خبر
بورس و سهام   صنعت  

معاملات مشکوک ۴ شرکت پتروشیمی، پالایشگاه اصفهان و ۱۰ نماد دیگر

می متالز - فهرست امروز ۱۵ معامله مشکوک بازار سهام با حضور ۴ شرکت پتروشیمی و پالایشگاه اصفهان و کاهش نمادهای فرابورسی همراه شد.

به گزارش می متالز، در اولین روز کاری بهمن، روند نزولی شاخص که دیروز آغاز شروع شد، افزایش یافت و با افت 3 هزار و 798 واحدی به 406 هزار و 8 واحدی رسید اما افزایش ارزش معاملات و داد و ستد 4.1 هزار میلیارد تومانی بیش از 6.7 میلیارد سهم نشان داد که بسیاری از فعالان به آینده خوش بین هستند.

در این میان اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا  نشان داد که امروز هم 15 شرکت معامله با داد و ستد 16 تا 4 برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته اند.

در صدر این گروه، شرکت فرآوری مواد معدنی با معامله بیش از 16.9 میلیون سهمی قرار دارد و در ادامه هم فولاد امیرکبیر کاشان، شهید قندی، پتروشیمی امیرکبیر، باما، پتروشیمی کازرون، سیمان ساروج بوشهر، آرتاویل تایر، پگاه فارس، مهرکام پارس، پالایشگاه اصفهان، سرمایه گذاری پردیس، پتروشیمی قائد بصیر، پتروشیمی شازند و گلوکوزان قرار دارند.

سومین معامله مشکوک پتروشیمی امیرکبیر، افزایش تعداد شرکت های پتروشیمی به 4 نماد، ورود پالایشگاه اصفهان و کاهش نمادهای فرابورسی از جمله نکات جالب توجه این فهرست است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تقاضای ۱.۵۱۸ تنی پلی اتیلن سبک در دفتر سفارشات ثبت شد:

عرضه مجدد پلی اتیلن سبک خطی پتروشیمی امیرکبیر

می متالز - تقاضای ۱.۹۵۰ تنی و معاملات ۱.۸۴۰ تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین ۱۰۶.۲۸۰ میلیون ریال صورت گرفت.
 رشد چشمگیر ۱.۲۸۰ تنی میزان فروش این پتروشیمی به ثبت رسید:

عدم عرضه پلی اتیلن سبک خطی "شکبیر"

می متالز - ارزش معاملات آن با توجه به افزایش ۲.۷ درصدی در نرخ فروش این شرکت، ثبت شد.
 همزمان با فجر ۴۱ و برای نخستین بار در کشور

پروژه ملی تصفیه پساب پالایشگاه اصفهان افتتاح شد

می متالز - نخستین پروژه ملی زیست محیطی تصفیه و استفاده صنعتی از فاضلاب شهری در پالایشگاه نفت اصفهان همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.
 ارزش معاملات و افزایش ۱.۲ درصدی در نرخ فروش بدست آمد؛

عقب‌نشینی خریداران امیرکبیر

ممی متالز - نرخ این محصول با افت ۱.۲ درصدی در مقایسه با هفته قبل به ۹۷.۱۹۱ میلیون ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن به ۳۴۴ میلیارد و ۵۶ میلیون ریال رسید.
 

پروژه حمل اتان «ونفت» تکمیل شد

می متالز - مصطفوی مدیر عامل «ونفت» گفت: پروژه حمل اتان شرکت توسعه و تجهیز پتروایرانیان تکمیل و به بهره‌ برداری رسید.
 تقاضای ۱.۴۴۰ تنی و معاملات ۱.۳۷۰ تنی در هفته گذشته ثبت شد؛

کاهش چشمگیر فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر

می متالز - در این هفته شاهد عرضه ۴.۶۱۸ تن محصولات پلی‌اتیلن سبک خطی بودیم که با ثبت تقاضای ۶.۲۷۶تنی همراه بود و در نهایت منجر به معاملات ۴.۲۰۰ تنی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما