خبر
بانک ها   خودرو  

سایپا برای تأمین مالی سرمایه در گردش با بانک دولتی تفاهم نامه امضا کرد

می متالز - مدیرعامل بانک صنعت و معدن از امضای تفاهم‌نامه با سایپا برای تسهیل خدمات بانکی، گشایش ال‌سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز تولید محصولات جدید خبر داد.

به گزارش می متالز، حسین مهری در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و امضای تفاهم‌نامه تأمین منابع مالی تولید گفت: از زمان انتصاب گروه مدیریتی کنونی سایپا، شاهد تحول اساسی در زمینه‌های کمی و کیفی در این خودروساز هستیم.

وی افزود: در یک سال اخیر بیشترین همکاری با بانک صنعت و معدن در این گروه شکل گرفته و سایپا به‌ عنوان یک مشتری خوش‌حساب، هیچ‌گونه بدهی معوق به این بانک ندارد. آماده‌ایم تا در پروژه‌های مربوط به تولید انبوه خودروهای جدید سایپا نقدینگی مورد نیاز را تأمین کنیم و اهداف رونق تولید را در این گروه مورد حمایت قرار دهیم.

مهری ادامه داد: کارگروه مشترک سایپا و بانک صنعت و معدن از امروز تشکیل می‌شود تا بتوانیم تأمین مالی طرح‌های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال کنیم.

بنابراین گزارش، در جریان این بازدید تفاهم‌نامه تأمین مالی سرمایه در گردش گروه سایپا توسط بانک صنعت و معدن بین دو طرف امضا شد و بر تسهیل خدمات بانکی، گشایش ال‌سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای تولید محصولات جدید تأکید کردند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتیجه مجمع سالانه زیرمجموعه بانک دولتی مشخص شد/ زمان پرداخت سود

می متالز - مجمع سالانه شرکت صنایع شیمیایی ایران امروز برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به ازای هر سهم ۹۳ تومان سود توزیع شود.
 امروز انجام شد:

۴۳ هزار میلیارد تومان ارزش معاملات تالار شیشه‌ای

می متالز - در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۷۴۵ هزار و ۳۲۰ نوبت معاملاتی، ۷ میلیارد و ۱۲۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۴۳ هزار میلیارد تومان در بورس معامله شد.
 فروش تجمیعی این دیزلی به ۳.۸۴۴ میلیارد ریال رسید:

افت فروش "خکاوه" در بهمن ماه

می متالز - جمع فروش شناسایی و ثبت شده شرکت در دی ماه به ۹۲۶ میلیارد ریال رسیده بود که این رقم در بهمن ماه به کمتر از ۲۲۰ میلیارد ریال رسیده است.
 در یک ماه اتفاق افتاد:

درآمد بیش از ۳۹۲میلیارد ریالی "خاذین"

می متالز - شرکت سایپاآذین از رشد ۷۴درصدی درآمد خبر داد.
 

وضعیت بازار خودرو در روز جمعه / پراید در تلاش برای فتح کانال ۷۰میلیونی + جدول قیمت

می متالز - براساس مقایسه لیست قیمت خودرو در هفته گذشته (۲۵ بهمن) با امروز مشخص شد که تمامی خودروهای مورد بررسی شاهد افزایش قیمت بوده‌اند. کمترین افزایش قیمت از یک میلیون و ۹۰۰هزار تومان شروع شده و بیشترین گرانی هم به ۲۸میلیون تومان می‌رسد.
 

بررسی عملکرد مالی یک نماد خودرویی / خاذین در مسیر صعود

می متالز - بررسی عملکرد ماهانه سایپا آذین نشان می‌دهد میزان فروش صندلی خودروی این شرکت در بهمن ماه افتی سه درصدی داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما