خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  

عدم رعایت کف عرضه بورس کالا توسط واحدهای فولادی

می متالز - ستاد تنظیم بازار ضمن تاکید بر عدم رعایت کف عرضه واحدهای فولادی در بورس کالا از مأموریت تعزیری گمرک و وزارت صمت در برخورد با واحدهای مذکور خبر داد.

به گزارش می متالز، در مصوبه ستاد تنظیم بازار آمده است، با توجه به ادامه روند افزایش نرخ محصولات فولادی متأثر از عدم رعایت کف عرضه در بورس کالایی توسط واحدهای تولیدی دوباره بر الزام واحدهای تولیدی برای رعایت کف عرضه و جبران عقب‌افتادگی‌های ماه‌های مهر و آبان تا پایان آذرماه تاکید و مراجع نظارتی و معاونت امور معادن و صنایع معدنی و گمرک مکلف گردیدند نسبت بهبرخورد تعزیری و منوط نمودن مجدد صادرات واحدهایی که کف عرضه خود را در مجموع سه ماه تکمیل نکرده باشند اقدام نمایند.
همچنین معاونت امور معادن و صنایع معدنی می‌بایست پیشنهاد خود در خصوص مشکلات نمودن سایر تولیدکنندگان شمش به عرضه محصولات خود در بورس را اولویت به دبیرخانه کمیته تخصصی ارسال و انتقال تصمیم و اقدام گردد.

کد خبر: 81336
تاریخ: 1398/11/01 - 22:25
منبع: روزگار معدن

بورس کالا  واحدهای فولادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه ۱۳۶ هزار تن وکیوم باتوم در روز چهارشنبه

می متالز - تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه میزبان عرضه ۱۳۶ هزار تن وکیوم باتوم است.
 در روز جاری رقم می خورد:

عرضه بیش از ۶۷ هزار تن قیر در بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز شاهد عرضه ۶۷ هزار و ۱۶۰ تن قیر است.
 استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد:

امکان میزبانی بورس کالا از ۴۹هزار میلیارد تومان املاک دولتی

می متالز - مهدی پازوکی استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه براساس احکام بودجه سال ۹۹، دولت می‌تواند ۴۹ هزار میلیارد تومان از طریق مولدسازی دارایی‌های خود اقدام به تامین مالی و جبران کسری بودجه کند، عرضه این حجم املاک دولتی در بورس کالا را بهتر از سایر روش‌های هزینه بر عنوان کرد.
 

بورس کالا میزبان عرضه ۸۳ هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران امروز شنبه ۲۹ شهریور ماه میزبان عرضه ۸۳ هزار و ۳۵۶ تن مواد پلیمری، مواد شیمیایی، قیر، وکیوم باتوم، گوگرد، لوب کات و روغن پایه است.
 

ممنوعیت فروش شمش خارج از بورس کالا

می متالز - مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: عرضه شمش خارج از بورس کالا ممنوع شد.
 

۲۴۰ تن شمش روی مهمان بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز میزبان ۴۰ تن مس مفتول است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما