خبر
آهن و فولاد   محیط زیست  

صدور مجوز زیست‌محیطی کارخانه فولاد خراسان

می متالز - اداره کل محیط زیست خراسان رضوی، در اجرای مصوبه کارگروه «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»، مجوز زیست‌محیطی بهره‌برداری کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان را در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن صادر کرد.

به گزارش می متالز، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با قدردانی از حمایت سازمان حفاظت محیط زیست در راستای رفع موانع و تسهیل‌گری این اداره در امر «رونق تولید» افزود: بدون تردید ایفای تعهدات زیست‌محیطی، بخش مهمی از مسوولیت‌های اجتماعی شرکت است و اهتمام فولاد خراسان در این راستا به گونه‌ای بوده که نه تنها استانداردهای مدنظر در این حوزه مهم حاکمیتی را اجرا کرده است، بلکه در مواردی هم فراتر از استانداردها و تعهدات خود اقدام کرده و نتیجه پایش‌ها نشان می‌دهد که «فولاد خراسان» در مساله محیط زیست، همواره مسئولانه رفتار کرده است.

کسری غفوری خاطرنشان ساخت: اجرای کمربند سبز، تعامل و مسوولیت‌پذیری بالا در پایش‌های دوره‌ای و غیر دوره‌ای، تاکید ارکان مدیریتی مجتمع بر کاهش مصارف انرژی، آب و نیز کاهش آلاینده‌ها باعث تعاملی سازنده و در راستای «منافع عمومی» میان بزرگ‌ترین جبهه صنعتی استان با اداره کل محیط زیست شده است.

وی با قدردانی از دکتر همتی، مدیرکل و نیز کارشناسان و مدیران سازمان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی و شهرستان نیشابور و نیز سازمان «صنعت، معدن و تجارت» خراسان رضوی افزود: تعهداتی را که ما در راستای الزامات قانونی در زمینه حفاظت محیط زیست بر عهده گرفته‌ایم، بخشی از رسالت اجتماعی و از تکالیف شهروندی خود دانسته و تلاش ما آن است که به بهترین نحو ممکن این رسالت را ایفا و اجرا کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماراتن رقابت برای تصاحب فولاد کاویان

می متالز - رقابت برای خرید بلوک ۲۹ درصدی فولاد کاویان درحالی روز گذشته نیز ادامه داشت که به این ترتیب خریداران این سهم وارد سومین روز از ماراتن تصاحب بلوک مزبور شدند.
 

فولاد اکسین از میان ده ها شرکت کشور به عنوان صنعت سبز برگزیده شد

می متالز - یکشنبه ۲۷ بهمن شرکت فولاد اکسین خوزستان در بيست و يكمين همايش انتخاب صنعت و خدمات سبز كشور، که با حضور وزير نفت، رييس سازمان حفاظت محيط زيست كشور و معاونين و مديران برجسته كشور در تهران برگزار گردید، مفتخر به دریافت جایزه "تنديس سيمين صنعت سبز كشور" گردید.
 

تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان

می متالز - در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان، از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان یکی از برترین صادرکنندگان خراسان رضوی در سال ۱۳۹۸تقدیر شد.
 

بزرگان بازار آهن در رقابت سهام کاویان

می متالز - رقابت دو شرکت فعال در بازار آهن برای خرید 29.25 درصد سهام فولاد کاویان امروز هم ادامه دارد.
 

گروه فولاد مبارکه اصفهان بزرگ‌ترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان است

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: گروه فولاد مبارکه با بیش از 11 میلیون تن آهن اسفنجی در سال بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ آهن اسفنجی در جهان است.
 

عزم جاکاراتا برای تقویت صنعت فولاد اندونزی

می متالز - وزیر صنعت اندونزی در اظهاراتی بر لزوم تقویت و گسترش صنعت فولاد این کشور تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما