خبر
حمل و نقل   خودرو  

کامیونت فوتون سایپادیزل ۳ ستاره کیفی کسب کرد

می متالز - مدیر کیفیت شرکت سایپادیزل گفت: برنامه‌های گسترده سایپادیزل برای افزایش کیفیت در محصولات غیر اروپایی به بار نشست و بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، کامیونت فوتون توانست با بهبودهای ایجاد شده در فرآیند تولید، موفق به کسب ۳ ستاره کیفیت شود.

به گزارش می متالز، علی پیرکلخوران ضمن اعلام این خبر افزود:‌ حدود یکسال از آغاز پروژه افزایش کیفیت محصولات غیر اروپایی در سایپادیزل می‌گذرد که در این راستا، کامیونت فوتون از تک ستاره کیفی، ابتدا به دو ستاره و هم اکنون به ۳ستاره ارتقاء یافت.

وی تصریح کرد: بنابر اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، کامیونت فوتون با ارتقای نمره منفی عملکردی طی دو ماه از ۱۴٫۲۸ به ۱۱٫۸۲ موفق به کسب ۳ستاره کیفی شد که دستاوردی مناسب برای محصول تجاری غیر اروپایی سایپادیزل به شمار می‌آید.

مدیر کیفیت سایپادیزل، سابقه درخشان این شرکت در نهادینه کردن مقوله کیفیت در سازمان و تولید محصولاتی مطابق با آخرین فناوری روز دنیا را مهم‌ترین علت‌ دستیابی به این موفقیت دانست و یادآور شد: تجربه بیش از نیم قرن همکاری با شرکت‌های مطرح تولید کامیون در دنیا، زیرساخت‌های مناسب تولید، دانش فنی و مهندسی کارکنان و استفاده بهینه از توانمندی‌های داخلی و در نهایت تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها، از جمله مؤلفه‌های موفقیت در ارتقای کیفی محصول فوتون محسوب می‌شوند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فروش تجمیعی این دیزلی به ۳.۸۴۴ میلیارد ریال رسید:

افت فروش "خکاوه" در بهمن ماه

می متالز - جمع فروش شناسایی و ثبت شده شرکت در دی ماه به ۹۲۶ میلیارد ریال رسیده بود که این رقم در بهمن ماه به کمتر از ۲۲۰ میلیارد ریال رسیده است.
 

وعده سازمان حمایت درباره تعهدات «خکاوه»

می متالز - رئیس سازمان حمایت درباره تعهدات سایپا دیزل وعده جدیدی داد.
 

اعلام قراردادهای مهم سایپادیزل و ۵ شرکت منجر به توقف نماد شد

می متالز - سایپا دیزل و ۵ شرکت بورسی و فرابورسی درباره برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، انعقاد قرارداد مهم، عدم شناسایی سود در شرکت های فرعی و سود واگذاری سهام، دست به شفاف سازی زدند و با توقف نماد روبرو شدند.
 تحریم‌ها سبب رفتن شرکای خارجی شدند

ابرپروژه اسقاط خودرو پشت دروازه تولید/تیراژ تجاری‌سازان کشور در ۱۱ ماه امسال ۳۴ درصد کاهش یافت

می متالز - آمار اعلامی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد تولید خودروهای تجاری در کشور همچنان روندی نزولی دارد و تجاری‌سازان زیر ظرفیت اسمی خود به تولید مشغولند.
 

روایت مدیرعامل سایپادیزل از طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل

می متالز - مدیرعامل شرکت سایپادیزل گفت: تمامی مراحل قانونی و اقدامات لازم به منظور ورود کامیون KX‌ در طرح نوسازی ناوگان به عمل آمده و این محصول با کیفیت، به زودی جایگزین محصولات ولوو پیش فروش شده در این طرح خواهد شد.
 قائم مقام ارشد مدیرعامل ولوو تراکس خبر داد؛

افزایش رضایتمندی مشتریان، محور اصلی هدف گذاری سایپادیزل و ولوو

می متالز - قائم مقام ارشد شرکت ولوو تراکس از برنامه ریزی جامع و استراتژیک مشترک این شرکت با سایپادیزل با محوریت مشتری مداری و افزایش رضایتمندی خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما