خبر
هوایی و فرودگاه ها  

سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شهر فرودگاهی امام منصوب شد

می متالز - محمدمهدی کربلایی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی حسین تاجیک را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

به گزارش می متالز، در حاشیه یک‌صد و هفتادمین جلسه هیات مدیره شرکت، حسین تاجیک به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد.

در حکم تاجیک آمده است:

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری و نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دفتر نظارت بر  طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» منصوب می‌شوید.

با توجه به حضور مؤثر و مشارکت جنابعالی از زمان شروع فاز مطالعاتی طرح جامع فرودگاه و شهر فرودگاهی تا مرحله تصویب، مسوولیت پیگیری و نظارت بر نحوه اجرای صحیح آن و انطباق طرح‌ها و پروژه‌ها با طرح جامع و ارائه پیشنهادات مربوط به اصلاح و بروز رسانی متناسب با توسعه شهر فرودگاهی به جنابعالی محول می‌گردد.

انتظار می‌رود با استعانت از خداوند متعال و با به‌کارگیری همه امکانات و ظرفیت‌های موجود، حسب اختیارات و امور محوله مساعی خویش را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت شهر فرودگاهی مصروف دارید.

کد خبر: 80036
تاریخ: 1398/10/23 - 13:07
منبع: تین نیوز

شهر فرودگاهی امام  محمدمهدی کربلایی  حسین تاجیک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هدف‌گذاری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام

می متالز - ظرفیت‌ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت‌های دانش‌بنیان بیان شد.
 

مجمع عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام برگزار شد

می متالز - مجمع عمومی سالیانه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
 مدیرعامل شهر فرودگاهی امام‌خمینی اعلام کرد:

استقبال قابل‌توجه سرمایه‌گذاران از منطقه آزاد شهر فرودگاهی

می متالز - از زمان افتتاح منطقه آزاد شهر فرودگاهی بیش از ۱۱۰ سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کرده‌اند.
 

راه‌اندازی خط هوایی فرودگاه امام- مشهد- تاجیکستان به زودی/ پرواز مستقیم از فرودگاه امام(ره) به 60 کشور

می متالز - مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به برنامه‌ریزی برای راه‌ندازی خط هوایی فرودگاه امام- مشهد- تاجیکستان در آینده‌ای نزدیک گفت: به 60 کشور پرواز مستقیم داریم.
 

پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد/ اولین پرواز فردا به کیش‌

می متالز - مدیرکل دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: ساعت 09:30 روز آینده اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره)-جزیره کیش، از ترمینال شماره یک فرودگاه امام انجام می‌شود.
 

اعضای کمیته ارزیابی زمین منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام منصوب شدند

می متالز - مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، رئیس و اعضای کمیته ارزیابی زمین منطقه آزاد تجاری این مجموعه را منصوب کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما