خبر
صنعت   زیرساخت ها  

شهرک ۳۰ هزار نفری بدون زیرساخت در منطقه ۲۲

می متالز - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: یک شهرک واقع در منطقه ۲۲ با ۶۰ برج مسکونی و ۳۰ هزار نفر جمعیت‌پذیری، بدون پیش‌بینی زیرساخت و سرانه‌های خدماتی احداث شده است.

به گزارش می متالز، محمد سالاری اظهار کرد: در دوره مدیریت شهری گذشته در عرصه‌ای به مساحت ۵۸ هکتار برای حدود ۹ هزار واحد مسکونی با جمعیت‌پذیری ۳۰ هزار نفر، در قالب ۶۰ برج به هم چسبیده مجوز صادر شده است. وی با اشاره به اینکه هیچ زیرساختی برای این مجموعه پیش‌بینی و اجرا نشده است، گفت: عوارض مربوط به این پروژه در دوره گذشته مدیریت شهری، دریافت و هزینه شده است و اکنون مسوولیت ایجاد زیر ساخت و تامین خدمات این شهرک به عهده مدیریت شهری جدید است. این در حالی است که برآورد اولیه از هزینه اجرای شبکه معابر آن نشان می‌دهد تنها در این بخش ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است. به گفته وی، یکی دیگر از مشکلات این مجموعه احداث به هم چسبیده برج‌ها و فاصله کمتر از ۱۰ متر است، یعنی حتی در فضاهای باز بین برج‌ها نیز، برج دیگری ایجاد شده است.

کد خبر: 80585
تاریخ: 1398/10/28 - 13:19
منبع: دنیای اقتصاد

زیرساخت  محمد سالاری  شهرک ۳۰ هزار نفری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 علوی:

اعتبار بهسازی آزادراه‌ها و ترمیم جاده ها کافی نیست

می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بخشی از درآمدهای حاصل از عوارض آزادراهی باید صرف ترمیم زیرساخت های جاده ای شود، اما متأسفانه در شرایط کنونی جاده ها به درستی نگهداری نمی شوند و این مسئله موجب شده که سالانه میلیاردها تومان برای ترمیم جاده ها هزینه شود.
 

اختصاص ۲۰ هزار میلیارد ریال اوراق اجاره برای توسعه زیرساخت‌های نفتی

می متالز - ۲۰ هزار میلیارد ریال اوراق اجاره شرکت گروه پتروشیمی تابان با مشارکت سه شرکت تامین سرمایه، امروز (سه‌شنبه، ششم اسفندماه) به‌منظور توسعه زیرساخت‌های اسکله‌های تخصصی نفتی منتشر می‌شود.
 

پیگیری مستمر اجرای پروژه‌های زیرساختی طرح‌های توسعه‌ای صنعت پتروشیمی

می متالز - مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: اجرای پروژه‌های زیرساختی در مناطق ویژه عسلویه و ماهشهر برای تسهیل سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی با جدیت در حال پیگیری است.
 

فراخوان مناقصه احداث واحد تولید آهن اسفنجی و زیرساخت های مربوطه در بیجار

می متالز - آگهی احداث یک واحد تولید آهن اسفنجی 1.6 میلیون تنی و زیرساخت های مربوطه در شهرستان بیجار به مناقصه گذاشته شد.
 

تلاش برای به‌ روز رسانی زیرساخت‌های سامانه‌های معاملاتی

می متالز - مدیر عامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران از به‌ روز رسانی زیرساخت‌های سامانه‌های معاملاتی خبر داد و تاکید کرد هر چند این موضوع در حال پیگیری بوده، ولی امری زمان‌ بر است.
 مدیرعامل شرکت زمین پویان فراز آسیا:

صنایع معدنی مشکل زیرساختی دارند

می متالز - مدیرعامل شرکت زمین پویان فراز آسیا گفت: ایران یک کشور ثروتمند از لحاظ وجود معادن مس است و واحدهای معدنی نیز در عرصه فرآوری و تولید مواد معدنی به ویژه مس عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند، اما کمبود زیرساخت‌هایی همچون آب و برق سرعت رشد و ترقی این واحدهای صنعتی را می‌گیرد که مجموعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما