در سامانه کدال، جبران هزینه‌های مربوط به ۱۰ طرح توسعه‌ای و داخلی پالایشگاه تبریز از اصلی‌ترین دلایل افزایش سرمایه ۶.۱۱۵ میلیارد ریالی این شرکت از محل اندوخته طرح‌های توسعه‌ای است.

بنا بر اظهارات مدیران شرکت پالایشگاه تبریز، این شرکت در نظر دارد جهت اجرای طرح‌های توسعه‌ای مورد نظر خود افزایش سرمایه‌ای سنگین را انجام دهد. در ذیل به برخی از مهمترین طرح‌های مورد نظر شرکت اشاره شده است:

  • پروژه احداث برج خنک‌کننده جدید
  • پروژه خالص‌سازی گاز هیدروژن
  • پروژه تصفیه گاز‌های انتهایی واحد گوگردسازی
  • پروژه احداث گوگردسازی جدید
  • طرح جامع ارتقاء کیفی پالایشگاه
  • پروژه احداث واحد RO جهت تصفیه و بازیافت آب‌های آلوده
  • پروژه ساخت مخازن ذخیره قیر

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

افزایش سرمایه ۶۶ درصدی فولاد هرمزگان

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.
 

لیست شرکت‌های بورسی که افزایش سرمایه دارند

می متالز - این روزها خبر افزایش سرمایه شرکت‌ها علی‌الخصوص از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها با استقبال ویژه سرمایه‌گذاران مواجه می‌شود. در این گزارش لیست نمادهایی که به طور رسمی پیشنهاد افزایش سرمایه‌ خود را وارد سامانه کدال کرده‌اند ارائه می‌شود.
 کارشناس بازارسرمایه اعلام کرد:

پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص و اثر افزایش سرمایه جذاب بر سه گروه

می متالز - کارشناس بازارسرمایه با پیش بینی ادامه روند صعودی شاخص در میان مدت گفت: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی موجب رشد سهام گروه‌هایی مانند بیمه، بانک و خودرو خواهد شد.
 

سهامداران "شبریز" به گوش باشند

می متالز - شرکت پالایش نفت تبریز مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ برگزار خواهد کرد.
 با موافقت سازمان بورس صورت می‌گیرد؛

افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی "خفنر"

می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۱۳۴ درصدی شرکت فنرسازی خاور از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۵۰ درصدی "کویر"

می متالز - هیات مدیره شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر پیشنهاد افزایش سرمایه ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۳۵۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما