خبر
عمران و معماری   مسکن و اقتصاد  

هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته بندرعباس

می متالز - هشتمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته توسط اتاق تعاون هرمزگان از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه ۹۸ در بندرعباس برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از پایگاه خبری اتاق تعاون ایران، این نمایشگاه در راستای اهداف و معرفی صنعتگران داخلی به مردم و تجار خارجی و ایجاد بازار عرضه برای کالاهای تولید داخل کشور و همچنین معرفی آخرین دستاوردهای نوین در بخش صنعت ساختمان برگزار شده است.

لازم به‌ذکر است شرکت آلاکس ایران، تولیدکننده انواع یراق‌آلات آلومینیومی در این نمایشگاه حضور فعالی داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به‌دنبال برگزاری موفق شش دوره جشنواره چهره سال در سه گروه (مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی)

هفتمین دوره جشنواره چهره سال در بهمن‌ ۹۸ برگزار می‌شود

می متالز - در سال 1392 که مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان تصمیم به برگزاری اولین دوره نظرسنجی «چهره سال راه و ساختمان» گرفت، مهم‌ترین هدف از این انتخاب مردمی- رسانه‌ای «ایجاد پیوند میان شهروندان، مدیران حوزه راه و شهرسازی و رسانه‌ها» عنوان شد.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با اعضای اتاق تعاون ایران:

تعاونی ها مصداق مردمی بودن در اقتصاد مقاومتی هستند/ قائل به گسترش همکاری ها با اتاق تعاون هستم/ اتاق تعاون با مسوولیت پذیری به کمک وزارت صمت بیاید/ اتاق تعاون روی صادرات به اوراسیا و ۱۵ کشور همسایه کار کند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با اعضای اتاق تعاون ایران گفت: اقتصاد مقاومتی ۵ راهبرد دارد که یکی از آنها مردمی بودن است و تعاونی ها مصداق مردمی بودن هستند که مقام معظم رهبری هم روی این موضوع تاکید داشته است.
 چرا حباب‌های قیمتی باید تخلیه شوند؛

۲ سال عدم سودآوری‌ از سهمی در محدوده ۶۰۰ تومان!

می متالز - از نکات جالب صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت در سال مالی قبل، شناسایی سودی ۶۵میلیارد ریالی از پروژه در جریان ساخت پروژه باران جنوبی بوده که اصلی‌ترین محل درآمدی سال مالی ۱۳۹۸ نیز است.
 مصرف انرژی در ساختمان‌های ایران سه برابر استاندارد جهانی است

با افزایش قیمت‌ها، نگران ساخت‌وساز غیراستاندارد برای قشر ضعیف هستیم

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی گفت: در این شرایط شاهد فرار سرمایه از کشور و جذب آن در سایر کشورها هستیم و با توجه به محدودیت‌هایی از جمله محدودیت منابع و بودجه‌های عمومی، سطح سرویس و ارائه خدمات در صنعت ساختمان رو به افول است و این از نگرانی‌های ما در این صنعت است.
 مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان:

ارائه برنامه‌های وزارت راه‌وشهرسازی در اقدام ملی مسکن در دومین نمایشگاه صنعت ساختمان

می متالز - مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از تدوین دستورالعمل راهنمای محاسبات و طراحی ساختمان خبر داد و گفت: در این دستورالعمل، توجه به طراحی سازه‌های ساختمان و نکاتی که باید مهندسان مدنظر قرار دهند، مورد تاکید است.
 

نمایشگاه بین‌المللی ساختمان برلین آلمان 2020

می متالز - نمایشگاه بین‌المللی ساختمان برلین آلمان برگزار می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما