خبر
آهن و فولاد  

تجلیل از شرکتی فناور به عنوان تامین کننده برتر صنعت فولاد کشور

می متالز - شرکتی فناور مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با اجرای بیش از 100 طرح فولادی یکی از تامین کنندگان برتر صنعت فولاد کشور شناخته شد.

به گزارش می متالز، حجم فعالیت‌های این شرکت فناور در حدود 25 فعالیت علمی در این شهرک در تمام واحدهای صنعت فولاد شامل واگن برگردان، ‏انباشت و برداشت‏، گندله‌سازی، ‏احیاء‌ مستقیم، فولادسازی و ریخـته‌گری، نورد گرم و نورد سرد در قالب بیش از ۱۰۰ طرح به ارزش 1500 میلیارد ریال است.

این شرکت در تامین قطعات کلیدی و اجرای طرح های فولادی به طـور پیوسـته در صنعت فولاد کشور از جمـله فولاد مـبارکه اصـفهان، ذوب آهن اصفهان، فولادسازی و ریخته‌گری مداوم سبا، فولاد هرمزگان، گروه ملی صنعت فولاد اهواز و فولاد آلیاژی ایران گام های مهمی برداشته است.

شرکت دژپاد صنعت سازه در اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد شرکت دژپاد صنعت سازه بعنوان یکی از تامین‌کنندگان برگزیده شرکت‌ فولاد آلیاژی ایران انتخاب و از خدمات این واحد فناور قدردانی شد.

شرکت دژپاد صنعت سازه از سال 1374 در زمـینه‌های مکانیک و سیالات، ‏برق و ابزار دقیق و اتوماسـیون، ساختمانی و اسکلت فلزی در محدوده طراحـی،‌ ساخت، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و بهره‌برداری مشغول به فعالیت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهین یاب چگونه به دلالان ورق فولاد مجوز می‌دهد؟/ حضور دلالان در اقتصادهای دستوری، باعث رشد حباب گونه قیمت‌ها می‌شود

می متالز - سودجویان و رانت خواران با شروع نوسانات ارزی و تغییر قیمت‌های جهانی محصولات فولادی دوباره به میدان آمده و فریاد گرانی قیمت محصولات فولادی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان سر داده و از رشد قیمتی ورق‌های فولادی گلایه کرده‌اند.
 

"کتوکا" برنده شد

می متالز - شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا از برنده شدن در مناقصه خبر داد.
 پیشگامان صنعت فولاد در بازدید از ذوب آهن اصفهان

"اینجا حدیث دیده و دیدار می رود"

می متالز - مادر۵۲ ساله فولاد ایران امسال هم فرزندانش را انتظارمی کشد، سخت است چشم به راهی،آن هم برای مادر ... . مادری که در دوران دفاع مقدس زیر بمباران دشمن نظاره گرآسمانی شدن فرزندانش شد، دلیر مردانی که به شوق تولید در جبهه صنعت افلاکی شدند اما مادرشان با صلابت تمام پای آرمان های انقلاب ایستاد، جامه رزم برفرزندانش پوشاند و پاره های تنش را از میدان نورد راهی میدان نبردکرد، پشتیبان شان بود تا به انقلاب ایران گزندی نرسد و این گونه شد که 286 فرزند این مادر،رخت شهادت بر تن کردند.
 در ایام دهه مبارک فجر و به همت تلاشگران شرکت

ريل معدن تیپ R18 در ذوب آهن اصفهان تولید شد/ ذوب آهن اصفهان پس از صنعت ساختمان، ایمنی معادن کشور را با تولید محصولات استاندارد تامین می کند

می متالز - ذوب آهن اصفهان از شرکت های هلدینگ شستا پس از توليد انبوه و موفقيت آميز انواع ريل های مورد نياز راه آهن سراسری و شهری (مترو)، همزمان با دهه مبارك فجر، موفق به توليد ريل معدن تیپ R18 ویژه استفاده در معادن گرديد.
 

معاملات خیره‌کننده فولاد در بورس کالا

می متالز - معاملات بورس کالا به مرحله جدیدی رسیده است. در جلسه امروز این بازار و در مهم‌ترین مورد فولاد مبارکه اصفهان ورق‌های گرم B و C را تحت دو قرارداد مچینگ و سلف عرضه کرد.
 

ماراتن رقابت برای تصاحب فولاد کاویان

می متالز - رقابت برای خرید بلوک ۲۹ درصدی فولاد کاویان درحالی روز گذشته نیز ادامه داشت که به این ترتیب خریداران این سهم وارد سومین روز از ماراتن تصاحب بلوک مزبور شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما