خبر
آهن و فولاد  

تجلیل از شرکتی فناور به عنوان تامین کننده برتر صنعت فولاد کشور

می متالز - شرکتی فناور مستقر در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان با اجرای بیش از 100 طرح فولادی یکی از تامین کنندگان برتر صنعت فولاد کشور شناخته شد.

به گزارش می متالز، حجم فعالیت‌های این شرکت فناور در حدود 25 فعالیت علمی در این شهرک در تمام واحدهای صنعت فولاد شامل واگن برگردان، ‏انباشت و برداشت‏، گندله‌سازی، ‏احیاء‌ مستقیم، فولادسازی و ریخـته‌گری، نورد گرم و نورد سرد در قالب بیش از ۱۰۰ طرح به ارزش 1500 میلیارد ریال است.

این شرکت در تامین قطعات کلیدی و اجرای طرح های فولادی به طـور پیوسـته در صنعت فولاد کشور از جمـله فولاد مـبارکه اصـفهان، ذوب آهن اصفهان، فولادسازی و ریخته‌گری مداوم سبا، فولاد هرمزگان، گروه ملی صنعت فولاد اهواز و فولاد آلیاژی ایران گام های مهمی برداشته است.

شرکت دژپاد صنعت سازه در اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد شرکت دژپاد صنعت سازه بعنوان یکی از تامین‌کنندگان برگزیده شرکت‌ فولاد آلیاژی ایران انتخاب و از خدمات این واحد فناور قدردانی شد.

شرکت دژپاد صنعت سازه از سال 1374 در زمـینه‌های مکانیک و سیالات، ‏برق و ابزار دقیق و اتوماسـیون، ساختمانی و اسکلت فلزی در محدوده طراحـی،‌ ساخت، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و بهره‌برداری مشغول به فعالیت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تاثیر مستقیم بازار خودرو بر صنعت فولاد هند

می متالز - افزایش تولید خودرو در هند در ماه گذشته موجب شده تا صنعت قولاد این کشور نیز با قدرت بیشتری به فعالیت ادامه بدهد.
 

پیش بینی وضعیت بازار فولاد هند در سال 2021

می متالز - پیش بینی ها از عدم تغییر تقاضا برای فولاد در هند برای نیمه نخست سال 2021 حکایت دارند.
 

انتصابات جدید در ذوب آهن اصفهان

می متالز - تغییرات در هیات مدیره ذوب آهن اصفهان و همچنین مدیر اجرایی پروژه های این شرکت، از جمله انتصابات اخیر در شرکت ذوب آهن اصفهان است.
 پیام مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

ایثار ذوب آهنی ها در دفاع مقدس، دستاورد همیشگی این مجتمع عظیم صنعتی

می متالز - پیام منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس را در ادامه بخوانید.
 [گزارش تصویری]

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی،فولاد، ریختگی و ماشین الات در اصفهان

می متالز - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی،فولاد، ریختگی و ماشین الات در اصفهان برگزار شد.
 [ویدئو]

صف تخلیه فولاد سنگان

می متالز - اتلاف وقت رانندگان در صف‌های تخلیه بار و صف باسکول و ... یکی از مشکلاتی است که همواره مورد انتقاد رانندگان بخش بار بوده است. یکی از رانندگان فیلم پیوست را از صف تخلیه فولاد سنگان در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما