خبر
آهن و فولاد  
در اختتامیه مراسم جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدارصورت گرفت؛

کسب تندیس ویژه سرآمدی در تعهد توسط ذوب آهن اصفهان

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تندیس ویژه و گواهینامه سرآمدی در تعهد سازمان به توسعه جامعه محلی را از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

به گزارش می متالز، مراسم جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تندیس ویژه و گواهینامه سرآمدی در تعهد سازمان به توسعه جامعه محلی را از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

لازم به ذکر است جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار براساس استاندارد جهانی گزارش دهی GRI و شامل سه محور اصلی *عملکرد اجتماعی* *عملکرد اقتصادی* *عملکرد زیست محیطی* است و از اهداف این جایزه می توان به معرفی مسوولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها، تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران، اعضای هیئت‌مدیره و سایر ذینفعان، بهبود فضای کسب و کار کشور از دید سرمایه‌گذاران خارجی و نهادهای بین‌المللی، اشاره کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فهرست ۲۷ سهم پرحجم دو ساعت اول با گذر از کانال تاریخی۴۰۰ هزار تایی

می متالز - با گذشت کمتر از دو ساعت از آغاز معاملات امروز بازار سهام که شاخص با جهش ۱۰ هزار و ۹۶۳ واحدی به کانال تاریخی ۴۱۰ هزار تایی وارد شد، ۲۷ شرکت دارای بیشترین حجم معاملات شدند.
 

۵۰ میلیون نفر در ایران هیچ وامی نگرفته‌اند

می متالز - به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ۲۵ میلیون خانوار ایرانی تنها ۱۰۰ هزار خانوار وام بالای ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کرده‌اند. محمد شریعتمداری کرد: تنها ۴۰ درصد مردم توانسته‌اند از بانک‌ها تسهیلات بگیرند.
 

کمک رسانی شستا و ذوب آهن اصفهان به مناطق سیل زده

می متالز - همزمان با ارسال کاروان کمک‌های اهدایی شستا به هموطنان سیل‌زده در سیستان وبلوچستان، بسیج شستا امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز در میان سیل زدگان را آغاز کرد.
 در بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل درایران؛

اجرای طرح اتوماسیون زغال با دانش داخلی در ذوب آهن

می متالز - با تکیه بر دانش صنعتگران داخلی، طرح بزرگ اتوماسیون زغال واحد یک مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان اجرا و بهره برداری شد.
 

ذوب‌آهن اصفهان به‌زودی صاحب معدن بزرگ سنگ‌آهن می‌شود

می متالز - معدن سنگ آهن چاه گز با ذخیره ۸۳میلیون تن به ذوب آهن اصفهان واگذار می شود.
 

زمان مبهم عرضه سهام شستا در بورس/ وعده وزیر عملی نشد

می متالز - محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در اواسط تابستان امسال وعده داده بود که تا پایان مهر ماه امسال، شرکت شستا به طور کامل وارد بورس می شود اما هنوز این وعده عملی نشده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما