خبر
هوایی و فرودگاه ها  

مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیما در تهران برگزار می‌شود

می متالز - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: همزمان با ایام فاطمیه، مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیمای مسافربری اوکراین امشب در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های مصیبت دیده این حادثه، از مردم عزیز به ویژه شهروندان تهرانی دعوت می‌کند تا در مراسم بزرگداشت این عزیزان که امروز دوشنبه همزمان با ایام فاطمیه از سوی هیئت رزمندگان اسلام در مهدیه امام‌حسن مجتبی(ع) به آدرس خیابان آزادی، غرب بزرگراه یادگار امام(ره) ناحیه بسیج مقداد و از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲ برگزار می‌شود، شرکت کنند.

محمودی اظهار کرد: در این مراسم مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)  منصور ارضی، حاج محمود کریمی، حاج محمدرضا طاهری، سعید حدادیان، حسین سازور، حسین طاهری و محمدحسین حدادیان اجرای برنامه می‌کنند.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراینی با ۱۷۶ مسافر و ۹ خدمه پروازی که صبح چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه جاری، تهران را به مقصد کی‌یف پایتخت اوکراین ترک می‌کرد حوالی شهر جدید پرند در استان تهران سقوط کرد و همه مسافران جان باختند.

صبح شنبه ۲۱ دی‌ماه جاری،‌ ستاد کل نیروهای مسلح ایران تایید کرد که بر اثر بروز خطای انسانی و غیرعمد، هواپیمای خطوط هوایی اوکراین مورد اصابت قرار گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 خبری در حوزه پتروشیمی:

فروش اولین محموله گازی پتروشیمی اوره لردگان

می متالز - نخستین عملیات بارگیری محموله گاز آمونیاک با ظرفیت ۲۱ تن با موفقیت انجام شد.
 

نخستین محموله گازی پتروشیمی لردگان فروش رفت

می متالز - نخستین عملیات بارگیری محموله گاز آمونیاک پتروشیمی لردگان با ظرفیت ۲۱ تن با موفقیت انجام شد.
 در پی راه‌اندازی ایمن تحقق یافت

ثبت رکورد ۲۶ میلیون نفرساعت کارکرد بدون حادثه در پتروشیمی لردگان

می متالز - مدیرعامل پتروشیمی لردگان از ثبت رکورد بیش از ۲۶ میلیون نفرساعت کارکرد بدون حادثه در پیش راه‌اندازی کامل این شرکت خبر داد.
 در جلسه هیات دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور مصوب شد؛

دو کارگروه برای رسیدگی به موضوع جان باختن تعدادی از هم وطنان در کرمان و پیگیری حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین تشکیل می شود/بیانیه هیات دولت درخصوص وقایع اخیر کشور

می متالز - در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، تشکیل کارگروهی به منظور رسیدگی به موضوع جان باختن تعدادی از هم وطنان در مراسم بدرقه سردار شهید قاسم سلیمانی و نیز کارگروهی برای پیگیری حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین به تصویب رسید.
 

بیانیه رئیس جمهور در پی گزارش تیم تحقیقاتی ستاد کل نیروهای مسلح درباره سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی/ در فضای تهدید و ارعاب رژیم متجاوز آمریکا، خطای انسانی و شلیک اشتباه به این فاجعه بزرگ منجر شد/ مسببین این اشتباه نابخشودنی مورد پیگرد قانونی می گیرند/ از سوی جمهوری اسلامی ایران به خانواده‌های قربانیان این فاجعه دردناک، عمیقا تسلیت عرض می کنم/ دستور به وزارت خارجه و کلیه دستگاه های ذیربط

می متالز - رئیس جمهور در بیانیه ای با اشاره به نتیجه تیم تحقیقاتی ستاد کل نیروهای مسلح مربوط به سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، اعلام کرد: در فضای تهدید و ارعاب رژیم متجاوز آمریکا علیه ملت ایران پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی و به منظور دفاع در برابر حملات احتمالی ارتش آمریکا، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آماده باش صددرصد قرار داشتند که متأسفانه خطای انسانی و شلیک اشتباه، به یک فاجعه بزرگ منجر شد و دهها انسان بی‌گناه قربانی شدند.
 

خسارت جان‌ باختگان کرمان و بوئینگ ۷۳۷ پرداخت می‌شود

می متالز - طبق اعلام رئیس کل بیمه مرکزی، صنعت بیمه مسئولیت پرداخت خسارت تعهد شده جان‌باختگان و غرامت مصدومان حوادث و سوانح اخیر را بر عهده می‌گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما