خبر
آهن و فولاد  
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

بومی سازی از یک انتخاب به یک الزام تبدیل شده است

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: بومی‌سازی تا پیش از این یک انتخاب بود، ولی با شرایط کنونی کشور تبدیل به یک الزام شده است.

به گزارش می متالز، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در حاشیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با اشاره به فضای مثبت چنین همایش هایی برای تعامل بین تامین کنندگان و گسترش بومی سازی در زنجیره فولاد گفت: بومی‌سازی تا پیش از این یک انتخاب بود، ولی با شرایط کنونی کشور تبدیل به یک الزام شده است.

یزدی زاده گفت: قطعه‌سازی در ذوب آهن از همان ابتدای احداث این شرکت وجود داشته و اکنون به تکنولوژی‌های روز مجهز شده است، ذوب آهن ورود به فرآیندسازی را شروع کرده و از قطعه‌سازی گذشته است.

وی گفت: در حوزه ریخته‌گری نیز توفیقات خوبی به دست آمده، در حوزه تولید محصول نیز طرح احداث ریل را در برنامه داریم و به دنبال خودکفایی در تولید ریل هستیم.

یزدی زاده با اشاره به امضاء تفاهم نامه های همکاری ذوب آهن در جهت تولید ریل در ایران با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مترو تهران و مترو اصفهان گفت: در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، ۳ تفاهم‌نامه همکاری در راستای حمایت از تولید داخل میان ۶ بخش مختلف امضا شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ۴۳ درصدی فروش ذوب آهن اصفهان در ۴ ماهه ۹۹

می متالز - فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب) در ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با افزایش ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۴۷,۱۱۶,۰۹۵ میلیون ریال رسید.
 

افزایش ۴۳ درصدی فروش ذوب آهن اصفهان در ۴ ماهه ۹۹

می متالز - فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب) در ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ با افزایش ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۴۷,۱۱۶,۰۹۵ میلیون ریال رسید.
 

تبریک مدیرعامل «ذوب» برای روز خبرنگار

می متالز - مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان در یادداشتی روز خبرنگار را تبریک گفت
 

ذوب آهن اصفهان در اوج دوران فعالیت‌های زیست محیطی

می متالز - به عنوان نخستین تولیدکننده فولاد در ایران در راستای خط مشی زیست محیطی و تعهد مدیریت عالی شرکت مبنی بر حفظ و صیانت از محیط زیست با صرف هزینه‌های بسیار هنگفت اقدام به تعریف و اجرای پروژه‌های زیست محیطی در قالب طرح‌های بازسازی، بهسازی و نوسازی در بخش‌های هوا، آب، پساب، پسماند و انرژی کرده است که این خود بیانگر اعتقاد راسخ مسئولان شرکت به مقوله حفاظت از محیط زیست است.
 

فروش ۲۵ هزار میلیارد ریالی "ذوب" در ۴ ماه

می متالز - فروش ۴ ماهه نخست شرکت در بورس کالا به ۲۵ هزار میلیارد ریال رسید.
 امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت ۲.۶ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۵۳۵ واحدی، به رقم ۲۰ هزار و ۸۱۸ واحد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما