خبر
سنگ آهن   ماشین آلات و تجهیزات معدنی  

اعزام ماشین آلات معدنی گل گهر به مناطق سیل زده جنوب کرمان

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی، صنعتی گل گهر از اعزام چهار بلدوزر این شرکت به جنوب کرمان و مناطق سیل زده بحرانی خبرداد.

به گزارش می متالز، جمشید ملارحمان با اشاره به مسائل و مشکلات پیش آمده ناشی از بارش نزولات آسمانی افزود: نخستین مشکل قطع راه های ارتباطی مخصوصاً راه های روستایی بوده است که جمعاً ۴۱۲ روستا دچار قطعی راه ارتباطی شدند که تاکنون ارتباط ۳۰۸ روستا برقرار و ارتباط ۱۰۴ روستا هنوز دچار مشکل هستند.

وی ادامه داد: برای برقراری راه ارتباطی این استان ها تاکنون 4 بلدوزر به روستاهای رودبار، قلعه گنج و منوجان از طرف شرکت گل گهر فرستاده شده است.

ملارحمان توضیح داد: بست های حمایتی این شرکت هم با توجه به ملزوماتی که استانداری کرمان تهیه کرده است، آماده و به زودی ارسال خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

می متالز - جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر «کگل» به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامی را صادر کردند که به شرح ذیل است:
 مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان:

راه‌اندازی سایت بانک اطلاعات سازندگان داخلی توسط شرکت گل ‌گهر/ رکورد زدن در تمام حوزه‌های تولید علیرغم تحریم‌ها

می متالز - مدیرعامل شرکت گل ‌گهر با اشاره به رویکرد ویژه شرکت متبوعش در حمایت از ساخت داخل، از راه‌اندازی سایت بانک اطلاعات سازندگان داخلی و رکورد زدن در تمام حوزه‌های تولید علیرغم تحریم‌ها توسط این شرکت خبر داد.
 مطلب «اختصاصی» مهندس ملارحمان برای ویژه نامه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد:

جزئیات خط تولید کاملا بومی ۵۵۰ میلیارد ریالی گل گهر/ گل‌گهر در حال تبدیل شدن به یک منطقه فولادی است / تولید گل گهر در افق چشم انداز به بیش از ۳۰ میلیون تن می رسد/ دو هدف واحد مهندسی معکوس و ساخت داخل گل گهر

می متالز - جمشید ملارحمان، مدیرعامل جدید شرکت گل‌گهر در یادداشتی از اهمیت فولادی منطقه گل گهر سخن گفت و در همین راستا اهمیت بومی سازی در این منطقه را تبیین کرد.
 

گل‌گهر در حال تبدیل شدن به یک منطقه فولادی است

می متالز - جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت گل‌گهر در یادداشتی از اهمیت فولادی منطقه گل گهر سخن گفت و در همین راستا اهمیت بومی سازی در این منطقه را تبیین کرد.
 مدیرعامل شرکت گل گهر:

فرآوری باطله ها در گل گهر صددرصد بومی سازی شده است/ تحریم ها باعث انرژی و توانمندی مضاعف می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت گل گهر گفت: هم‌اکنون فرآوری باطله‌ها و تولید کنسانتره از باطله‌های معدنی گل‌گهر را با دانش، تکنولوژی، مشاوره و طراحی ایرانی و با استفاده از پیمانکاران کشور به صورت صد در صد داخلی تولید می‌کنیم.
 

تسلیت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پی شهادت سردار سلیمانی

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما