خبر
آهن و فولاد  
در اختتامیه مراسم جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدارصورت گرفت؛

کسب تندیس ویژه سرآمدی در تعهد توسط ذوب آهن اصفهان

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تندیس ویژه و گواهینامه سرآمدی در تعهد سازمان به توسعه جامعه محلی را از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

به گزارش می متالز، مراسم جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تندیس ویژه و گواهینامه سرآمدی در تعهد سازمان به توسعه جامعه محلی را از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

لازم به ذکر است جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار براساس استاندارد جهانی گزارش دهی GRI و شامل سه محور اصلی *عملکرد اجتماعی* *عملکرد اقتصادی* *عملکرد زیست محیطی* است و از اهداف این جایزه می توان به معرفی مسوولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها، تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران، اعضای هیئت‌مدیره و سایر ذینفعان، بهبود فضای کسب و کار کشور از دید سرمایه‌گذاران خارجی و نهادهای بین‌المللی، اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کاهش وابستگی به زغال خارجی در راستای جهش تولید

می متالز - آیین انعقاد تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و شرکت زغال سنگ کرمان، چهارشنبه بیست و سوم مردادماه با حضور باقر نیک طبع مدیرعامل شرکت زغال سنگ کرمان و هیات همراه در حضور علی احمدیان رییس هیات مدیره ذوب آهن و منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت با هدف تامین زغال سنگ با توجه به دو پارامتر کمی و کیفی به امضا رسید.
 در آیین انعقاد تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و شرکت زغال سنگ کرمان عنوان شد:

کاهش وابستگی به زغال خارجی در راستای جهش تولید

می متالز - آیین انعقاد تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و شرکت زغال سنگ کرمان، چهارشنبه بیست و سوم مرداد ماه با حضور باقر نیک طبع مدیرعامل شرکت زغال سنگ کرمان و هیات همراه در حضور علی احمدیان رییس هیات مدیره ذوب آهن و منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت با هدف تامین زغال سنگ با توجه به دو پارامتر کمی و کیفی به امضا رسید.
 

گزارش شریعتمداری درباره فروش سهام شستا به کمیسیون برنامه مجلس

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره فروش سهام شستا گزارشی به این کمیسیون ارائه و تاکید داشت که اداره شستا با ضوابط غیر دولتی است و ارتباطی با دولت ندارد.
 

ارزش ۷ هزار و ۸۳۹ میلیارد تومانی معاملات فرابورس

می متالز - شاخص کل فرابورس ایران، امروز با افت ۳۵۷ واحدی، به رقم ۲۱ هزار و ۱۷۸ واحد رسید.
 از امروز اتفاق می افتد:

پذیره‌نویسی ۱۰۰ هزار میلیاردتومان سهام صندوق ثروت

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پذیره‌نویسی صندوق ثروت بازنشستگی کشوری با نماد مدیر از امروز خبر داد.
 

افزایش سرمایه "ذوب" در انتظار تایید

می متالز - شرکت ذوب آهن اصفهان در نظر دارد افزایش سرمایه انجام دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما