خبر
هوایی و فرودگاه ها  

سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شهر فرودگاهی امام منصوب شد

می متالز - محمدمهدی کربلایی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی حسین تاجیک را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

به گزارش می متالز، در حاشیه یک‌صد و هفتادمین جلسه هیات مدیره شرکت، حسین تاجیک به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد.

در حکم تاجیک آمده است:

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری و نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دفتر نظارت بر  طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» منصوب می‌شوید.

با توجه به حضور مؤثر و مشارکت جنابعالی از زمان شروع فاز مطالعاتی طرح جامع فرودگاه و شهر فرودگاهی تا مرحله تصویب، مسوولیت پیگیری و نظارت بر نحوه اجرای صحیح آن و انطباق طرح‌ها و پروژه‌ها با طرح جامع و ارائه پیشنهادات مربوط به اصلاح و بروز رسانی متناسب با توسعه شهر فرودگاهی به جنابعالی محول می‌گردد.

انتظار می‌رود با استعانت از خداوند متعال و با به‌کارگیری همه امکانات و ظرفیت‌های موجود، حسب اختیارات و امور محوله مساعی خویش را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت شهر فرودگاهی مصروف دارید.

کد خبر: 80036
تاریخ: 1398/10/23 - 13:07
منبع: تین نیوز

شهر فرودگاهی امام  محمدمهدی کربلایی  حسین تاجیک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هواپیمایی امارات پروازهای خود به تهران را از سرگرفت

می متالز - معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ضمن اعلام افزایش پروازها در این فرودگاه، گفت: هواپیمایی امارات صبح امروز پروازهای خود به تهران را پس از ۶ ماه توقف، از سر گرفت.
 

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای استخراج ارزهای دیجیتال

می متالز - مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آمادگی این شرکت برای استخراج ارزهای دیجیتال خبر داد.
 

اعلام قیمت گذاری اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

می متالز - عضو هیات مدیره، معاون امور اقتصادی و سرمایه گذاری و رئیس کمیته ارزیابی زمین منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی از آخرین قیمت گذاری اراضی این منطقه آزاد خبر داد.
 

معاون عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، معاون عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی را منصوب کرد.
 

فرودگاهی امام در مسیر مگاسیستم شدن پیش می‌رود

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) عنوان کرد: شهر فرودگاهی امام در مسیر مگاسیستم شدن پیش خواهد رفت.
 

راهبر امور هوانوردی شرکت شهر فرودگاهی امام منصوب شد

می متالز - محمدمهدی کربلایی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تازه ترین ابلاغ خود راهبری امور هوانوردی را به «علیرضا مجذوبی» محول کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما